Technem proti černým skládkám - crowfunding kampaň

Technem proti černým skládkám

Uklid černé skládky

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Čau lidi, My jsme BADTEKK SOUND SYSTEM,

my jsme jedna Rodina

 

Již třetí rok uklízíme černou skládku, která se nachází na soukromém pozemku vedle hlavního tahu vedoucího z Rumburka na Svor v CHKO Lužické hory. Jako každý rok uklidíme část a po zimě tam toho přibude značné množství. Nikdo s tím nic x let nedělá a každému to je jedno a nám dochází trpělivost se na to koukat, jednak proto, že to je vedle rušné frekventované silnice 1. třídy, jednak proto, že skládka je v CHKO Lužické hory, vedle ní teče potok a hyzdí krajinu a jednak proto, že jsou občané prasata, kteří to tam vozí. Tak jako v letech minulých jsme skládku vždy tak nějak uklidili, něco odvezli, něco přeházeli a udělali si tam malý mejdan pro pár desítek lidí, tak letos jsme se rozhodli, že celou skládku chceme totálně uklidit, nainstalovat na místo fotopasti a bloky, tak aby skládka již nemohla v budoucnu vzniknout a uspořádat tam párty Technem proti černým skládkám. On není binec jen na tom parkovišti, ale tuny jsou pod tím domem co tam stojí. 

proč projekt vznikl? proč žádáme o peníze?

Každá tuna odpadu stojí 2000, plus stroje, musí se tam dojet, práce, kontejnery navozit, na místě těch 5- 10 tun bude, musí se to roztřídit, pneumatiky zvlášt, stavební suť zvlášť...a sami to nezaplatíme...Marius Pedersen firma nám slíbil slevu na odpadu, něco jsme vydělali na czarodkách, ale to nestačí!!!!

Již dvakrát jsme ji uklidili..

Proto jsme se rozhodli poprosit i ostatní lidi, kterým neni lhostejné jak to v České republice vypadá, nechtějí, aby vznikali černé skládky a v neposlední řadě mají rádi českou freetekno scénu, mají rádi přirodu.

Jako sound system působíme na scéně 17 let a uspořádali jsme stovky hudebních akcích od malých po ty největší co se u nás konají. 

Pokud nám přispějete budeme rádi, my zas pobavíme další lidi, uklidíme ten bordel jednou pro vždy, pokud se vybere peněz více, tak je využijeme na další uklid, na párty a taky víme kde je další obrovská černá skládka, která v lese nemá co dělat!!!

NEBUĎTE LHOSTEJNÍ K PŘÍRODĚ a pojdme tancem, společným usilím jí pomoct!!!!!

Částka, kterou chceme vybrat je orientační, sami nevíme, kolik to bude stát..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

odměny a přívěšky jsou po kusech...výběr nechte na nás, velikost trik nám prosím pište do zpráv či se vám ozveme...

 

DĚKUJEME BADTEKK SOUND SYSTEM

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 uklid zahájen

 

Co si o tomto projektu myslíte?