Tenisový turnaj handikepovaných - crowfunding kampaň

Tenisový turnaj handikepovaných

Pomozte nám uspořádat již 5 ročník tenisového turnaje pro tenisty na vozíčku. jejich vůle a odhodláni si to zaslouží.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

15.-16.2.2020 ve Vendryni pořádáme již pátým rokem turnaj pro hendikepované tenisty.

 

Proč to děláme?

 Hned po prvním ročníku se tato akce stala srdeční záležitostí. Poznali jsme osudy všech hráčů, ale především těmto sportovcům se moc velká pozornost nevěnuje a hlavně je málokdo podpoří. Proto tuto akci děláme již pátým rokem, poněvadž akce tohoto typu jim ubývají a není jich mnoho.

Na co peníze použijeme?

Náklady na organizaci jsou nemalé, od ubytování, nájmu tenisové haly, míče, stravy po celou dobu turnaje, pitného režimu, nějaká ta odměna pro každého účastníka a když se podaří tak i malý příspěvek na cestovné. 

Co turnaj přinese?

Chceme ukázat veřejnosti, že Tito lidé si zaslouží úctu a podporu. To, že sportují i se svým handikepem, se potýkají se spoustou překážek, které musí překonávat. Tyto překážky je však stojí nemalé finanční prostředky, které má málokdo z nich. Proto je naší snahou jim pomoct co nejvíce a podpořit jejich snažení a také jim to částečně ulehčit.

Kdo se turnaje zúčastní?

Jsou to hráči z celé ČR a SR. 

Proč žádáme i Vás?

Věříme, že Vy nám pomůžete. Sponzorské dary je těžké sehnat, nebo nemáme štěstí na ty správné lidi, kteří by nás podpořili. Měli jsme dva větší partnery, ale Ti nám podporu odřekli na poslední chvíli, proto to bez Vás bude velice těžké.

DĚKUJEME

DSC_0155.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?