Tašenka - velká kolekce kabelek | crowdfunding kampaň

Tašenka - velká kolekce kabelek

Protože krásných tašek není nikdy dost! Česká značka dámských stylových kabelek rozšiřuje výrobu. Buďte u toho!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Navrhla jsem novou kolekci, kterou chci nechat ušít v šicí dílně. V mnohem větším množství, než doteď. Během posledních pár měsíců totiž natolik stoupnul zájem o mé kabelky, že už není možné časově zvládat takové množství objednávek. Našla jsem malou šicí dílnu, kde mi novou kolekci ušijí. A jsou tam skvělí!

Tento první krok k rozšíření výroby mi do budoucna opravdu výrazně pomůže dále se rozvíjet.

Vyrobila jsem dva prototypy kabelek z nové kolekce, které budou švadlenám předlohou při šití. Zatím v černé, později bude na výběr ze čtyř barev - vínové, pudrové, modré a černé.

Jsou to dvě kabelky - malá a velká, které se dají vzájemně kombinovat. Jsou krásné, stylové, ALE HLAVNĚ promyšlné do posledního detailu.

Každý steh, každý nýt i použitý materiál má svůj význam a já jsem připravená to zdůvodnit hodinovým výkladem  :-).

1.jpg

IMG_20180307_092702.jpg

Malá kabelka tvarem a velikostí kopíruje spodní polovinu velké kabelky, takže po vložení dovnitř si tam krásně "sedne". Umožňuje lepší, bezpečnější a přehlednější uspořádání obsahu kabelky.

Dají se také nosit každá zvlášť  a na různé způsoby díky přepínání popruhů. Krátký popruh je potištěný luxusním barevným motivem v sytých barvách a PARÁDNĚ doplňuje minimalistický vzhled kabelek.

Navrhovala jsem je pro pohodlné a stylové cestování, ale také pro každodenní nošení.

Tašenka je ryze česká značka a proto budou kabelky vyráběné v Česku, našimi švadlenami. Použité materiály budou výhradně od českých dodavatelů a výrobců.

Už jsem nakoupila skoro veškerý materiál z peněz, které jsem doposud šitím kabelek vydělala. Peníze vybrané ze Startovače bych použila pouze na výrobu. 

asasss.png

Řetízek s logem Tašenka

sny jsou od toho, aby se plnily.png

Plátěná taška dostupná JEN A POUZE během tohoto projektu

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 28 100 Kč (112 %)
  • 112 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 47 Startérů

Autor projektu

Tereza Pinďáková Tašenka - obrázek
  • projekt od Tereza Pinďáková Tašenka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Pozdrav z focení

V dubnu budu novou kolekci fotit. Za svůj příspěvek (kromě skvělého pocitu, že i stovka pomůže) dostaneš do schránky pohlednici s fotkou ze zákulisí focení, s milým osobním pozdravem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Přívěšek s logem Tašenka

Řetízek s logem je určený pro opravdové milovnice české značky Tašenka, které mají rády věci vyrobené s láskou a péčí.
Můžeš si vybrat řetízek ve zlatém, nebo stříbrném provedení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Plátěná taška pro fanoušky české módy

Dejte najevo všem kolem sebe, že fandíte módě v česku. Za svůj štědrý příspěvek dostanete praktickou plátěnou tašku s potiskem #fandimceskemode a také výhradní právo používat tento hashtag na sociálních sítích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Plátěná taška pro "czech fashion fans"

Dejte najevo všem kolem sebe, že fandíte módě v česku. Za svůj štědrý příspěvek dostanete praktickou plátěnou tašku s potiskem #czechfashionfan a také výhradní právo používat tento hashtag na sociálních sítích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Dárkový poukaz na dámskou nebo pánskou tašenku

Pošlu ti mailem dárkový poukaz v hodnotě 800kč na nákup kabelky z nové kolekce. V poukázce bude vypsané tvé jméno a unikátní kód. A navíc se můžeš těšit na srdečné poděkování ve zprávě :-).

Počet dostupných odměn: 3/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Malá kabelka s poděkováním vyšitým na podšívce

Poděkování za tvou podporu ti nechám vyšít dovnitř malé kabelky z nové kolekce. Bude tam na podšívce velkými písmeny "Děkuji, Tvá Tašenka". Můžeš si vybrat ze čtyř barev kabelky. Vínové, černé, pudrové a modré.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Velká kabelka s poděkováním vyšitým na podšívce

Poděkování za tvou podporu ti nechám vyšít dovnitř velké kabelky z nové kolekce. Bude tam na podšívce velkými písmeny "Děkuji, Tvá Tašenka". Můžeš si vybrat ze čtyř barev kabelky. Vínové, černé, pudrové a modré.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 600 Kč

Prototyp malé a velké kabelky v černé barvě

Aby švadlenky věděly, jak mají kabelky ušít, vytvořila jsem nejdříve dva prototypy. Jsou to úplně první kabelky z nové kolekce. Žádné další už nebudou úplně stejné. A ty je za svůj příspěvek můžeš mít a hrdě nosit. Dostaneš také certifikát jedinečnosti, osobní věnování a poděkování.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

VIP vstup 1+1 na večírek s módní přehlídkou

V červnu se bude v Ostravě konat neformální večírek s módní přehlídkou dvou českých módních značek, z nichž jednou bude Tašenka. Bude to velmi komorní událost, pouze pro zvané hosty. A ty a tvůj doprovod tam můžete být taky! Můžeš si vybrat set malé a velké kabelky z nové kolekce, která se bude předvádět. Fotograf nám udělá společnou fotku a já ji pak vyvěsím na svůj facebook a napíšu pod ní velký dík :-).
Jedna odměna zahrnuje vstup pro dvě osoby.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
8 000 Kč

Na den modelka, na pořád kabelka se tvým jménem

Za tvůj příspěvek tě osobně pozvu na focení nové kolekce, kde si na chvíli vyzkoušíš, jaké je to být modelkou. Že nemáš míry modelky? To nevadí. Budeš HVĚZDA!
Vybereš si set kabelek v barvě, která se ti líbí a pojmenujeme jej po tobě. Nový název kabelek se bude používat na eshopu i na sociálních sítích. Budeš tváří své kabelky.
Nechám jednu vyrobit speciálně pro tebe, s tvým jménem vyšitým na podšívce.
A až bude kabelka hotová, pošlu ti ji i s papírovou fotkou z focení, na které budeš ty, s poděkováním za spolupráci a mým podpisem na zadní straně.
Focení bude probíhat v Ostravě.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit