Ten, kdo jiným jámu kopá - crowfunding kampaň

Novinky - Ten, kdo jiným jámu kopá

Velice netradiční westernový gamebook od party kamarádů, co se vyžívají v absurdním a osobitém druhu humoru. Obsahuje hrobníka v hlavní roli.

Knihy

Rozloučení!

Přátelé amatérského hrobnictví, knihy jsou rozdány a doufáme, že každý z Vás se už poctivě prohání po divokém západě s lopatou na zádech. Tedy minimálně ve své fantazii.

Děkujeme všem přispěvatelům a věříme, že nám zachováte přízeň i v případě, že bychom se rozhodli napsat něco dalšího. Také pro Vás máme jednu úžasnou zprávu (pro nás úžasnější, než pro Vás, ale stále úžasnou) - naší knihy si všimlo nakladatelství Portál a chystá se ji někdy v příštím roce vydat v černobílém provedení.

Máme na Vás ještě poslední prosbu - Napiště nám, jak probíhalo Vaše dobrodružství s Jáchymem a pošlete nám obrázek toho, jak ve Vašem podání vypadal. Nebo nám alespoň dejte vědět, jak se Vám naše dílo líbilo. Odezva je pro nás nesmírně důležitá a slyšet Vaše příběhy nám udělá velkou radost. Možná pak některé z nich uveřejníme, ať se můžou pokochat všichni přispěvovatelé. Ale pokud ne, tak toto je naše poslední Novinka vůbec.

Děkujeme a mějte se krásně!

Honza, Bárt a Julie

Poslední dobou šlo vše podle plánu, takže nám dorazily osobní deníky, odeslali jsme pdf, knihy jsme podepsali a zkompletovali a dokonce jsme jich v pátek už i většinu odnesli na poštu.

Takže už nastal čas na to, ať netrpělivě vyhlížíte pana pošťáka, protože Vaše odměna možná už je na cestě k Vám! A nebo možná vyrazí až v pondělí. Podle oficiálního vyjádření paní za přepážkou by "Balík měl dorazit do 3 - 5 dnů, ale znáte to, ty menší balíky občas lítají všudemožně".

Takže bychom Vás rádi poprosili, ať nám dáte vědět, když Vám kniha dorazí, ať máme jistotu, že "nelítá všudemožně". Stejně tak platí opačná žádost - Pokud Vám nic do dvou týdnů nedorazí, určitě nám napište na mail tkjjk.gamebook@gmail.com.

Dobře, možná nešlo podle plánu úplně všechno. Jsou bohužel zatím i lidé, kterým jsme balík ještě neodeslali. Konkrétně se jedná o ty, které můžeme v blízké době vidět osobně (to je součást plánu), a pak také o všechny, jejichž odměna obsahuje originální obrázek (to už není součást plánu). Námi objednané obálky jsou totiž příliš malé a tak se teprve snažíme přijít na to, jak obrázky poslat. Příští týden se s tím problémem určitě ale nějak popereme.

Doufáme, že se náležitě těšíte. A mějte se príma!

Jáchym v tiskárně!

Přátelé kamarádi, nezoufejte! Dlouho jsme se sice neozvali, ale to neznamená, že se ohledně knihy nic nedělo.

Kniha byla kompletně zrevidována, poslána do tisku a dokonce je již zaplacená faktura za tiskárnu. Jen tedy nás zdržel jistý komunikační šum, kdy nám tiskárna odpovídala na špatný mail, ale vzájemné zmatení bylo vyřešeno a vše je na dobré cestě.

Jak to bude pokračovat? Teď už jednoduše - Teď budeme sice nejspíše týden či dva pryč, ale až se vrátíme, tak by na nás už doma měly čekat vytištěné knihy. A pak už nám začne maraton podepisování, balení a nošení na poštu, kde se jich ujmou hodní pošťáci, kteří je dodají až k Vám domů. Těšíme se. A díky za Vaši trpělivost.