TAJEMNÁ MÍSTA ČECH A MORAVY | crowdfunding kampaň

TAJEMNÁ MÍSTA ČECH A MORAVY

Vydání unikátního průvodce po tajemných místech Čech a Moravy tiskem v nákladu 1000 kusů. Vybraná částka pokryje náklady na grafika, fotografa a tisk.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Celé to začalo jako hobby. Prostě si tak natáčíme reportáže z tajemných míst, píšeme si články na internetové stránky www.tajemnamista.cz a najednou máme za dva měsíce více než pět a půl tisíce fanoušků na facebooku, denně na dva tisíce návštěvníků webu, mraky emailů a skvělých ohlasů. A to nás dotlačilo až sem s cílem vytvořit  tištěného průvodce po tajemných místech s názvem 100 tajemných míst Čech a Moravy. Publikaci plnou fotek, legend, mýtů a podrobných map, rozdělených podle regionů.

oxbin.jpg

Jako občanské sdružení IČ: 021 56 725, už dnes chystáme bez všech dotací výrobu naší první informační tabule pro tajemný hřbitov " bláznů" v pražských Bohnicích. Připravujeme prohlídku bunkru pod Strahovem, který je více jak 16 pater pod zemí.

Jsme nadšenci a proto Vás potřebujeme, abychom pro Vás mohli najít to nejkrásnější a nejtajemnější místo. Z prodeje průvodce chceme financovat naše další aktivity spojené s hledáním a mapováním tajemných míst.

Náš tým tvoří Jirka Vítek, Katka Kotalová a Pavel Němeček.V případě dalších informací klidně brnkněte na 724 028 501. 

dolsky.jpg

avalec.jpg

Odkazy na další videa najdete zde  

Odkaz na webové stránky najdete zde

FACEBOOK

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 20 936 Kč (31 %)
  • 31 %
  • 66 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jirka Vítek - obrázek
  • projekt od Jirka Vítek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

55 Kč

Fanoušek

Ano přesně Vám děkujeme za podporu našeho projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Přítel tajemných míst

Velké poděkování za podporu. Kompletní elektronická verze naší publikace zdarma. Poděkování na našem Facebooku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
365 Kč

Tajemný čtenář

Zašleme Vám námi podepsaný a očíslovaný výtisk průvodce tajemnými místy od čísla 121 do 620 ( v ceně je i poštovné). Kompletní elektronická verze průvodce je pro Vás zdarma.

Počet dostupných odměn: 482/500

Nelze podpořit
666 Kč

Tajemný bonusový výtisk

Jeden jediný výtisk s číslem 666 s podpisem autora a věnováním, poštovné v ceně. Buď první !!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tajemný člen klubu

Vaše jméno bude uvedeno v publikaci ( budete-li souhlasit), dále obdržíte zdarma 3 podepsané výtisky. Poštovné jde za námi. Na všechny akce, které naše sdružení uspořádá do roku 2015, budete mít zajištěný vstup zdarma. Publikace bude s věnováním autora a očíslována pro sběratelské účely od čísla 20 do 120. Kompletní elektronická verze průvodce zdarma.

Počet dostupných odměn: 89/100

Nelze podpořit
10 000 Kč

Tajemný mecenáš

Náš milý mecenáši, obdržíte 5 výtisků zdarma zdarma ( poštovné jde za námi). Na žádných našich akcích už nikdy nezaplatíte vstupné. Vaše jméno s poděkováním bude uvedeno v úvodu publikace, stejně tak Vás rádi uvedeme i na informační tabuli, kterou budeme instalovat na vybraném tajemném místě. Samozřejmostí je kompletní elektronická verze knihy zdarma i poděkování formou setkání s týmem lovců tajemných míst, společná návštěva vybraného tajemného místa a natočení krátké reportáže ze setkání a výletu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit