Talent roku a Mistr Čr, aneb Adam jede o titul! - crowfunding kampaň

Talent roku a Mistr Čr, aneb Adam jede o titul!

Ahoj, říkají mi Adam, je mi 9 a na brzdy do zatáček jdu z celého startovního pole poslední. Jsem závodník minimoto a chystám se na Mistrovství Evropy!

Ostatní
Talent roku a Mistr Čr, aneb Adam jede o titul!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Pomůžete mi dobýt evropský vrchol, získat titul  Mistra  E v r o p y  2020? 

Ahoj, říkají mi Adam, je mi devět a na brzdy do zatáček jdu z celého startovního pole až poslední. Jsem závodník minimoto racing. Jo, to jsou ty malý, ukrutně rychlý a dravý mašiny. V roce 2020 nás čeká VELKÁ sezona, budu obhajovat mistrovský titul doma a v Evropě si pro něj chci zajet. Vás tímto projektem zvu a žádám o pomoc a podporu! Čekají mne soustředění, stavba nové mašiny, nákupy náhradních dílů, hromada kilometrů v autě a jako vrchol boj o Mistra Evropy. Pomůžete mi? Zkuste si přečíst naše povídání... tady: 

Lítám, nejezdím, ale lítám. Jako draci. Tolik mi toho stojí v cestě, soupeři, retardéry, rozpočet i traťáci! Ale já lítám okolo, mezi nimi a snad i nad nimi. Nemohou nás zastavit! Nás, protože v tom lítám s našima :-)

Rodiče mi dali šanci, té šanci dali srdce a nadšení a čas, a proto mohu létat. Doletím až na vrchol. Jednou určitě. Zatím jsem dvojnásobný Mistr České republiky a... hrozně mě to baví!

Sním, protože jen ten, kdo sní, se naučí létat.

Jsou ti, co to vidí a pomáhají, před nimi smekám, no třebas babička, nebo kluci, co od nich mám helmu, a pak je tu Systém, který prostě sport, co nedělají davy, nepodpoří. A je jedno, že jsem mistr republiky. Sice malej, ale úsilí vedoucí k úspěchu je, myslím, srovnatelné!

Vlastně nadřu se víc, než velký! Makám na sobě denně, trénuju na 179% a vozím domů zlatý placky i z italských šampionátů. Však jednou vyrostu a budu jako Rossi, nebo Dunlop, nebo… prostě asi budu pořád #Adam79, ale děsně rychlej Adam! Budu první i příští rok. Nejenom :-)  Nevzdám to a neuberu, protože kdo ubere jednou, pak už ubírá furt! Takže beru za plyn a přidávám... a pokud mi pomůžete, není nic, co by mne zastavilo! 

A já se nezastavím u tohoto projektu, jako jsem se nezastavil posledních pět let! Jen nechci čekat až vyrostu, do souboje jdu už roky, to jsem se naučil od Dominiky, jo od té, co na motorce projela celý svět. Taky je mrňavá, ale málokterej velkej má její odvahu! 

Pojďte (nejenom) snít se mnou.

Pojďte tou cestou se mnou, můžete mi pomáhat, fandit nebo se jen tak koukat. Třeba i tleskat, nebo radit. To beru! A budu vás mít rád všechny! Ale pokud mi píchnete s financováním bezpečných cest a návratů, rychlých kol a taky svačin a benzínu a mašiny, pak přivezu i z Mistrovství Evropy medaile! Letos jsem byl šestý.

Chci ukázat všem, že i my, prckové věkem, ale srdcem stejní bojovníci, draci a gladiátoři jako veliký chlapi a holky na mašinách, umíme dát sportu maximum, a ještě k tomu to musíme slušně koulet ve škole :-) a uklízet po mladších sestrách! O to to máme náročnější!

Jasně, malej kluk, ale odvahu a srdce mám jako hrom!

Přesto nebulím, nestěžuju si, ale jdu sem před vás s mojí kůží na trh, stejně jako na závodní okruh, a podávám ruku každýmu jednomu, komu nejsou moje sny ukradený a kdo by chtěl být, na chvilku alespoň, jejich součástí i spolutvůrcem.

Potřebuji vaši pomoc, ale nechci ji zadarmo!

Závodní mašina a druhá na tréninky, pneumatiky a další materiál, který s každým tréninkem odchází, bezpečná kombinéza, ale taky cestování po celé Evropě, soustředění a celoroční tréninky na placených tratích, a nemalé startovné na zahraničních závodech, to je prostě pro naší rodinu už moc, však to naši táhnou už roky. Proto jsem tady, abych řekl na rovinu, že sami to asi nedáme... 

Tam vaše podpora půjde. Rodiče tomu dali strašně moc, až se mi to blbě i píše, tráví se mnou co víkend v obytňáku po parkovištích, a ještě k tomu musíme tahat i tu malou ségru :-).

Táta je dokonalej servismen, a dělá to po nocích po práci, a jen díky mojí úžasné mamince máme vypráno, navařeno a kopec lásky kdykoli se jako čuňata vrátíme z tréninku, kdykoli dobitej padnu na postel, chrániče na šrot a… jasně co rok si něco zlomím, ale srdce bojovníka šrámy nevnímá! Tohle je realita devítiletýho kluka. K Tvému pocitu hrdosti a štěstí, k vlastnímu pocitu napětí a nemalé dávky adrenalinu nemusíš udělat mnoho, ale jen jednu jedinou velkou věc. Podpořit mě, vybrat si jednu z odměn, který jsou divoký a jedinečný!

A co za to?  

Můj projekt není škrob a já se chci podělit!

Prvně jsou to superduper trika, kde si každý vybere padnoucí velikost, pak dost vostrý samolepky! A po konci sezony, ať už by dopadla jakkoli, parádní grilovačka s představením mašiny, se kterou jste mi pomohli, a s představením pohárů vítězů taky, a s plakátem s autogramem! Jasně, teď to může být jen podpis od kluka ze třetí třídy, ale jednou bude mít ten plakát sakra velkou sběratelskou cenu :-) Na letošní ukončení sezony jsem přivezl už 47 zlatých pohárů a u srdce to chytlo i mojí třídní! 

 

Do cen jde moje závodní helma, lístky na závody a buchty od babičky, a jako perla pak... moje závodní kombinéza, však mrkněte do cen za příspěvky tady vedle, je to tam do puntíku popsaný :-)

Každé jedno jméno nového podporovatele pak pojede na našem týmovém autě se mnou - imaginární, ale přesto spoluúčast na více jak třiceti závodech sezony! No a na Mistrovství Čr pozvu každého podporovatele dárce do našeho týmového závodního stanu, opět podám každému jednomu ruku a nahlas poděkuju! Sem slušně vychovanej závodník! S taťkou si pak připijete a moje babička pro všechny napeče ty nejlepší jihočeský buchty! 

Hodně o mě najdeš tady:

adam-vyskočil.com

nebo denně tady:

facebook/adamvyskocil79

Mistr České republiky 2017

Mistr České republiky 2019

Talent roku 2019

Za poslední 3 roky vítěz 13 zlatých pohárů v Čr a v Itálii

Od první třídy a to už chodím do třetí, jsem na vízo vždy a bez problémů schytal samé jedničky!

Děkuju ze srdce! 

Adam z Písku na Spanilé jízdě Evropou! 

WWW.ADAM-VYSKOCIL.COM

Co si o tomto projektu myslíte?