Teplická NEJ... knižně - crowfunding kampaň

Teplická NEJ... knižně

Knižně vydáme Teplická NEJ - s ilustracemi Magdy Barabášové a třemi bonusy navíc!

Knihy
Teplická NEJ... knižně

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

57 teplických NEJ v jedné knize - nejlepší dárek pro každého severočeského patriota!

Co uděláme

Vydáme knižně blog Teplická NEJ. Z knihy nemáme žádný zisk, cena se rovná nákladům.

NEJ… na webu dosud vidělo více než 7000 lidí. Další by si je rádi přečetli - ovšem jako klasickou knihu. Kampaň tak funguje jako předplatné. Přispěvatelům garantujeme, že knihu vydáme do Vánoc, takže může jít o skvělý dárek. 

Jako bonus, který není (a nebude na webu) přidáme tři nové články: NEJslavnější odrůda růží, NEJvětší keltský poklad a NEJstrašidelnější pohádka.

Kniha bude mít ve formátu A5 cca 120 stran, plnobarevné obrázky, lepenou vazbu. Kniha nebude k dostání nikde jinde, úspěšná kampaň je předpokladem, že vůbec spatří světlo světa.

Kniha bude též k dispozici v elektronických formátech do čteček.

Screenshot 2016-08-24 21.33.02.png

Jako další odměny nabízíme placky s výřezy z Magdiných ilustrací:

placky_preview.png

Proč děláme NEJ

Když před deseti lety vznikla Ústecká NEJ..., řekli jsme si, že se nenecháme zahanbit. Teplice se rozhodně mají čím chlubit. Po celý rok 2015 jsme na webu publikovali týden co týden původní text o jednom z prvenství nebo superlativu lázeňského města, doplněný o ilustraci Magdy Barabášové.

Do NEJ… jsme se pustili především proto, aby Tepličané měli možnost lépe poznat své město a mohli na něj být hrdí. Věříme proto, že kniha k tomu hojně pomůže. Člověk si lépe buduje vztah k tomu, o čem něco ví. My tady v Sudetech máme často mělké kořeny a tak je místním chceme prohloubit tím, že jim poodhalíme genia loci.

Víte, že:

Co si o tomto projektu myslíte?