Terapyje - crowfunding kampaň

Terapyje

Vydejte se s Terakokotovou armádou po stopách slovutného mistra Therakokotai do malebné vísky Terapyje, která nyní vydává svá dávná tajemství.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme Terakokotova armáda. Kapela hrající punk-cock, tedy hudbu inspirovanou životem a dílem velkého mistra Therakokotai (zkr. TRI-KO). S naším druhým albem tě zavedeme do Terapyje. Vesnice, ve které žil sám mistr a zanechal tam výraznou stopu. Řekneme ti, jak vesnice vznikla a co důležitého se tam odehrálo. Kromě nosného příběhu dostaneš také kupu úderné muziky, která nebude vždy jen o píči. A také silné poselství. To musí být.

01.jpg

Příběh o životě v Terapyji byl vyryt do lastury říčního tvrdýše, který byl nalezen na dně čínské řeky Šu-Lin (Proud hojnosti - pozn. překladatele). My jsme se jej rozhodli přenést na moderní medium, což je aktuálně digitální album umístěné na webu. Pro staromilce a milovníky lesklých koleček vyrobíme také omezenou edici CD. Ty budou ovšem dostupné pouze zde na startovači.
Nepropásni jedinečnou příležitost!

02.jpg

Je jasné, že nám zde vzniká monumentální umělecké dílo. Ovšem ne všichni to chápou. Mistr zvuku chce za nahrávání a míchání normálně zaplatit, namísto aby byl rád, že se na albu může vůbec podílet. Pokud se nevybere dostatečná suma, budeme ho muset zabít. Fakt to nechceme, ale co máme dělat? Pomoz nám ho zachránit, máme ho rádi. Abychom tě trochu motivovali, připravili jsme pár parádních odměn. 

Osud Terapyje závisí teď už jenom na tobě!

03.jpg

Pokud se chcete dozvědět více o životě slovutného mistra Tri-KO, případně o jeho zrození, navštivte naše internetové kanály:
http://terakokotovaarmada.cz
https://bandzone.cz/terakokotovaarmada
https://facebook.com/terakokotovaarmada
https://youtube.com/terakokotovaarmada
https://vimeo.com/terakokotovaarmada
https://terakokotova-armada.bandcamp.com

Uložit

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?