Terezínské hry 2015 | crowdfunding kampaň

Terezínské hry 2015

Celovíkendová adrenalínová akce plná dobrodružství pro všechny geocachery a milovníky dobré zábavy.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř tuto akci a přijď si zahrát "Pevnost Boyard" a užít si doprovodný program Terezínských her.

Terezínské hry je celovíkendová akce složená ze soutěžních her a doprovodného programu. Letos 29. - 31. května  probíhá již 4. ročník. Návštěvnost tohoto eventu je rok od roku vyšší (rok 2014 navštívilo téměř 1500 lidí). Loni na hrách byli zástupci z Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švédska, USA a dalších zemí. Letos zahraniční účast bude ještě početnější.

Hry, na které se můžete těšit:

- Za pokladem pevnosti Terezín  Hra je inspirována televizním pořadem Pevnost Boyard. Na čtyřčlenné týmy čeká 12 úkolů ala pevnost Boyard (otec Fura, silové úkoly, zvířatka a jiné výzvy). Tým bude mít za úkol získat klíče a indicie, tak aby se dostal  k pokladnici. Hra je připravená pro 72 týmů + 12 dětských týmů (v minulých letech byla kapacita naplněna během 24h od zahájení registrace).

- Hry bez hranic

Hra je inspirována televizním pořadem Hry bez hranic. V programu her je novinkou a bude připravena pro osm osmičlenných týmů. Hra obdobně jak v televizi bude komentovonou zábavou pro diváky.

- Závody v rychlolezení

Závody ve vystoupání na strom do výšky cca 15 metrů pomocí lana, celotělového sedáku, crolla, jumaru a helmy.

- Závody v nahazování

Soutěž v nahazování arboristickým pytlíkem na přesnost na cíl ve výšce 15 až 20.

- Závod pramic

Soutěž je pro čtyřčlenné posádky v plavbě na 1000 metrů.

Doprovodný program:

Deskové hry, Ručník přes celý Terezín, Historické vojsko, Cestopisné přednášky, LabCache provázející historií pevnosti a mnoho dalšího.

Pokud vybereme požadovanou částku:

V minulých letech jsme na akci nevybírali vstupné pro návštěvníky (pouze soutěžící platí startovné max. 250,- Kč na osobu) a chceme dále tento trend udržet. Díky vaší podpoře se nám to letos opět povede!

- Bude odměněno věcnou cenou v soutěžích více než 150 osob.

- Můžeme si dovolit zajistit ubytování pro dobrovolníky, kteří zajišťuji bezproblémový chod celé akce. V minulých letech akci pomáhali organizovat bez nároku na odměnu jen za jídlo a dobrý pocit.

- Můžeme si dovolit nákladnější produkci úkolů. Pořídíme zaznámovou techniku, pomocí které natočíme více materiálu ke sdílení z her.

- Připravíme novou hru Hry bez hranic, která bude vděčnou zábavou pro soutěžící a parádním divadlem pro návštěvníky.

- Každé dítě, které se zúčastní soutěží získá cenu a tričko na památku.

- Každý návštěvník her si odnese drobnost na památku

- Bohatší doprovodný program

Podporou Terezínských her nám pomůžete se více soustředit na organizaci a přípravu zábavy pro návštěvníky. Nebudeme muset trávit tolik času hledáním a oslovováním sponzorů.

Pokud nevybereme požadovanou částku:

Terezínské hry uspořádáme v nejlepší možné podobě, co nám prostředky dovolí. Dobrovolníci i letos si budou muset zaplatit ubytování a pomáhat jen za jídlo a dobrý pocit z dobře vykonané práce.

 

Předchozí ročníky

Ročník 2012

První ročník - rozpočet 40 000,- Kč - do soutěže inspirované pořadem Pevnost Boyard se přihlásilo 36 soutěžních týmů. Akce proběhla jako jednodenní.

Ročník 2013

Ve druhém ročníku jsme rozšířili pole zábavy a k již zavedené hře jsme přidali další hry a soutěže. Z rozpočtem 50 000,- Kč a celkovou účastí 600 lidí jsme připravili i dětskou verzi hry O poklad pevnosti a soutěž v hodu arboristickým pytlíkem. Také jsme vytvářeli rekord o nejdelší ručník (při příležitosti ručníkového dne).

Ročník 2014

Poslední ročník 2014 přilákal do Terezína téměř 1500 lidí. Z jednodenní akce jsme vytvořili celovíkendovou akci z rozpočtem 200 000,- Kč. V průběhu Terezínských her 2014 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem. Nově probíhalo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Taky jsme se pokoušeli o překonání rekordního ručníku.

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 130 osob.

Všechny vás zveme na Terezínské hry.

Dřevěná odměna

donátorská CWG.jpg

Měkká odměna

geocaching donator all.jpg

Zlatá Odměna

zlato-kulata.jpg

Geocoin Terezínské hry v provedení Antique Gold bude vyroben maximálně v počtu 50 ks. Na líci mince je vyobrazeno logo Terezínských her 2015. Rub mince zdobí mapa pevnosti Terezín z roku 1790. Rozměr mince: průměr 4 cm, tloušťka mince 4 mm.

Odměna Zlatá Brána

zlata-brana.jpg

Geocoin Terezín v provedení Antique Gold zobrazuje na lícní straně Litoměřickou bránu, která byla v roce 1898 stržena z důvodu vzrůstajícího silničního provozu. Na rubu mince je vyobrazena mapa pevnosti z roku 1790. Mince bude vyrobena maximálně v počtu 50 ks. Rozměr mince je 6 cm x 4 cm, tloušťka 5 mm.

detail-1149-litomericka-brana.jpg

Kulatá sada

kulata-sada-720x1024.jpg

Sada Brána

Sada-Brana.jpg

Kombinovaná odměna

Tato odměna obsahuje kombinaci odměn Magnetická a Měkká. Obsahuje geocoiny Terezínské hry 2015 v nelimitní a limitní verzi a taky geocoiny Terezín v nelimitní a limitní verzi. Kombinaci doplňuje nelimitní geocoin z minulého ročníku (viz.foto).

Geocoin_Terezin_2014_AC-179x300.jpg

Kompletní odměna

Komplet-vsechny-mince-1024x869.jpg

 Magnetická odměna

magnetka.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 96 014 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 164 Startérů

Autor projektu

Mikisi - obrázek
  • projekt od Mikisi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Stahovací odměna

Download všech fotek a video materiálu pořízených na akci našim video týmem. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Dřevěná odměna

Sada 10 ks Wood Geocoinu s tématikou Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Magnetická odměna

Magnetka velikosti 10 x 15 cm s tématikou Terezínských her. Plus sada 10 ks Wood Geocoinu a poděkování na webu Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Měkká odměna

Speciální tričko pro dárce s nápisem GEOCACHING DONATOR. Cena je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Zlatá kulatá odměna

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 5/41

Nelze podpořit
500 Kč

Odměna Zlatá brána

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto tvarem atypickou minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Geocoin je rozměru cca 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 14/41

Nelze podpořit
1 000 Kč

Odměna kulatá sada

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Black Nickel vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Silver. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 100 Kč

Odměna sada Brána

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto bránu lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Silver vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Copper. Mince je rozměru 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
2 200 Kč

Kombinovaná odměna

Tato odměna obsahuje: Magnetickou odměnu + Měkkou odměnu + Geocoin Terezínské hry (kulatý) v nelimitním provedení Antique Silver a limitní verzi Black Nickel + Geocoin Terezienstadt (ve tvaru brány) v nelimitní verzi Antique Copper a limitní verzi Antique Silver + Geocoin Terezínské hry 2014 v provedení Antique Copper ve tvaru pevnosti Terezín

Počet dostupných odměn: 3/6

Nelze podpořit
3 000 Kč

Kompletní odměna

Odměna obsahuje všechny verze geocoinu, které byly pro letošní ročník her vyrobeny. Tuto sadu nelze jinou cestou získat.
Konkrétně:
kulatá mince - Antique Gold, Antique Copper, Black Nickel, Antique Silver
Brána - Antique Gold, Antique Copper, Antique Bronze, Antique Silver
Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
15 000 Kč

Odvážna odměna

Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce. Možnost si vyzkoušet všech dvanáct nástrah pevnosti v doprovodu organizátorů v neomezeném počtu pokusů pro zdolání úkolu. Vstup na ostatní atrakce. Osobní poděkování .

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit