Teplická NEJ: Rozšířené vydání - crowfunding kampaň

Teplická NEJ: Rozšířené vydání

Po loňském vydání se jen zaprášilo. Teplická NEJ vydávíme knižně s dalšími 5 bonusy. Znáte lepší dárek pro severočeského patriota?

Knihy
Teplická NEJ: Rozšířené vydání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co máme za sebou a co uděláme

Vydáme knižně blog Teplická NEJ. NEJ… na webu dosud vidělo více než 7000 lidí. Sto padesát výtisků knihy z loňské kampaně zmizelo prakticky hned. Už rok proto dostáváme stále stejnou otázku: Bude dotisk? Bude! A dokonce rozšířený!

V knize navíc najdete tři texty, které se na webu nevyskytují (NEJslavnější odrůda růží, NEJvětší keltský poklad a NEJstrašidelnější pohádka) plus pět úplně čerstvých článků, které vydáváme v týdenní periodě nyní. Navíc Magda připravula zcela novou obálku.

Kampaň funguje jako předplatné. Přispěvatelům garantujeme, že knihu vydáme do Vánoc, takže může jít o skvělý dárek. 

 Kniha bude mít ve formátu A5 cca 160 stran, plnobarevné obrázky, lepenou vazbu. Kniha nebude k dostání nikde jinde; úspěšná kampaň je předpokladem, že vůbec spatří světlo světa.

Z knihy nemáme žádný zisk, cena se rovná nákladům.

Screenshot 2017-10-22 20.07.29.jpg

Proč opakujeme crowdfunding?

Protože stejně jako minule nevíme, jaká bude po knize poptávka. Snažíme se tak šetřit peníze i energii na obou stranách :)

Proč děláme NEJ

Když před deseti lety vznikla Ústecká NEJ..., řekli jsme si, že se nenecháme zahanbit. Teplice se rozhodně mají čím chlubit. Po celý rok 2015 jsme na webu publikovali týden co týden původní text o jednom z prvenství nebo superlativu lázeňského města, doplněný o ilustraci Magdy Barabášové.

Do NEJ… jsme se pustili především proto, aby Tepličané měli možnost lépe poznat své město a mohli na něj být hrdí. Věříme proto, že kniha k tomu hojně pomůže. Člověk si lépe buduje vztah k tomu, o čem něco ví. My tady v Sudetech máme často mělké kořeny a tak je místním chceme prohloubit tím, že jim poodhalíme genia loci. Texty s ilustracemi jednoznačně Tepličany oslovily - důkazem je nejen zájem o první vydání knihy, ale také ohlasy na výstavy, které občas pořádáme. 

Víte, že:

Co si o tomto projektu myslíte?