SVĚTOVÝ POHÁR V TWIRLINGU - crowfunding kampaň

SVĚTOVÝ POHÁR V TWIRLINGU

Pomozte Veronice Kadlecové s posledním krokem k reprezentaci ČR v prestižní celosvětové události twirlingového sportu - International Cup WBTF.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE:

CESTA NA SVĚTOVÝ POHÁR

Tajně jsem doufala, že toto budu psát po skončení projektu, ale to, že jsme za pouhý týden dokázali překročit cílovou částku a vybrat přes deset tisíc korun, mne mile překvapilo. To, že částka stále stoupá, je báječné a jsem vám za to moc vděčná! Byla bych tak schopna poplatit i vedlejší náklady mého výjezdu. Teď už vím, že vyjedu reprezentovat mou zemi a udělám vše, co bude v mých silách, aby na mě byl můj národ hrdý! Děkuji, že mi věříte a vkládáte do mě naděje, moc to pro mě znamená! A protože jste mi udělali radost, přicházím s novými balíčky odměn (pod milníkem), které by vás mohly zaujmout ;-)

 

1.milník - done.jpg

2. milník.jpg

 

NOVÉ ODMĚNY:

1a.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Původní text a vše důležité v něm:

Pomozte mi s posledním krokem k reprezentaci naší malé země v jedné z nejprestižnějších celosvětových událostí mého sportu. Díky vaší podpoře by se mi naskytla možnost splnit si svůj tajný dětský sen, pro který několik let denně intenzivně dřu a poměřila bych tak své síly s atlety z celého světa ve velmi uznávané akrobatické twirlingové federaci WBTF.

 

Podpořte mou cestu na Světový pohár (International Cup World Baton Twirling Federation), který se koná 7.-13. srpna 2017 v chorvatské Poreči. První krok nutný k účasti jsem splnila, na základě VÍTĚZSTVÍ ve všech čtyřech disciplínách na Mistrovství České republiky se twirlingová sekce naší asociace rozhodla udělit mi přímý postup s nominací a možností reprezentovat naši zemi.

Pomůžete mi utkat se s těmi nejlepšími na světě?

!IC WBTF 2017+foto.jpg


Proč přispět?

Bohužel, Twirling není známý a už vůbec ne sponzorovaný sport, proto jsem se rozhodla pokusit se vás oslovit touto formou.

K tomu, abych se mohla nominovat na Světový pohár, předcházela dlouhá cesta, několik let práce se zahraničními trenéry, kteří mi pomáhají na cestě k mému neustálému zlepšování. Trénovat se snažím tak často, jak mi to studium na univerzitě dovolí. Nejde-li to každý den, vynahradím si to o víkendech, kdy pracuji i 12 hodin denně a snažím se ze sebe vydat maximum, někdy jsem musela absolvovat také noční tréninky. Nic nedostávám na zlatém podnose a vše si v životě musím sama vybojovat.

Chtěla bych ukázat, co může dokázat obyčejná holka z obyčejné rodiny, která neměla to štěstí a nenarodila se zdravá jako ostatní děti, dokonce jí lékaři nevěřili, že by mohla chodit, natož vrcholově sportovat. Přesto chci ale dokázat, že vše je možné, jen když má člověk pevnou vůli a vášeň pro sport, jako já. Chci ukázat svým mladším svěřencům a nástupkyním, že píle a dřina se vyplácí a nic se nemá nikdy vzdávat.

Z těchto důvodů bych vás, příznivce sportu a tance, požádala o malou či větší finanční pomoc.

!.jpg 

Co je to TWIRLING?

Baton Twirling je druh sportu, který kombinuje taneční a gymnastické pohyby s prvky baletu a náčiním - twirlingovou hůlkou. Sport vyžaduje výbornou fyzickou kondici, koordinaci pohybu, flexibilitu, správné držení těla, zvládnutí pozic nohou, rukou, techniku hůlky, smysl pro estetiku a hudební sluch. Twirling se velmi podobá moderní gymnastice.

Více zde: http://veronikakadlecova.webnode.cz/baton-twirling/

!Twirl.jpg 

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Kadlecová, bydlím v Českých Budějovicích, je mi 20 let a studuji první ročník vysoké školy. Odjakživa mám kladný vztah k tanci a hudbě - mou životní vášní se stal twirling, do kterého dávám celé své srdce. Dnes mám vlastní skupinu a snažím se předávat své zkušenosti mladší generaci. S tímto sportem jsem začala v 5 letech a naplňuje můj život dodnes. Kromě mezinárodních i tuzemských závodů se zúčastňuji také nejrůznějších tanečních festivalů, workshopů a campů v zahraničí.

Sledovat mne můžete také na instagramu @twirlveronique

Více o mé cestě odmalička doposud na mém webu: http://veronikakadlecova.webnode.cz/veronika/

!Veronika.jpg  

Mé úspěchy

Musím zdůraznit, že bez mých trenérů a především rodičů, kteří mi vždy vyšli maximálně vstříc, když jsem chtěla bojovat a vítězit na soutěžích, bych jen těžko mohla dosáhnout následujících úspěchů. Takže svým způsobem jsou to z velké části také jejich úspěchy.

Vždy bylo mým snem stát na stupních vítězů mezi těmi nejlepšími a ten nejkrásnější pocit přijde, když se to podaří a se slzami v očích hrdě posloucháte státní hymnu, která se na vaši počest rozeznívá arénou.

  • Dvojnásobná Mistryně Evropy solo a duo showtwirl 2016
  • Mistryně Evropy solo showtwirl 2014
  • Čtyřnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2017
  • Mistryně České republiky solo showtwirl 2017
  • 7 ocenění Talent Jihočeského kraje (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016)
  • Miss Majorette NBTA CZ
  • 27 dalších titulů Mistryně České republiky
  • 9 dalších titulů Vicemistryně Evropy
  • Několikanásobná Mistryně Čech

Fotografie: http://veronikakadlecova.webnode.cz/fotogalerie/

!Ceny.jpg 

Částka, o kterou zde usiluji, v žádném případě nepokryje mé celkové náklady. Další finance se snažím získat od různých sponzorů a města. Samozřejmě pokud máte zájem mne podpořit, suma může převyšovat cílovou (mnou stanovenou) částku.

Pokud se cílová částka nevybere, nebudu se moci soutěže zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

Všechny odměny budu odesílat po skončení projektu.

Děkuji mnohokrát za každý příspěvek, který mne posune blíže k realizování mého snu!

A sny se prý mají plnit ;-)

S láskou Veronika

1.jpg

 

Odměny za příspěvky:

!Propiska.jpg

!Placky.jpg

!Voucher _ trénink.jpg

!Voucher _ vystoupení.jpg

!Tričko + tílko.jpg

!Fotografie.jpg

!Třpytky.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?