TCHAJ-WANDR | crowdfunding kampaň

Novinky - TCHAJ-WANDR

Pomozte nám vytvořit dokumentárně-prožitkový film o cestách po exotické Asii a dobrodružství na ostrově Tchaj-wan.

Film & Video

  • Splněno 10 248 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispěl 1 Startér

Autor projektu

Matěj Buďárek - obrázek
  • projekt od Matěj Buďárek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Členství ve skupině na Facebooku

S výběrem této odměny budete přidáni do soukromé skupiny na Facebook, kde můžete sledovat nejnovější příspěvky z cest jako jsou fotky, videa či příběhy a zážitky a zároveň nám i Vy sami můžete pomocí skupiny sdělovat své pocity a společně s námi sdílet nadšení! Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Pohlednice z Asie

Pohled s věnováním a poděkováním zaslaný místní poštou z místa či památky, které navštívíme, a které si sami vyberete. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Kalendář na rok 2017

Kalendář s vybranými fotografiemi z našich cest pro rok 2017 s věnováním a poděkováním. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Deník v elektronické podobě

Cestovatelský deník námi psaný, který bude vycházet z autentických zážitků z cest. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Film o filmu

Film s nezveřejněnými neoficiálními záběry vytvořený z nepovedených videí, který má za úkol především rozesmát a ukázat, jak náročné je vytvořit reprezentativní film. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sbírka fotografií

Až 500 fotografií z našich cest ve vysokém rozlišení v elektronické podobě, které mohou být vybrány ze všech míst, která navštívíme. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Film ve Full HD

Celý film ve kvalitě Full HD na samostatném nosiči s věnováním a děkovným dopisem. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Osobní setkání a promítání

Celý film ve kvalitě Full HD na samostatném nosiči a celovečerní promítání na Vámi vybraném místě s přímou účastí nás všech. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Banánový král

Daneček se nabídl, že se obalí banány a vyšplhá na opičí horu Monkey Mountain v Kaohsiungu. Na opičí hoře žijí stovky opic, čekající právě na našeho blázna, který vstoupí mezi ně! Tak koho zajímá, jak dopadne Banánový král? Celý film a záznam ve Full HD, meeting se všemi studenty a děkovný dopis jako odměna. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit