TAJEMNÁ MÍSTA ČECH A MORAVY - crowfunding kampaň

TAJEMNÁ MÍSTA ČECH A MORAVY

Vydání unikátního průvodce po tajemných místech Čech a Moravy tiskem v nákladu 1000 kusů. Vybraná částka pokryje náklady na grafika, fotografa a tisk.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Celé to začalo jako hobby. Prostě si tak natáčíme reportáže z tajemných míst, píšeme si články na internetové stránky www.tajemnamista.cz a najednou máme za dva měsíce více než pět a půl tisíce fanoušků na facebooku, denně na dva tisíce návštěvníků webu, mraky emailů a skvělých ohlasů. A to nás dotlačilo až sem s cílem vytvořit  tištěného průvodce po tajemných místech s názvem 100 tajemných míst Čech a Moravy. Publikaci plnou fotek, legend, mýtů a podrobných map, rozdělených podle regionů.

oxbin.jpg

Jako občanské sdružení IČ: 021 56 725, už dnes chystáme bez všech dotací výrobu naší první informační tabule pro tajemný hřbitov " bláznů" v pražských Bohnicích. Připravujeme prohlídku bunkru pod Strahovem, který je více jak 16 pater pod zemí.

Jsme nadšenci a proto Vás potřebujeme, abychom pro Vás mohli najít to nejkrásnější a nejtajemnější místo. Z prodeje průvodce chceme financovat naše další aktivity spojené s hledáním a mapováním tajemných míst.

Náš tým tvoří Jirka Vítek, Katka Kotalová a Pavel Němeček.V případě dalších informací klidně brnkněte na 724 028 501. 

dolsky.jpg

avalec.jpg

Odkazy na další videa najdete zde  

Odkaz na webové stránky najdete zde

FACEBOOK

 

Co si o tomto projektu myslíte?