Talíř na míru - crowfunding kampaň

Novinky - Talíř na míru

Unikátní kniha Talíř na míru je kompletní průvodce zdravou kuchyní, se kterým budete ladit své zdraví, emoce i chování podle svých představ.

Knihy
Pracujeme nebo spíme? Už se to nějak blíží nebo jak to s tou kuchařkou je? Jak je na tom Talíř na míru? Obrázek

 

Naši milí Startovači!

Jasně že nespíme, makáme jak psi!

Už se nám podařilo zrevidovat a opravit téměř všechny recepty, konzultovali jsme teoretickou část a ta již je dopsaná, hledali a našli jsme ilustrátora a již se hrnou ilustrace a vše se snažíme směřovat tak, abychom knihu během března předali k sazbě. 

A tak kdy bude připravena k tisku? Vypadá to, že v dubnu bude nachystaná a pak to bude záležet na tiskárně.

Moc děkujeme za podporu v tvorbě knihy a těšíme se, co budete říkat na výsledek!

Zdravíme a přejeme krásné dny,

Kyselovi

Drazí startovači, chodí nám spousta dotazů, na které bychom chtěli v této novince odpovědět. už senetrpělivě očekáváme doručení seznamu vašich emailových adres, abychom vám mohli zaslat vaše očekávané odměny.

Kdy dostanu své online kurzy?
Netrpělivě čekáme, až nám zašlou ze Startovače seznam všech "startovačů", abychom vám mohli aktivovat vaše online kurzy a zaslat podrobnosti. Mají na to 9 dní, takže do konce tohoto týdne (14. 10. 2018) bychom to měli zvládnout.

Kdy nám zašlete knihu?
Máme hotových 80% obsahu knihy. Takže ještě zbývá 20% dopsat, poté ilustrovat, sesadit, graficky upravit, zkorigovat, vytisknout, zkrátka ještě je dost práce před námi. Do Vánoc to holt nebude... ale doufáme, že během zimy to zvládneme.

Kdy bude křest?
Termíny křtů knihy vypíšeme hned, jakmile budeme vědět termín vydání knihy.

Ještě bychom se chtěli pokusit překlenout i tu druhou latičku, takže přidáváme novou odměnu: Drama až do konce! Nová odměna - Drama až do konce! Obrázek

Jestli máte hodně kamarádu, (nebo rádi své zaměstnance), pohostíme 10 osob 7 dní v Centru Wonder Full Life. Přidali jsme novou odměnu (úplně ta poslení dole), kterou když si zakoupíte, pomůžete nám tím překonat částku, za kterou natočíme video průvodce celou knihou. Chtělibychom, aby vznikl ucelený a přehledný video kurz o zdravém stravování, který bude ke každé knize zdarma.

POZOR platit lze už jen platební kartou!