TCHAJ-WANDR | crowdfunding kampaň

TCHAJ-WANDR

Pomozte nám vytvořit dokumentárně-prožitkový film o cestách po exotické Asii a dobrodružství na ostrově Tchaj-wan.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

TCHAJ-WANDR

citát.jpg

Rozhodli jsme se zdokumentovat naše cesty po jihovýchodní Asii, a to proto, abychom ukázali studentům a kamarádům jaké to je cestovat low-cost, a také proto, abychom Vás všechny pobavili našimi zážitky z cest. Věříme, že díky Vaší podpoře to zvládneme.

Tak málo nám chybí 

Jediné, co nám chybí pro uskutečnění našeho dokumentu, je kvalitní počítač MacBook Pro, externí úložiště a externí nabíječky a další doplňky k natáčení, jako například stativ, mikrofon a doplňky ke kamerám GoPro.

Bez těchto položek nemůžeme náš projekt realizovat, a proto Vás touto cestou žádáme o pomoc. Vše ostatní máme! Disponujeme dvěma mobilními telefony, které natáčí videa ve 4K, dvěma kamerami GoPro a v nejbližší době fotoaparátem Sony Alpha A7S II.

Motivace je nejdůležitější 

My, čtyři mladí studenti, jsme rozhodnuti motivovat ostatní skrz vlastní zážitky, zkušenosti, ale hlavně záběry. Pomozte nám získat alespoň zlomek k tomu, abychom dosáhli co největšího úspěchu s tímto projektem! Pojmenovali jsme ho TCHAJ-WANDR. Proč? Protože budeme vandrovat, a to hlavně po Tchaj-wanu!

Rozhodli jsme se vytvořit dokumentárně-prožitkový film, který vychází z našich cest a putování napříč Thajskem, Kambodžou a Vietnamem. Po našem pobytu na Tchaj-wanu pokračujeme do Číny.

Na Tchaj-wanu strávíme čtyři měsíce, na National Sun Yat-sen University a Kao Yuan University, kde budeme studovat. Na ostrově budeme cestovat low-cost, a to proto, abychom ukázali studentům, že to tak jde, a že se nemusí bát vysokých nákladů. Společně se spolužáky chceme seznámit ostatní kamarády s asijskou kulturou a sblížit ji s tou naší.

Cesta do Asie a zase zpět 

plan.jpg

Zde je k náhledu plán naší cesty na Tchaj-wan a zpět, který se určitě nebude měnit. Během našeho pobytu však chceme využít všech příležitostí k dalšímu cestování, které se nám naskytnou. To vše bude záviset především na levných letenkách. Rádi bychom se tak podívali například na Filipíny, do Hongkongu, Malajsie, či kamkoli jinam, kam to za dobrou cenu bude možné.

26.1. odletáme z Prahy do Bangkoku, kde budeme druhý den ráno. Do Bangkoku se ovšem vrátíme až při zpáteční cestě z Ho Chi Minhova města, kam poputujeme přes Thajsko a Kambodžu, a to pěšky a místní pozemní dopravou. 10.2. odlétáme z Bangkoku do Taipeie a následně do Kaohsiungu, kde se převážně budeme nacházet po dobu dalších 4 měsíců. 30.6. odlétáme z Taipeie do Pekingu, odkud se poté vydáme do Šanghaje, a to pozemním vlakem. 7.7. odlétáme ze Šanghaje do Taipeie a z Taipeie zpět do Prahy, kam přiletíme 8.7.

Už teď ale víme, že na 100% navštívíme UNESCO chrámy Angkor Wat v Kambodži a Ayutthaya v Thajsku, Velkou čínskou zeď v Číně a vystoupáme na nejvyšší horu Tchaj-wanu Yushan, kde chceme přenocovat. 

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na email tchajwandr@gmail.com

Sledovat nás také můžete na Facebooku nebo na Instagramu!

https://www.facebook.com/tchajwandr/

https://www.instagram.com/tchajwandr/

Přijďte všichni na premiéru!

Premiéra dokumentu Tchaj-Wandr proběhne po našem návratu na podzim 2016 v Praze, Hradci Králové a Ostravě. Promítání filmu bychom též chtěli uskutečnit na více místech po celé ČR. Přesný termín a místo budou brzy upřesněny.

Stručně o nás 

Michaela Chotovinská se snaží užívat si každou vteřinu svého života, a jestli smích opravdu prodlužuje život, jak se tvrdí, tak umře hodně stará. Miluje přírodu, adrenalin, cestování a snowboarding. 

Jana Nagyová se ráda setkává s přáteli, čte knihy, chodí na hodiny pole dance nebo doma cvičí jógu. Mluví plynule anglicky, německy a španělsky a aktuálně se učí francouzsky a čínsky. Ovšem za svou největší vášeň by označila cestování.

Matěj Buďárek pracuje mimo svá studia jako průvodce po našem hlavním městě. Žije přítomností a budoucností, je závislý na svých kamarádech, se kterými nejraději cestuje a snaží se bořit své hranice na každém kroku.

Daniel Kopecký ve svém životě upřednostňuje pohyb nadevše. Už od 14 let natáčí a stříhá videa a díky tomu si v současné době i vydělává. Tvrdí, že v životě je vše možné, pokud člověk ve věc věří a každý den se snaží, aby se stala skutečností.

Jdeme do toho!

Asi si říkáte, že toho moc nemáme, a že takto může cestovat a natáčet své putování každý, ale věřte tomu, že se nám této možnosti dostalo jen díky naší píli na univerzitě, kde jsme vyhráli soutěž o stipendium, a že jsme odhodláni film vytvořit, i když třeba neprofesionální. Pevně věříme, že tím co člověk dělá se učí, učí se za pochodu, a právě proto bude náš film autentický a do jeho tvorby dáme všechno! 

Mnohokrát všem děkujeme za podporu!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 248 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispěl 1 Startér

Autor projektu

Matěj Buďárek - obrázek
  • projekt od Matěj Buďárek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Členství ve skupině na Facebooku

S výběrem této odměny budete přidáni do soukromé skupiny na Facebook, kde můžete sledovat nejnovější příspěvky z cest jako jsou fotky, videa či příběhy a zážitky a zároveň nám i Vy sami můžete pomocí skupiny sdělovat své pocity a společně s námi sdílet nadšení! Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Pohlednice z Asie

Pohled s věnováním a poděkováním zaslaný místní poštou z místa či památky, které navštívíme, a které si sami vyberete. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Kalendář na rok 2017

Kalendář s vybranými fotografiemi z našich cest pro rok 2017 s věnováním a poděkováním. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Deník v elektronické podobě

Cestovatelský deník námi psaný, který bude vycházet z autentických zážitků z cest. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Film o filmu

Film s nezveřejněnými neoficiálními záběry vytvořený z nepovedených videí, který má za úkol především rozesmát a ukázat, jak náročné je vytvořit reprezentativní film. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sbírka fotografií

Až 500 fotografií z našich cest ve vysokém rozlišení v elektronické podobě, které mohou být vybrány ze všech míst, která navštívíme. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Film ve Full HD

Celý film ve kvalitě Full HD na samostatném nosiči s věnováním a děkovným dopisem. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Osobní setkání a promítání

Celý film ve kvalitě Full HD na samostatném nosiči a celovečerní promítání na Vámi vybraném místě s přímou účastí nás všech. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Banánový král

Daneček se nabídl, že se obalí banány a vyšplhá na opičí horu Monkey Mountain v Kaohsiungu. Na opičí hoře žijí stovky opic, čekající právě na našeho blázna, který vstoupí mezi ně! Tak koho zajímá, jak dopadne Banánový král? Celý film a záznam ve Full HD, meeting se všemi studenty a děkovný dopis jako odměna. Navíc uvedení Vašeho jména v titulkách filmu jako poděkování za spoluúčast na tvorbě.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit