Tělo v provazech - crowfunding kampaň

Tělo v provazech

Pomozte mi zrealizovat sen o vernisáži vlastních fotek v Praze a ukázat světu že tělo v provazech může být krásný estetický zážitek.

Umění
Tělo v provazech

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Prosím Vás o pomoc. Mám sen. Tím snem je vernisáž fotografií s trochu netradičním tématem "Tělo v provazech". Pomůžete mi prosím tento sen splnit?

 Už přes rok fotím toto téma a zjišťuji že mě nebaví fotit do šuplíku a že bych velice ráda ukázala tyto fotky světu. A proto bych si chtěla uspořádat vernisáž v některé z galerií v Praze. 

 Ráda bych ukázala jak tento svět vidím já a kolik krásy v něm nacházím prostřednictvím provazů, lidského těla a fotografie.

 Vernisáž bych ráda naplánovala na začátek léta roku 2021. jednalo by se o vystavování fotografií v černobílém a barevném tisku A3, pár vybraných bych ráda nechala natisknout modrotiskem neboli kyanotypií velikosti A4. Celkový rozsah vernisáže se bude odvíjet od získaných prostředků.

Ukázka kyanotypie (vyvolání snímku)

 Fotografie na vernisáž se stále dofocují, proto i vy se můžete stát součástí vernisáže. Jedna z odměn je právě focení, jehož výsledek by mohl být použit k vystavování. Hledám krásy lidského těla, chci aby fotografie měly duši a byla na nich správná atmosféra. Celé focení probíhá po předchozí domluvě, domlouvá se i to co smí být na fotografii vidět, tudíž se není čeho bát a je možné vás nechat v anonymitě.

Ukázka z focení s provazy

 

Fotoobrazy v odměnách:

číslo 1: "Slečna v houpačce"

fotoobraz 1

číslo 2: "Vázající ruce"

fotoobraz 2

číslo 3: "Nádherný kukuč"

fotoobraz3

Kalendář "Tělo v provazech" na rok 2021:

kalendář

Co si o tomto projektu myslíte?