Startovač - financování projektů

Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka - crowfunding kampaň

Novinky - Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka

Pomozte nám k levnějšímu a ekologičtějšímu vytápění naší svobodné školy Bezinka. Společně vyměníme topení uhlím za čisté tepelné čerpadlo.

Ostatní

Bude Párty!!!

Vůbec nevíme, co napsat. My jsme to fakt společně dokázali!!!!!!!!!!! Děcka, na Startovači teď 253 550 Kč!!!!!!!!!!! Čerpadlo bude, teplo bude, všechno bude ...... Bude Párty!!! Obrázek

? 

Jste fakt skvělí !!! Moc děkujeme takto virtuálně na dálku. A protože to pro nás hodně znamená, tak bychom vám chtěli poděkovat i osobně  a tak jsme si vymysleli PÁÁRTY NA OSLAVU pro všechny dárce. Tak se těšte, informace brzy pošleme. A budeme moc rádi, když přijdete. 

Zásadně nám v závěrečném finiši pomohla Tereza Winklerova Tvarůžková, prostřednictvím které se k nám dostaly peníze z představení Jaroslava Duška Pátá dohoda. Děkujeme, Terezo, všichni, kdo jste si koupili lístky na toto představení a také Marcela Berith, která byla iniciátorem této cesty.

A ještě jedna výzva na konec, máme 3 dny do konce. Pokud se vám líbí ještě nějaké odměna nebo chcete přispět jen tak, budeme rádi. Čerpadlo totiž bude stát 400 000 Kč. Díky.

Přiloženo foto naší školní party, jakoby to věděli. 

Exkluzivní odměna na konec kampaně. Neváhejte, je toho omezeně! Studie Vaší zahrady od zahradního architekta Obrázek

Na posledních deset dní kampaně jsme fakt zvědaví. A protože nechceme ponechat nic náhodě, připravili jsme pro Vás ještě jednu peckovní odměnu: Studii zahrady od naší skvělé Petry, na kterou pak můžete navázat projektem a realizací.

A stále máme i jiné skvělé odměny volné. Tak to ještě pojďmě jednou nasdílet. Ať to lítá =D

 

Díky

Jaro, všechno se nám to páruje. A tak jsme toho využili a nechali jsme si dovézt párek Berdíků. Co to je? Koukněte sami.

Dává vám větší smysl? 

A: aby děti uměly uměly vyjmenovat správně části rostliny, její pletiva, jak funguje buněčná stěna, jak funguje přesně fotosyntéza 

B: aby měly možnost ochutnávat jedlé rostliny v přírodě, pozorovat krásu květin, poslouchat šumění listí stromů, sledovat životní cyklus rostlin na vlastní oči přímo v přírodě, ne jen na obrázku

C: mít možnost zahradničit, hrabat se v hlíně, zažít sázení, péči, sklízení, zpracování a nakonec grande finále ve formě společného oběda z vlastnoručně vypěstovaných plodů, ale třeba zažít i to, že mi všechno sežerou slimáci :-(

Nám zatím spíše za bé a za cé. 
A tak ve škole zahradničíme.Máme několik vyvýšených záhonu a k tomu letos máme novinku na vyzkoušení - Berdíka - www.berdik.cz. Někteří si mysleli, že je to pejsek, ale je to květináč, jehož středem vede kompostér. Do něj vhazujeme bio-odpad z kuchyně, který je ihned přetvářen žížalami na kompost pro naše rostliny. A zasadit se do něj dá až 40 rostlin. Takže hrabání v hlíně a sázení máme za sebou, tešíme se na pokračování.