Startovač - financování projektů

Talíř na míru - crowfunding kampaň

Novinky - Talíř na míru

Unikátní kniha Talíř na míru je kompletní průvodce zdravou kuchyní, se kterým budete ladit své zdraví, emoce i chování podle svých představ.

Knihy

Finální měsíc

Finální měsíc Obrázek

Zdravíme všechny Startovače!

V poslední zprávě od nás jste se dozvěděli, že pracujeme na ilustracích ke knize a vypadá to, že v dubnu bude nachystaná a pak to bude záležet na tiskárně.

Bohužel finální měsíc duben jsme místo intenzivní práce na dokončení knihy strávili s intenzivním stěhováním celé naší rodiny do nového domova ve Starém Hrozenkově. Takže pro nás dobrá zpráva: Bydlíme ve svém!! Dnes obnovujeme práci na knize a pevně věříme, že během měsíce (tedy do 9. 6.) bude připravena k odevzdání nakladateli. Za odklonění od původního plánu se hluboce omlouváme.

Pokud chcete vědět, v jaké přesně fázi se kuchařka nachází, můžete sledovat tuto stránku, kde je vše uvedeno:

https://www.kyselove.cz/talir-na-miru-jak-jsme-na-tom

 

Pracujeme nebo spíme? Už se to nějak blíží nebo jak to s tou kuchařkou je? Jak je na tom Talíř na míru? Obrázek

 

Naši milí Startovači!

Jasně že nespíme, makáme jak psi!

Už se nám podařilo zrevidovat a opravit téměř všechny recepty, konzultovali jsme teoretickou část a ta již je dopsaná, hledali a našli jsme ilustrátora a již se hrnou ilustrace a vše se snažíme směřovat tak, abychom knihu během března předali k sazbě. 

A tak kdy bude připravena k tisku? Vypadá to, že v dubnu bude nachystaná a pak to bude záležet na tiskárně.

Moc děkujeme za podporu v tvorbě knihy a těšíme se, co budete říkat na výsledek!

Zdravíme a přejeme krásné dny,

Kyselovi

Drazí startovači, chodí nám spousta dotazů, na které bychom chtěli v této novince odpovědět. už senetrpělivě očekáváme doručení seznamu vašich emailových adres, abychom vám mohli zaslat vaše očekávané odměny.

Kdy dostanu své online kurzy?
Netrpělivě čekáme, až nám zašlou ze Startovače seznam všech "startovačů", abychom vám mohli aktivovat vaše online kurzy a zaslat podrobnosti. Mají na to 9 dní, takže do konce tohoto týdne (14. 10. 2018) bychom to měli zvládnout.

Kdy nám zašlete knihu?
Máme hotových 80% obsahu knihy. Takže ještě zbývá 20% dopsat, poté ilustrovat, sesadit, graficky upravit, zkorigovat, vytisknout, zkrátka ještě je dost práce před námi. Do Vánoc to holt nebude... ale doufáme, že během zimy to zvládneme.

Kdy bude křest?
Termíny křtů knihy vypíšeme hned, jakmile budeme vědět termín vydání knihy.