Terezínské hry 2016 | crowdfunding kampaň

Terezínské hry 2016

Celovíkendová adrenalínová akce plná dobrodružství pro všechny milovníky dobré zábavy.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř tuto akci a přijď si zahrát "Pevnost Boyard" nebo bojovat o každý centimetr jako správný Sapér a užít si doprovodný program Terezínských her.

Terezínské hry je celovíkendová akce složená ze soutěžních her a doprovodného programu. Letos 27. - 29. května  probíhá již 5. ročník. Návštěvnost této akce je rok od roku vyšší (rok 2015 navštívilo přes 2000 lidí). Loni na hrách byli zástupci z Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švédska, USA a dalších zemí - dokonce jsme měli soutěžící z daleké Indie. 

Hry, které vám přinesou zážitky:

- Za pokladem pevnosti Terezín - Hra je inspirována televizním pořadem Pevnost Boyard. Na čtyřčlenné týmy čeká 12 úkolů ala pevnost Boyard (otec Fura, silové úkoly, zvířatka a jiné výzvy). Tým bude mít za úkol získat klíče a indicie, tak aby se dostal  k pokladnici. Hra je připravená pro 84 týmů + 12 dětských týmů.

- Ukaž, co v Tobě je a staň se sapérem! Přijď do Terezína a absolvuj výcvikový den tak, jak jej zažívali sapéři v dobách Marie Terezie. Prověř svou kondici na trase delší než 4 km s hromadou překážek, které z tebe vymáčknou posledni kousky sil. Závod je určen pro muže, ženy i děti. Při zdolání celého závodu získává soutěžící suvenýr a certifikát sapéra.

- Doprovodný program: Ručník přes celý Terezín (překonáme letos rokordních více než 600metrů?), Historické vojsko, Cestopisné přednášky, LabCache provázející historií pevnosti a mnoho dalšího.

lezecth16.jpg

Pokud vybereme požadovanou částku:

V minulém roce jste nás podpořili a díky tomu jsme mohli připravit akci dle plánu a představ. Letos opět scháníme podporu pro celý projekt Terezínských her. Chystáme jedno pěkné překvapení, které zatím nebudeme prozrazovat (vše je v přípravach).

- Bude odměněno věcnou cenou v soutěžích více než 150 osob.

- Můžeme si dovolit zajistit ubytování pro dobrovolníky, kteří zajišťuji bezproblémový chod celé akce. V minulých letech akci pomáhali organizovat bez nároku na odměnu jen za jídlo a dobrý pocit.

- Můžeme si dovolit nákladnější produkci úkolů. Pořídíme zaznámovou techniku, pomocí které natočíme více materiálu ke sdílení z her.

- Připravíme novou hru Hry bez hranic, která bude vděčnou zábavou pro soutěžící a parádním divadlem pro návštěvníky.

- Každé dítě, které se zúčastní soutěží získá cenu a tričko na památku.

- Každý návštěvník her si odnese drobnost na památku

- Bohatší doprovodný program

Podporou Terezínských her nám pomůžete se více soustředit na organizaci a přípravu zábavy pro návštěvníky. Nebudeme muset trávit tolik času hledáním a oslovováním sponzorů.

Pokud nevybereme požadovanou částku:

Terezínské hry uspořádáme v nejlepší možné podobě, co nám prostředky dovolí.

Předchozí ročníky

Ročník 2012

První ročník - rozpočet 40 000,- Kč - do soutěže inspirované pořadem Pevnost Boyard se přihlásilo 36 soutěžních týmů. Akce proběhla jako jednodenní.

Ročník 2013

Ve druhém ročníku jsme rozšířili pole zábavy a k již zavedené hře jsme přidali další hry a soutěže. Z rozpočtem 50 000,- Kč a celkovou účastí 600 lidí jsme připravili i dětskou verzi hry O poklad pevnosti a soutěž v hodu arboristickým pytlíkem. Také jsme vytvářeli rekord o nejdelší ručník (při příležitosti ručníkového dne).

Ročník 2014

Ročník 2014 přilákal do Terezína téměř 1500 lidí. Z jednodenní akce jsme vytvořili celovíkendovou akci z rozpočtem 200 000,- Kč. V průběhu Terezínských her 2014 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem. Nově probíhalo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Taky jsme se pokoušeli o překonání rekordního ručníku.

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 130 osob.

Ročník 2015 s podporou vás startérů

Poslední ročník 2015 přilákal do Terezína přes 2000 lidí. Akce opět byla celovíkendovou z rozpočtem 329 000,- Kč ( Rozpočet překročil plánované náklady a skončil v mírném mínusu) . V průběhu Terezínských her 2015 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem, proběhlo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Překonali jsme rekordní délku ručníku z roku 2014. Nově probíhaly Hry bez hranic

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 150 osob.

 

Všechny vás zveme na Terezínské hry 2016.

Dřevěná odměna

cwg_terezin2016.jpg

 

Magnetická odměna

magnetka TH2016.jpg

 

Magnetická odměna podruhé

magnetka sapér.jpg

 

Měkká odměna

donátorské tričko.jpg

 

Černá odměna

Předbéžný návrh - kryptex bude v 3D provedení:

kryptex.jpg

 

Stříbrný Sapér

Předbéžný návrh

sapér coin.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 71 200 Kč (79 %)
  • 79 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Mikisi - obrázek
  • projekt od Mikisi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Dřevěná odměna

Sada 10 ks Wood Geocoinu s tématikou Sapér. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Magnetická odměna

Magnetka velikosti cca 10 x 15 cm s vyobrazením Kryptexu. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Magnetická odměna podruhé

Magnetka velikosti cca 10 x 15 cm s vyobrazením sapéru připravujících sapu. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Měkká odměna

Speciální tričko pro dárce. Cena je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Černá odměna

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Black Nickel vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci s motivem kryptexu lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Mince je průměru 5 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet dostupných odměn: 7/40

Nelze podpořit
500 Kč

Stříbrný Sapér

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Silver vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci s motivem Sapéra lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Geocoin je průměru 5 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet dostupných odměn: 40/40

Nelze podpořit
1 200 Kč

Kryptex sada

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Black Nickel vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci s motivem kryptexu lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold , která je pouze k získáni při absolvování soutěže "Za pokladem" a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Silver. Mince je průměru 5 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 200 Kč

Sapér sada

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Silver vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci s motivem Sapéra lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her.Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Black nickel a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Copper. Mince je průměru 5 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
3 500 Kč

Kompletní Sada

Odměna obsahuje všechny verze geocoinu, které byly pro letošní ročník her vyrobeny. Tuto sadu nelze jinou cestou získat.
Konkrétně:
Kryptex Geocoin: Antique Gold, Antique Copper, Black Nickel, Antique Silver
Sapér Geocoin: Antique Gold, Antique Copper, Black Nickel, Antique Silver
Cena odměny je včetně poštovného.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
15 000 Kč

Odvážná odměna

Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce. Možnost si vyzkoušet všech dvanáct nástrah pevnosti v doprovodu organizátorů v neomezeném počtu pokusů pro zdolání úkolu. Vstup na ostatní atrakce. Osobní poděkování .

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
16 000 Kč

Komplet sada geocoinu ročníky 2014 - 2015 - 2016

Sada obsahuje všechny verze geocoinu, které byly doposud vyrobené - 4ks ročníku 2014 (včetně specíalní verze v dárkovém balení s mapou), 9 ks ročníku 2015 (včetně raritní mince brány, která nikdy nešla do prodeje), 8ks aktuální ročník 2016.

Tato sada je exkluzivním kouskem, který věnujeme z vlastní soukromé sbírky na podporu her. Stejnou sadu geocoinu vlastní jen dvě další osoby v ČR.

Osobní předání s poděkováním na Terezínských hrách 2016.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
30 000 Kč

Jsem Sapér

Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce.
Jsem Sapér a tak v doprovodu sapéra si procvičim vše co má umět každý Sapér (Střelba z děla, střelba palnou zbraní, osobní prohlídka strážnice a podzemí pevnosti) Možnost si vyzkoušet všech dvanáct nástrah pevnosti v doprovodu organizátorů v neomezeném počtu pokusů pro zdolání úkolu. Vstup na ostatní atrakce. Osobní poděkování .

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
70 000 Kč

Jsem Hlavní partner akce

Prezentace (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech jako hlavní partner akce. Odměna obsahuje balíček všech odměn (od dřevěné odměny až po Jsem Sapér). Osobní poděkování .

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit