Tašenka - velká kolekce kabelek - crowfunding kampaň

Tašenka - velká kolekce kabelek

Protože krásných tašek není nikdy dost! Česká značka dámských stylových kabelek rozšiřuje výrobu. Buďte u toho!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Navrhla jsem novou kolekci, kterou chci nechat ušít v šicí dílně. V mnohem větším množství, než doteď. Během posledních pár měsíců totiž natolik stoupnul zájem o mé kabelky, že už není možné časově zvládat takové množství objednávek. Našla jsem malou šicí dílnu, kde mi novou kolekci ušijí. A jsou tam skvělí!

Tento první krok k rozšíření výroby mi do budoucna opravdu výrazně pomůže dále se rozvíjet.

Vyrobila jsem dva prototypy kabelek z nové kolekce, které budou švadlenám předlohou při šití. Zatím v černé, později bude na výběr ze čtyř barev - vínové, pudrové, modré a černé.

Jsou to dvě kabelky - malá a velká, které se dají vzájemně kombinovat. Jsou krásné, stylové, ALE HLAVNĚ promyšlné do posledního detailu.

Každý steh, každý nýt i použitý materiál má svůj význam a já jsem připravená to zdůvodnit hodinovým výkladem  :-).

1.jpg

IMG_20180307_092702.jpg

Malá kabelka tvarem a velikostí kopíruje spodní polovinu velké kabelky, takže po vložení dovnitř si tam krásně "sedne". Umožňuje lepší, bezpečnější a přehlednější uspořádání obsahu kabelky.

Dají se také nosit každá zvlášť  a na různé způsoby díky přepínání popruhů. Krátký popruh je potištěný luxusním barevným motivem v sytých barvách a PARÁDNĚ doplňuje minimalistický vzhled kabelek.

Navrhovala jsem je pro pohodlné a stylové cestování, ale také pro každodenní nošení.

Tašenka je ryze česká značka a proto budou kabelky vyráběné v Česku, našimi švadlenami. Použité materiály budou výhradně od českých dodavatelů a výrobců.

Už jsem nakoupila skoro veškerý materiál z peněz, které jsem doposud šitím kabelek vydělala. Peníze vybrané ze Startovače bych použila pouze na výrobu. 

asasss.png

Řetízek s logem Tašenka

sny jsou od toho, aby se plnily.png

Plátěná taška dostupná JEN A POUZE během tohoto projektu

Co si o tomto projektu myslíte?