Talent roku a Mistr Čr, aneb Adam jede o titul! - crowfunding kampaň

Novinky - Talent roku a Mistr Čr, aneb Adam jede o titul!

Ahoj, říkají mi Adam, je mi 9 a na brzdy do zatáček jdu z celého startovního pole poslední. Jsem závodník minimoto a chystám se na Mistrovství Evropy!

Ostatní

Půlka

Jsme v půlce školního roku i projektu, a začínáme trochu... panikařit? Půlka Obrázek

Včera třídní schůzky a včera polovina ze dvou měsíců, po které běží náš projekt na Startovac.cz. Jako svět se nehroutí, jasně, ale žádný šlágr. Lítající Adam si po letech asi vyslouží první dvojku pololetní… a nedaří se ani v projektu  Sekneme s tím? Rezignace? Pobrečíme a utečeme?
#adamvyskocil79 #furtpisek #minimoto #jedemedal #spolutozvladneme #verim #bike #sezona2020 #startovac #talentroku #motoracing #mistrrepubliky #dvojkazcestiny #tridnischuzky #pololeti
NE! Teď je ten správný moment zabrat! Zakousneme se! Opřeme se do toho a nedáme se! Pojďte s námi, cíl je jasný! Svět patří těm, co se neposerou!

Nestojíme ani o svátcích, Adam si zajel koncem roku pěkné závody v Čr, dojel druhý, a právě dáváme dohromady kalendář závodů letošního roku. Krásný 2020 přejeme! Obrázek

Bude to náročný, ale super. Adam pojede italský pohár, kousek českého, jeden dva pohárové okruhy v Itálii navíc a samozřejmě vrchol sezony, mistrovství Evropy! A tak trénujeme, trénujeme a trénujeme :-) A tak věříme, že se to tu na Startovači pořádně rozjede :-) Ahoj, mějte moc dobrý nový rok!