Teepee vlastníma rukama | crowdfunding kampaň

Teepee vlastníma rukama

Pomozte nám s ušitím indiánského teepee na akce pro děti pořádané oddílem Draků.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám s ušitím indiánského teepee na akce pro děti pořádané oddílem Draků. 

10608643_10205789362040259_8688429439132664880_o.jpg Kde se vzal ten nápad?

 Každým rokem náš oddíl Draků přitáhne spoustu nových mladých tváří. A není divu, je s námi totiž spousta legrace, dobrodružství a radosti z pobytu v přírodě. Pro celý oddíl nám vždy stačily 4 družiny, ale letos je nás už tolik, že jsme si museli vytvořit družinu Pátou, družinu nás "starších", která ještě nemá teepee na tábor. Ušití teepee je velmi náročná a drahá zaležitost a proto vás chceme poprosit o pomoc.

 Cílem projektu není jen zajistit si střechu nad hlavou, ale vyzkoušet si také něco velkého zorganizovat. I když jsme již organizovali několik her a výletů pro mladší členy oddílu, šití vlastního teepee je náš první velký projekt, na kterém jako Pátá pracujeme samostatně, bez pomoci hlavního oddílu. Teepee také vyjde levněji pokud si ho ušijeme, než kdybychom ho kupovali hotové. 

IMGP7454.jpg

 Oddílová teepee jsme na táboře stavěli již mnohokrát, ale ještě nikdy jsme se nesnažili ho sami vyrobit jen z látky a s pomocí šicího stroje. Naskytla se nám tak skvělá příležitost, jak se naučit spolupracovat na něčem větším, přiučit se novým činnostem, pobavit se, a zároveň pak výsledek moci používat. 

 Zajímavé jsou pro nás právě i dílčí činnosti, z nichž některé už máme za sebou - tvorba 3D modelu, při které jsme se naučili tvořit v grafických programech (např. Blender), rýsování technického střihu, jehož výsledek můžete vidět ve videu, plánování rozpočtu, natáčení videa, při kterém jsme si velmi osvojili práci s kamerami i mikrofony a jeho stříhání. 

IMGP6868-001.jpg

Co potřebujeme?

 Výdaje za koupi látky, pronájem šicího stroje a další drobné náklady činí přibližně 25 000 Kč.
Vše máme již naměřené, připravené, domluvené a spočítané. Jediné, co ještě zbývá, jsou finance. 

 Peníze z našeho projektu bude spravovat Dračí oddíl. Tedy i účet, na který by měly být v případě úspěchu peníze poslány, patří Drakům. 

Odměny

 Aby jste z projektu také něco měli, máme pro Vás za přispění řadu zajímavých odměn, tak si nenechte ujít příležitost získat lákavé ceny, jako například obal na mobil, tématické šperky či dokonce týdenní vypůjčení našeho teepee na Vaši akci. 

IMG_2070.jpg 

IMG_2071.jpg

Doufáme, že se díky Vaší pomoci dáme brzy do šití! 

Vaše Pátá

IMGP7443.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 25 400 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 54 Startérů

Autor projektu

Dračí pátá - obrázek
  • projekt od Dračí pátá
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Placka pěkně po tábornicku

Moderní způsob jak dát vědět, že něco podporujete, je jednoznačně placka. Tahle navíc bude ze dřeva a ručně dělaná. Naši placku si můžete připnout na oblečení, batoh či tašku a mít ji pořád u sebe společně s dobrým pocitem, že jste nám přispěli na teepee.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Náramek pro hrdé podporovatele

Indiánský náramek vám bude připomínat prázdniny, les a louky. Je pletený z kůže a s motivem teepee vypáleným na dřevěné placičce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Náušnice nebo přívěsek

Můžete si vybrat mezi teepee náušnicemi a teepee přívěskem na krk. Dozajista zaujmou každého, kdo se na vás podívá.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Na míru šitý obal na mobil

Každý z nás už v dnešní době vlastní mobilní telefon a poškrábaná obrazovka je jejich běžným zlozvykem. Pošlete nám jeho rozměry a my vám vlastnoručně vyrobíme skrz naskrz kožený obal.

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Dobrodružná noc aneb kurz táborových dovedností

Nejprve v teepee posedíte u ohně, zapějete písně a strávíte noc v indiánském stylu. Následující den vás bude čekat kurz tábornických dovedností - rozdělávání ohně, práce s nožem a sekerou a jiné.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Půjčíme vám teepee na víkend

Naše teepee vám po dohodě zapůjčíme a samozřejmě také postavíme. Může to být třeba na váš hudební festival, rodinnou dovolenou, nebo je tak na zahradu...

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
7 000 Kč

Půjčíme vám teepee na celý týden!

Přijedeme, postavíme, zanecháme. Celý týden (nebo i déle) ho můžete využívat, a my ho pak zase sklidíme. Chcete-li pořádat svůj malý tábor nebo jet na dovolenou pod pořádný stan, je tahle odměna jako vyšitá pro vás.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit