Terezínské hry 2016 - crowfunding kampaň

Terezínské hry 2016

Celovíkendová adrenalínová akce plná dobrodružství pro všechny milovníky dobré zábavy.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř tuto akci a přijď si zahrát "Pevnost Boyard" nebo bojovat o každý centimetr jako správný Sapér a užít si doprovodný program Terezínských her.

Terezínské hry je celovíkendová akce složená ze soutěžních her a doprovodného programu. Letos 27. - 29. května  probíhá již 5. ročník. Návštěvnost této akce je rok od roku vyšší (rok 2015 navštívilo přes 2000 lidí). Loni na hrách byli zástupci z Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švédska, USA a dalších zemí - dokonce jsme měli soutěžící z daleké Indie. 

Hry, které vám přinesou zážitky:

- Za pokladem pevnosti Terezín - Hra je inspirována televizním pořadem Pevnost Boyard. Na čtyřčlenné týmy čeká 12 úkolů ala pevnost Boyard (otec Fura, silové úkoly, zvířatka a jiné výzvy). Tým bude mít za úkol získat klíče a indicie, tak aby se dostal  k pokladnici. Hra je připravená pro 84 týmů + 12 dětských týmů.

- Ukaž, co v Tobě je a staň se sapérem! Přijď do Terezína a absolvuj výcvikový den tak, jak jej zažívali sapéři v dobách Marie Terezie. Prověř svou kondici na trase delší než 4 km s hromadou překážek, které z tebe vymáčknou posledni kousky sil. Závod je určen pro muže, ženy i děti. Při zdolání celého závodu získává soutěžící suvenýr a certifikát sapéra.

- Doprovodný program: Ručník přes celý Terezín (překonáme letos rokordních více než 600metrů?), Historické vojsko, Cestopisné přednášky, LabCache provázející historií pevnosti a mnoho dalšího.

lezecth16.jpg

Pokud vybereme požadovanou částku:

V minulém roce jste nás podpořili a díky tomu jsme mohli připravit akci dle plánu a představ. Letos opět scháníme podporu pro celý projekt Terezínských her. Chystáme jedno pěkné překvapení, které zatím nebudeme prozrazovat (vše je v přípravach).

- Bude odměněno věcnou cenou v soutěžích více než 150 osob.

- Můžeme si dovolit zajistit ubytování pro dobrovolníky, kteří zajišťuji bezproblémový chod celé akce. V minulých letech akci pomáhali organizovat bez nároku na odměnu jen za jídlo a dobrý pocit.

- Můžeme si dovolit nákladnější produkci úkolů. Pořídíme zaznámovou techniku, pomocí které natočíme více materiálu ke sdílení z her.

- Připravíme novou hru Hry bez hranic, která bude vděčnou zábavou pro soutěžící a parádním divadlem pro návštěvníky.

- Každé dítě, které se zúčastní soutěží získá cenu a tričko na památku.

- Každý návštěvník her si odnese drobnost na památku

- Bohatší doprovodný program

Podporou Terezínských her nám pomůžete se více soustředit na organizaci a přípravu zábavy pro návštěvníky. Nebudeme muset trávit tolik času hledáním a oslovováním sponzorů.

Pokud nevybereme požadovanou částku:

Terezínské hry uspořádáme v nejlepší možné podobě, co nám prostředky dovolí.

Předchozí ročníky

Ročník 2012

První ročník - rozpočet 40 000,- Kč - do soutěže inspirované pořadem Pevnost Boyard se přihlásilo 36 soutěžních týmů. Akce proběhla jako jednodenní.

Ročník 2013

Ve druhém ročníku jsme rozšířili pole zábavy a k již zavedené hře jsme přidali další hry a soutěže. Z rozpočtem 50 000,- Kč a celkovou účastí 600 lidí jsme připravili i dětskou verzi hry O poklad pevnosti a soutěž v hodu arboristickým pytlíkem. Také jsme vytvářeli rekord o nejdelší ručník (při příležitosti ručníkového dne).

Ročník 2014

Ročník 2014 přilákal do Terezína téměř 1500 lidí. Z jednodenní akce jsme vytvořili celovíkendovou akci z rozpočtem 200 000,- Kč. V průběhu Terezínských her 2014 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem. Nově probíhalo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Taky jsme se pokoušeli o překonání rekordního ručníku.

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 130 osob.

Ročník 2015 s podporou vás startérů

Poslední ročník 2015 přilákal do Terezína přes 2000 lidí. Akce opět byla celovíkendovou z rozpočtem 329 000,- Kč ( Rozpočet překročil plánované náklady a skončil v mírném mínusu) . V průběhu Terezínských her 2015 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem, proběhlo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Překonali jsme rekordní délku ručníku z roku 2014. Nově probíhaly Hry bez hranic

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 150 osob.

 

Všechny vás zveme na Terezínské hry 2016.

Dřevěná odměna

cwg_terezin2016.jpg

 

Magnetická odměna

magnetka TH2016.jpg

 

Magnetická odměna podruhé

magnetka sapér.jpg

 

Měkká odměna

donátorské tričko.jpg

 

Černá odměna

Předbéžný návrh - kryptex bude v 3D provedení:

kryptex.jpg

 

Stříbrný Sapér

Předbéžný návrh

sapér coin.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?