Talíř na míru - crowfunding kampaň

Novinky - Talíř na míru

Unikátní kniha Talíř na míru je kompletní průvodce zdravou kuchyní, se kterým budete ladit své zdraví, emoce i chování podle svých představ.

Knihy
Naši milí Startovači, máme dobrou zprávu. Obdrželi jsme první várku z tiskárny s vytištěnou knihou Talíř na míru a také všechny jeho přílohy (přehledy k vylepení do kuchyně). Myslíme, že se kniha povedla! No, to nám ostatně můžete napsat hlavně Vy. Odesílat začínáme příští týden Českou poštou jako doporučené psaní. Jakmile ji odešleme právě Vám, přijde Vám o tom zpráva z České pošty. A ještě jedna důležitá prosba, pokud bydlíte na jiné adrese, než kterou jste uvedli na Startovači, a ještě jste nám to nenapsali, dejte nám prosím co nejdříve vědět na email rodina@kyselove.cz. Přejeme pěkný Slunovrat, Vánoce i celý nový rok. Talíř na míru je na světě! Obrázek
Vážení startovači, zasíláme další novinku ohledně vydání knihy Talíř na míru. Dokončili jsme všechny naše práce a teď už je to především v rukou sazečky a tiskárny. Knihu bychom měli odesílat 3. května.

Vážení startovači,
zasíláme další novinku ohledně vydání knihy Talíř na míru. Dokončili jsme všechny naše práce a teď už je to především v rukou sazečky a tiskárny.

Včera jsme odeslali do sazby vše, co je třeba k dokončení knihy. Máme zprávu, že do 5. dubna by měla být kniha osazená. Poté následuje další (již třetí) korektura knihy. Od korektora máme zprávu, že by měl být hotov 12. dubna a následně jde kniha opět do sazby, kde se opraví nalezené chyby. 19. dubna bychom měli knihu odeslat do tisku. Tisk by měl trvat 14 dní, takže se pomalu, ale jistě dostáváme k datu 3. května, kdy pravděpodobně obdržíme balík knih, jenž vám všem startovačům neprodleně zašleme. Očekávejte tedy, že začátkem května naplní vaší schránku obálka s Talířem na míru.

Určitě vám dáme zprávu o tom, že knihy odesíláme. Pokud byste chtěli knihu zaslat na jinou adresu, než tu, kterou jste uvedli na Startovači, napište nám to prosím na email tnm@kyselove.cz. Email rodina@kyselove.cz je v tuto dobu extrémě vytížen, tak pro urychlení komunikace používejte se záležitostmi knihy prosíme tnm@kyselove.cz. Pokud by se cokoliv v termínech změnilo, samozřejmě vám o tom dáme vědět.

Pokud se chcete podívat na detaily ohledně vydání knihy, najdete je na stránce:

https://www.kyselove.cz/talir-na-miru-jak-jsme-na-tom

Jsme slimáci, ale nakonec se do cíle doplazíme.
Možná jste knihu očekávali dříve (no, asi určitě), ale my jsme zkrátka dali přednost kvalitě před rychlostí, takže se za dlouhý termín dodání všem omlouváme. Termín dodání odměn jsem také konzultoval se Startovačem a v jejich podmínkách není žádný limit pro nadělení odměn, takže by mělo být vše i po této stránce v pořádku.

Tak a my se konečně po roce a půl můžeme opět věnovat natáčení videí o zdravé kuchyni. Kuchařka nám dala hodně zabrat, asi tak, že jsme prakticky nic nového za poslední rok a půl nenatočili, takže už se velice těšíme na návrat k videoblogu.

 

Ta tým autorů,

Honza s Kateřinou

Tak kde to vázne?!

Zádrhele se množí a my nemáme odhad na termíny, ale makáme a děkujeme, že čekáte!

AKTUÁLNĚ: Nyní je kniha v sazbě, při které nalézáme ještě nesrovnalosti v receptech. Na fotkách je trochu něco jiného, než v popisu, takže jsme se ještě pustili do předělávání a doplňování receptů. Souhra se sazečkou má také svá úskalí, nemohli jsme se shodnout na rozvržení stránek, které nakonec dělal po nocích zase Honza... nyní zase paní sazečka Honzův návrh podrobuje úpravám z praktického sazečského hlediska.

PROSTĚ A JEDNODUŠE: Recepty, přehledy, kurzy, to nám všechno jde. Na čem ale musíme zapracovat, jsou odhady termínů realizace projektů. Tady jsme selhali a naše odhady byly velmi naivní, a způsobili, že na knihu jste již celí natěšení a pořád ji nemáte ve schránce.  Všichni bychom asi chtěli, aby to bylo do těch Vánoc... ale díky předchozím zkušenostem to nemůžeme slíbit. Jediné, co můžeme slíbit, je, že knihu budete mít ve schránce před 18 měsíčním limitem, ke kterému jsme se zavázali díky podmínkám na Startovači. 

Prosíme, zachovejte nám vaši přízeň a veselou mysl, my knihu dodáme. A křest bude! Máme za sebou neskutečné hodiny práce, tak výsledek přece bude stát za to. 

Moc vás zdravíme a přejeme pohodové dny,

Kyselovi

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE: https://www.kyselove.cz/talir-na-miru-jak-jsme-na-tom