Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka - crowfunding kampaň

Novinky - Tepelné čerpadlo pro Lesní školu Bezinka

Pomozte nám k levnějšímu a ekologičtějšímu vytápění naší svobodné školy Bezinka. Společně vyměníme topení uhlím za čisté tepelné čerpadlo.

Ostatní
Přátelé Bezinky, vše proběhlo podle plánu a už více než měsíc topíme tepelným čerpadlem!!! Topíme tepelnými čerpadly !!! Obrázek

Výběr byl podobná bojovka jako čekání, jestli se nám na Startovači podaří vybrat cílovou částku.

8 nabídek, 8 přesvědčivých prodejců, 8 různých cen a parametrů. Nakonec jsme vybrali švédskou kvalitu, dvě čerpadla voda-vzduch Nibe.

Cena 421 900 Kč. 250 tis. jsme měli od vás, 171 900 Kč jsme si půjčili. V plánu máme částku do 3 let splatit, v čem by nám měly hodně pomoct právě ušetřené peníze za elektřinu. 

Je to radost, vše funguje automaticky, ve škole máme hezky teplo a už Vám, Beskydy, nečudíme z komínu. 

Ještě jednou díky Vám všem. Moc jste nám pomohli. 

A hezké Vánoce. 

Za celou Bezinku Ivana 

Oslovení po oslavě

Děkujem, že jste přišli a oslavili tenhle skvělý společný úspěch. Oslovení po oslavě Obrázek

Milí přátelé Bezinky, 
protože oslavovat se má, aby si člověk uvědomoval své malé i velké kroky, tak jsme to na oslavu uspěšného Startovače udělali. Pobyli jsme spolu, popili, pohodovali, zahráli si nohejbal, vytočili med. Fajné to bylo. 

P.S. Mufiny jsme měli z http://dortykarvina.cz/  z Karviné a dorty z http://www.minirestauraceudenci.cz/ z FM. Byl to luxus, tak rádi doporučujeme. 

Milí přátelé Bezinky,  náš Vaší pomocí dosažený úspěch na Startovači si zaslouží oslavu. Zítra to roztočíme, drazí! Obrázek

Tak připomínáme, že zítra, v sobotu 15.6 v 16 hod, Vás zveme k nám do školy na šampus a dort a prohlídku školy, jako takové malé poděkování.

Nakonec z toho bude pestrá akce - budeme slavit, bude turnaj v nohejbale, Martin bude vytáčet med od školních včel, Michal pracovat na dokončení naší terasy, tak je možné se v případě zájmu k čemukoliv přidat. Děti vítány. Ve škole je možné i přespat (spacák, karimatku s sebou).  

Jak k nám najdete zde http://lkbezinka.cz/kontakt/ostravice/

Za Bezi Ivana