Startovač - financování projektů

Teqball v ČR - crowfunding kampaň

Teqball v ČR

Pomozte vytvořit základnu tohoto sportu. Užijte si skvělou atmosféru turnajů a eventů, podílejte se na vzniku prvního centra v Pardubicích.

Ostatní

Poté, co jsem tento sport ve světě objevil, velice jsem zatoužil ho přivést k nám do České republiky.

Co je Teqball?

Teqball je nový sport, kombinující prvky stolního tenisu, fotbalu a zejména nohejbalu.
Zařaďte se po bok hvězd jako jsou Ronaldinho, Neymar či Figo a rozvíjejte své schopnosti.

Teqball si pomalu získává velice zajimavou pozici na sportovním poli, dostává se do šaten a tréninků nejlepších světových klubů a hráčů a kombinuje prvky zábavy a soupeření do velice zajimavého balíku.

Je to sport, který rozvííjí technické dovednosti hráčů a láká zájemce na hvězdná jména. Legendy jako Ronaldinho, Gallas, Pires, Neymar,  freestyleři jako Henderson a Garnier, a nebo světové kluby jako Liverpool, Real Madrid, Tottenham, stejně tak fotbalové reprezentace Belgie či Brazílie, to je letmý výčet těch, které Teqball již oslovil. I přes to je však tento sport vhodný pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. I s těmito hráči bude v budoucnu možné přijít do kontaktu.

Stůl na teqball lze využít i na další varianty sportů - TeqTennis, TeqVolejbal a TeqHázená. I díky tomu věřím, že škála lidí, které Teqball bude bavit, bude velká.

Na co poputují vaše peníze?

Cílem tohoto projektu je možnost získat finanční prostředky, sloužící k pořízení stolů, podpoře a propagaci Teqballu. Objížďět ČR po různých sportovních akcích, přivést tento stůl blíže k Vám a v neposlední řadě otevřít Teqballové centrum v Pardubicích a dalších městech, kde bude možnost dalšího růstu sportu a jeho následné šíření do dalších měst. S prvními stoly bude již radost budovat hráčskou základnu.

70 000 kč - Pořízení prvního stolu, Teqball v ČR může začít. Pomaličku, ale přece.

100 000 kč - S touto částkou, k pořízení stolu můžeme další finance investovat do propagace, materiálu a PR.

150 000 kč - Již budeme moci pořídit dva stoly - pevný a mobilní. Tyto dva stoly by měl být základ vlastnit.

200 000 kč - S touto astronomickou částkou, by již nebyl problém najít krásné prostory, pro umístění minimálně dvou stolů, a slavnostně otevřít malou Teqball "tělocvičnu"

 

základní stůl               

Teqball - projekt ČR

Když jsem zjistil, že si tento sport u nás není kde zahrát, začal jsem pátrat a komunikovat s těmi nejpovolanějšími. Rok jsem střádal informace a potřebné indície k tomu, abych dokázal naplánovat otevření prvního Teqballového centra v ČR a propagační akce. I díky velice milým lidem z Teqballu, dostalo česko možnost startovat na blížícím se Mistrovství světa.

Na konci článku najdete update po MS.

Do příprav na tuto akci jsem investoval mnoho sil a snahy. Získat co nejlepší podmínky na již tak velice lukrativní akci. Akci, kde by ČR mohla soupeřit s celým světem, akci, která by jistě pomohla rozjet tento sport v našich městech.

Po několika útrapách se podařilo poskládat tým, který si z vlastních zdrojů zafinancoval účast na 2. mistrovství světa, konajícím se ve francouzském Reims, v termínu 12.-13.října 2018.

Jak vypadalo loňské mistrovství světa, si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Reprezentace ČR na 2. MS v Teqballu

Tentokrát bude MS i s českou účastí, a to zásluhou skvělých nohejbalových hráčů, kteří se v pro ně neznámém sportu, utkají se zbytkem světa. Sledujte naší výpravu a podpořte nás i na sociálních sítích

Teqball na FB

 

Pod vedením "manažera" v mé osobě, budou ČR reprezentovat hráči Tomáš Macurek a Patrik Poncar.

            Vlastimil Báča

   

              Tomáš Macurek                                    Patrik Poncar

I díky nim, se mi v hlavě narýsoval plán, jak dále tento sport rozvíjet. Plán, který nemá jen za cíl zúčastnit se příštího MS, ale plán, který má k tomu sportu přivést stovky a tisíce českých lidí. Od nejmenších až po ty starší a z nich posléze dokázat vytvořit i konkurence schopný národní tým.

Šíření Teqball mánie

Zejména díky vám, se otevírá možnost jak by se dal Teqball u nás rozvíjet. Rád bych objížděl města v republice, sportovní akce a kulturní akce. Na těchto akcích, by si Teqball mohl vyzkoušet každý, kdo má rád pohyb a kulatý nesmysl. A třeba právě vy, budete příští rok v nominaci na další velký Teqballový turnaj.

Dlouhá cesta k cíli

Teqball  je u nás na samém začátku. K jeho rozvoji a získání vaší přízně je ještě daleká cesta.

Přesto věřím, že to dokážeme.

Pomozte mi pořídít první stůl, pronajmout první prostory, zorganizovat první turnaje a vůbec poprvé v ČR otevřít Teqballové centrum. 

Pojďmě spolu do ČR přivést tento krásný sport a s ním v budoucnu světové fotbalové legendy.

 

PS:

Sledujte také facebook - Teqball Czech republic

a instagram teqball_czech_republic

- a buďte u prvních krůčků tohoto sportu u nás.

 

UPDATE 15.10.

Právě jsme se vrátili z Mistrovství světa. Byla ta úžasná akce plná skvělých sportovců a parádních utkání. Navíc se nám podařilo v soutěži double týmů postoupit mezi 16 nejlepších zemí - ze 42 zúčastněných. Tento úspěch by ale mohl být mnohem lepší. V češích je ohromný potenciál a díky turnajům a akcím, které toužím u nás propagovat, může příští MS být ještě lepší. Pomožte k tomu, aby Česká republika tento sport jednou ovládla.

Užijte si sestřih toho nejlepšího z MS v podáni Tomáše a Patrika.

 

 

Oblečení Czech Teqball Team z odměn

 

                 Odznáček                                                      Samolepka

                          Diář                                                               Tričko Teqball

  

 

Co si o tomto projektu myslíte?