Tak trochu slané dobrodružství | crowdfunding kampaň

Tak trochu slané dobrodružství

Cílem projektu je vydat autorskou knihu Tak trochu slané dobrodružství, kterou jsme vytvořili společně s mým čtyřletým synem.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Od vzniku myšlenky……….

Minulý rok jsme strávili delší čas u moře . Dva týdny jsou pro čtyřletého kluka dlouhá doba, a tak jsem k všudypřítomnému fotoaparátu přibalila kufřík s výtvarnými pomůckami. Honza kreslí rád, tak proč to nezkusit i u moře. A ejhle – hned první den tady byl nápad – vytvořit z věcí, nalezených  na pláži, figurky. A právě od té chvíle začalo naše malé slané dobrodružství. Kromě toho, že jsme plavali a zhluboka dýchali, na slunci se sušili a někdy i opékali, tak jsme v jednom kuse něco tvořili. Mušle i kameny jsme sbírali, hrady a tůně stavěli, kreslili, malovali, fotili – a tak začal vznikat příběh.

1.jpg

…………ke vzniku knížky………..

Naše kniha je založená na obraze a jeho schopnosti promlouvat. Jde o kombinace mých fotografií a objektů, kreseb, maleb mého tehdy čtyřletého syna.  Kresby a malby začaly vznikat na začátku léta u moře a gejzír obrázků se zastavil až koncem léta. Tehdy jsem Honzíkovi slíbila, že z toho všeho co jsme vytvořili, uděláme knihu. Záhy jsem zjistila, že jsem se zavázala k nelehkému úkolu. Na projektu jsem pracovala do Vánoc, kdy spatřily světlo světa jednotlivé stránky naší knihy, které Honza sám otextoval.

 

fotky na knihu.jpg

………..a co takhle nějaký cíl?...............

Našim cílem není ani vzdělávat, ani vychovávat. Našim cílem je potěšit, pohladit na duši a vzbudit úsměv. Našim cílem je ukázat všem dětem (i dospělým), že jejich výtvarný projev je v každém ohledu úžasný. Že kreslit a malovat umí každé dítě a může vytvořit kdykoliv, kdekoliv a v jakémkoliv množství spoustu obrázků (všechny budou skvělé). Že chvíle strávené s tužkou, či štětcem nad papírem můžou být zábava (pro děti i rodiče). Chce to jen nalézt vnitřní motivaci, odvahu začít, trpělivost vydržet a sílu projekt dokončit. Takto můžeme dětem ukázat, jak krásná je jejich tvorba. Jsou pak na sebe právem hrdí. A co teprve kdyby se knihu podařilo opravdu vydat………………

 

180.jpg

…………….jak kniha vypadá…………….

Rozměr 15 x 10 cm, tištěno na křídovém papíře, gramáž 170, 32 stran

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 15 850 Kč (132 %)
  • 132 %
  • 12 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 54 Startérů

Autor projektu

Barbora Pejšková - obrázek
  • projekt od Barbora Pejšková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Kniha s věnováním

Bude vám doručena kniha s věnováním (včetně poštovného).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Kniha s věnováním + 2 pohlednice

Bude vám doručena kniha s věnováním a dvěma pohlednicemi s motivy z naší knihy (včetně poštovného).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

2 knihy, 4 pohlednice, fotografie rozměru A4

Budou vám doručeny dvě knihy a čtyři pohlednice s motivy z naší knihy (včetně poštovného). Dále vám pošleme fotografii rozměru A4 dle vašeho výběru z mého webu http://barbora-pejskova.webnode.cz/, nebo s motivy z naší knížky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

3 knihy s věnováním, 6 pohlednic

Budou vám doručeny tři knihy a šest pohlednic s motivy z naší knihy (včetně poštovného).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

2 knihy, 4 pohlednice, 3 fotografie rozměru A4

Budou vám doručeny dvě knihy a čtyři pohlednice s motivy z naší knihy (včetně poštovného). Dále vám pošleme tři fotografie rozměru A4 dle vašeho výběru z mého webu http://barbora-pejskova.webnode.cz/, nebo s motivy z naší knížky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

2 knihy, 5 pohlednic, komiks, 3 fotografie A4

Budou vám doručeny dvě knihy a pět pohlednic s motivy z naší knihy (včetně poštovného). Dále vám pošleme tři fotografie rozměru A4 dle vašeho výběru z mého webu http://barbora-pejskova.webnode.cz/, nebo s motivy z naší knížky a autorský komiks pohádek "Bylo nebylo".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

2 knihy, 10 pohlednic, komiks, fotoplakát 50 x 75

Budou vám doručeny dvě knihy s věnováním a deset pohlednic s motivy z naší knihy (včetně poštovného). Dále vám pošleme fotoplakát rozměru 50 x 75 cm dle vašeho výběru z mého webu http://barbora-pejskova.webnode.cz/, nebo s motivy z naší knížky a autorský komiks pohádek "Bylo nebylo".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit