Startovač - financování projektů

Teepee vlastníma rukama - crowfunding kampaň

Novinky - Teepee vlastníma rukama

Pomozte nám s ušitím indiánského teepee na akce pro děti pořádané oddílem Draků.

Ostatní

Odměny

Zajímá Vás otázka "Jak to vypadá s odměnami?" Pokud ano, je tento článek právě to, co teď hledáte! Odměny Obrázek

Milí účastníci projektu!

Možná někomu z Vás přijde, že už to není tak krátká doba, co jsme díky Vám získali úžasných 100 %, a nic se zatím neděje. Vězte, že jsme na Vás nezapomněli. Je toho však ještě mnoho před námi: stříhání lajningu, šití a spousta cestování tam, kde se šít bude. Pokud jste zvědaví, co ze mě vyleze, říkám rovnou: „Nic nevyleze,“ ale nezoufejte a přečtěte si můj historicky první komix.
Hezkou zábavu u komixu a pokud možno krátké čekání na odměny, přeje Dračí Pátá alias

PaDraci :)

100 % Je to tam!!!

Je to tam! Náhoda?? Nemyslím si! 100 % Je to tam!!! Obrázek

Když se na něčem maká společně, většinou se to dotáhne do konce. Jsme moc a moc rádi, že jste si vybrali právě nás a dali nám úžasnou příležitost něco zkusit. Každý malý kousek skládanky teď splnil svou roli právě díky Vám. Jste super, lidi! Děkujeme
A co bude dál? Jeden velký krok pro podporovatele a jeden ještě vetší pro PaDraky... Tímto okamžikem to ale rozhodně nekončí! Teď je ten pravý čas dát se do práce. Držte nám palce. Určitě natočíme nějaké to video, takže se máte ještě na co těšit!
Ještě jednou děkujeme, Vaše Pátá ;)

Vybráno 50%, nadšení stále na 100! Poloviční milník Obrázek

S důvěrou dokáže člověk skoro cokoliv, a protože Vy nám věříte, jsme Vám za to vděčni a makáme o to víc. Podívejte, co jsme už spolu dokázali - jsme za polovinou! Díky, držte palce a šiřte dál ;) 

Vaši Páťáci