TABLET PRO BABI & DĚDU - crowfunding kampaň

TABLET PRO BABI & DĚDU

Umožněme babičkám a dědečkům z Domova pro seniory Elišky Purkyňové kontakt s rodinou alespoň skrze obrazovku. Darujme jim tablet!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MÁME OBROVSKOU RADOST, ŽE SE JIŽ NĚKOLIK HODIN PŘED KONCEM SBÍRKY PODAŘILO NAPLNIT CÍLOVOU ČÁSTKU, A RADOST BUDOU MÍT HLAVNĚ BABIČKY A DĚDEČKOVÉ A JEJICH RODINY, SE KTERÝMI SE BUDOU MOCI SPOJIT. PŘISPÍVAT SAMOZŘEJMĚ MŮŽETE I NADÁLE. JAK S PENĚZI, KTERÉ SE VYBEROU NAVÍC, NALOŽÍME, JIŽ INTENZIVNĚ VYMÝŠLÍME A MŮŽEME SAMOZŘEJMĚ SLÍBIT, ŽE POPUTUJÍ S DOBROČINNÝMI ÚMYSLY NA PODPORU SENIORŮ NEBO TĚCH, KTEŘÍ JIM POMÁHAJÍ. POKUD BYSTE MĚLI NĚJAKÝ NÁPAD, JAK PENÍZE VYUŽÍT, NAPIŠTE NÁM NA KATEDRAPRODUKCEFAMU@GMAIL.COM. DĚKUJEME!

 

Kvůli koronavirové pandemii jsou senioři odstřiženi od okolního světa a především od svých rodin. Sháníme finanční prostředky na nákup tabletů pro klienty Domova pro seniory Elišky Purkyňové, které jim umožní kontakt se svými blízkými.

 

 

 

Jsme studenti Katedry produkce FAMU a učíme se tvořit crowdfundingovou kampaň. Rozhodli jsme se spojit praktické s užitečným a v této nelehké době pomoci seniorům, kteří jsou izolovaní od okolního světa. Proto bychom jim rádi zprostředkovali kontakt se svou rodinou a přáteli alespoň skrze obrazovky.

Senioři se v domovech nemohou stýkat se svou rodinou, ale ani s ostatními klienty v rámci pravidelných aktivit, na které jsou zvyklí a jejichž chod je nyní také omezen. Nemají tedy tolik možností, jak trávit celé dny, a mohou se cítit osamocení. Pojďme to změnit!

I jako autoři kampaně jsme v těchto dnech sami doma a potkáváme se pouze v online prostředí. Shodou okolností jedna z nás v Domově pro seniory Elišky Purkyňové pomáhá jako dobrovolnice a druhý z nás zde má svoji babičku.

 

 

Finanční prostředky budou použity na nákup 10 tabletů (model "Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi"). S jejich obsluhou při kontaktování blízkých jim pomůže ochotný personál Domova pro seniory. Tablety budou senioři moci užívat i po skončení pandemie. Nejedná se tedy jen o jednorázovou pomoc.

 

 

Vyberte si jednu z našich odměn a zmírněte společně s námi důsledky izolace, které senioři momentálně čelí.

Jsi ve spěchu? Za chvíli ti začíná videocall nebo online jóga? Stačí vzít telefon, který máš beztak v ruce, a poslat rychlou dárcovskou SMS v hodnotě 100 Kč. Je to zaručeně nejrychlejší možnost, ale babi a děda na tablet potřebují víc než stovku.

Když přispěješ 200 Kč a víc, budeš mít dobrý pocit a koupíš 1/25 tabletu.

No ale nejraději bude babi s dědou, když ti budou moci nahrát osobní vzkaz! Přispěj 1500 Kč nebo víc a jeden takový ti přistane na mailu a navíc bude jen a jen pro tebe!

Pokud vyloženě nemáš hluboko do kapsy, můžeš přispět sám, nebo se třeba kolektivně za firmu složit rovnou na celý tablet. Za 5000 Kč a víc také obdržíš osobní poděkování a navíc se staneš Mecenášem projektu!

A na závěr přikládáme dvě videa, první s ředitelkou Domova pro seniory Elišky Purkyňové – Evou Kalhousovou – a druhé se sociální pedagožkou Petrou Michalovou.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?