Terezínské hry 2015 | crowdfunding kampaň

Novinky - Terezínské hry 2015

Celovíkendová adrenalínová akce plná dobrodružství pro všechny geocachery a milovníky dobré zábavy.

Ostatní

27. březen 2015

Fantastický rozjezd

Tak parádní rozjezd jsme nečekali!!
Fantastický rozjezd Obrázek

Start projektu předčil všechna naše očekávání! Kompletní odměna a Kulatá sada se velice rychle vyprodaly. Proto jsme připravili novou odměnu - Kombinovaná odměna.

Do požadované částky nám zbývá už jen menší polovina. Děkujeme všem, co nás podpořili a dál šíří a sdílí projekt Terezínské hry 2015.

Zpět na výpis

  • Splněno 96 014 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 164 Startérů

Autor projektu

Mikisi - obrázek
  • projekt od Mikisi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Stahovací odměna

Download všech fotek a video materiálu pořízených na akci našim video týmem. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Dřevěná odměna

Sada 10 ks Wood Geocoinu s tématikou Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Magnetická odměna

Magnetka velikosti 10 x 15 cm s tématikou Terezínských her. Plus sada 10 ks Wood Geocoinu a poděkování na webu Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Měkká odměna

Speciální tričko pro dárce s nápisem GEOCACHING DONATOR. Cena je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Zlatá kulatá odměna

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 5/41

Nelze podpořit
500 Kč

Odměna Zlatá brána

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto tvarem atypickou minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Geocoin je rozměru cca 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 14/41

Nelze podpořit
1 000 Kč

Odměna kulatá sada

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Black Nickel vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Silver. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 100 Kč

Odměna sada Brána

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto bránu lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Silver vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Copper. Mince je rozměru 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
2 200 Kč

Kombinovaná odměna

Tato odměna obsahuje: Magnetickou odměnu + Měkkou odměnu + Geocoin Terezínské hry (kulatý) v nelimitním provedení Antique Silver a limitní verzi Black Nickel + Geocoin Terezienstadt (ve tvaru brány) v nelimitní verzi Antique Copper a limitní verzi Antique Silver + Geocoin Terezínské hry 2014 v provedení Antique Copper ve tvaru pevnosti Terezín

Počet dostupných odměn: 3/6

Nelze podpořit
3 000 Kč

Kompletní odměna

Odměna obsahuje všechny verze geocoinu, které byly pro letošní ročník her vyrobeny. Tuto sadu nelze jinou cestou získat.
Konkrétně:
kulatá mince - Antique Gold, Antique Copper, Black Nickel, Antique Silver
Brána - Antique Gold, Antique Copper, Antique Bronze, Antique Silver
Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
15 000 Kč

Odvážna odměna

Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce. Možnost si vyzkoušet všech dvanáct nástrah pevnosti v doprovodu organizátorů v neomezeném počtu pokusů pro zdolání úkolu. Vstup na ostatní atrakce. Osobní poděkování .

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit