Startovač - financování projektů

SVĚTOVÝ POHÁR V TWIRLINGU - crowfunding kampaň

Novinky - SVĚTOVÝ POHÁR V TWIRLINGU

Pomozte Veronice Kadlecové s posledním krokem k reprezentaci ČR v prestižní celosvětové události twirlingového sportu - International Cup WBTF.

Umění
Byli jsme ÚSPĚŠNÍ! Odměny rozeslány, závěrečné poděkování Obrázek

Dobrý den, ahoj,

ve čtvrtek jsem odeslala všechny odměny a pevně doufám, že je máte již doma na stole. Čekala jsem na výrobu a chtěla zaslat vše naráz. Děkuji za trpělivost a mé poslední poděkování patří vám všem, kteří jste se rozhodli můj projekt podpořit, protože nejen, že byl úspěšný, ale i díky vám jsem mohla být já úspěšná na Světovém poháru v Poreči, odkud jsem přivezla ten nejcennější kov - ZLATOU medaili! Historicky první medaili pro Českou republiku v této federaci a rovnou tu nejvyšší příčku! Takže jsem si doslova splnila sen a sáhla na maximum toho, čeho mohu v tomto sportu dosáhnout. Bez vás by to nebylo, DĚKUJI!

Nyní mne čekají přípravy na Mistrovství Evropy, které se uskuteční za tři týdny v Holandsku a následně se budu připravovat na lednové mistrovství ČR, kde budu bojovat o nominace na Mistrovství světa do Norska, které se koná o Velikonocích 2018. Hodně práce přede mnou!

Mějte se krásně

Vaše Veronika.

01.jpg

02.jpg

NOVÉ ODMĚNY

Podívej se, jaké nové odměny jsem pro vás připravila ;-) Vše odesílám po skončení projektu k vám domů.

1a.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

141 % !

Dokázali jsme to a splnili spodní hranici 7 000,- ! Jste skvělí, děkuji všem za podporu a přízeň i po překročení cílové částky. Teď je jisté, že po skončení projektu obdržíte slíbené odměny! Pro představu přikládám grafický návrh placek, které můžete získat, přispějete-li 200,- Můžete si vybrat, která se vám nejvíce líbí ;-) Stále nám zbývá 32 dní do konce projektu. S láskou Veronika ♥ (a já tedy letím trénovat) 141 % ! Obrázek