Startovač - financování projektů

Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka - crowfunding kampaň

Novinky - Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka

Pomozte nám k levnějšímu a ekologičtějšímu vytápění naší svobodné školy Bezinka. Společně vyměníme topení uhlím za čisté tepelné čerpadlo.

Ostatní

Oslovení po oslavě

Děkujem, že jste přišli a oslavili tenhle skvělý společný úspěch. Oslovení po oslavě Obrázek

Milí přátelé Bezinky, 
protože oslavovat se má, aby si člověk uvědomoval své malé i velké kroky, tak jsme to na oslavu uspěšného Startovače udělali. Pobyli jsme spolu, popili, pohodovali, zahráli si nohejbal, vytočili med. Fajné to bylo. 

P.S. Mufiny jsme měli z http://dortykarvina.cz/  z Karviné a dorty z http://www.minirestauraceudenci.cz/ z FM. Byl to luxus, tak rádi doporučujeme. 

Milí přátelé Bezinky,  náš Vaší pomocí dosažený úspěch na Startovači si zaslouží oslavu. Zítra to roztočíme, drazí! Obrázek

Tak připomínáme, že zítra, v sobotu 15.6 v 16 hod, Vás zveme k nám do školy na šampus a dort a prohlídku školy, jako takové malé poděkování.

Nakonec z toho bude pestrá akce - budeme slavit, bude turnaj v nohejbale, Martin bude vytáčet med od školních včel, Michal pracovat na dokončení naší terasy, tak je možné se v případě zájmu k čemukoliv přidat. Děti vítány. Ve škole je možné i přespat (spacák, karimatku s sebou).  

Jak k nám najdete zde http://lkbezinka.cz/kontakt/ostravice/

Za Bezi Ivana

Milí přátelé Bezinky, rádi bychom vás pozvali na oslavu naší úspěšné kampaně. Zveme vás na oslavu! Obrázek

Bude se konat v sobotu 15.6. v 16 hodin, kde jinde než u nás ve škole na Ostré.

http://lkbezinka.cz/kontakt/ostravice/

Přijďte, ať vidíte naši školu na vlastní oči, pokocháte se krásnými výhledy a nádhernou přírodou kolem. Pojďme se osobně poznat, pokud se neznáme a pobýt s novými známými. Plánujeme dort, šampaňské, domácí pivo, opékání, nohejbal, společnost fajn lidí, děti polítájí venku. Takže pokud máte děti, tak je vezměte s sebou, ať se poznají s našimi. A můžete u nás i přespat (spacak,karimatku s sebou). 

Těšíme se

Za Bezinku Ivana