Světlo v klíčové dírce - crowfunding kampaň

Novinky - Světlo v klíčové dírce

Pomozte na svět malé ilustrované duchovní knížce, která otevírá světlo uvnitř nás.

Knihy
Povedlo se to, přátelé! Děkuji Vám z celého srdce! Vítězně v cíli! Díky Vám! Obrázek

Děkuji všem podporovatelům za důvěru, kterou jste nabyli jen z pouhých ukázek, a rozhodli jste se přesto knížce pomoci na svět. Věřím, že vás nezklamu a výsledek, hotová kniha, pro kterou jedu v pátek do tiskárny, se vám bude líbit a přinese vše, co jsem avizoval v anotaci. Především onu evokaci světla

Odměny budu nyní sumírovat, odesílat k tisku a kompletovat k následnému předání či poslání poštou.

Ti z vás, kteří mají možnost příjít, příjet na křest knížky, který se koná již tuto sobotu 3.3. ve společenském sále Šmidingerovy  knihovny ve Strakoních, jsou samozřejmě srdečně zváni! Křest se koná při příležitosti konání festivalu pro Tibet, který tu každoročně pořádám.

Čekají vás filmy, dokumenty, křest knížky ?, výstava fotografií  z rozvojové a charitativní pomoci v Tibetu a indickém exilu obecně prospěšné organizace MOST, buddhistická moudrost, ale také pohodová, uvolněná a přátelská atmosféra.

Krom toho, že jste podpořili mou knihu, jste v případě odměny, v níž byly zahrnuté vonné tyčinky či deník, podpořili také tibetské děti ve vzdělání...  Jsou to přímo výrobky z indického exilu a tyto peníze a výtěžek z letošního festivalu (dobrovolné vstupné a prodej výrobků) poputuje na podporu tibetských dětí, konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v Mussoorie v severní Indii. V této vesničce našly útočiště děti, které utekly z Tibetu za vzděláním. Žije v ní přes 2 500 Tibeťanů ve věku od 7 do 19 let. Pravidelně chodí do školy, kde studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Společně jim pomáháme v jejich cestě za vzděláním.

Odkaz na událost  festivalu zde: https://www.facebook.com/events/247879908946423/

Pokud chcete sledovat mé další aktivity ve vydávání knížek, můžete tak učinit na Facebooku -
Nakladatelství Lux. Letošní rok bych rád vydal ještě dva tituly, ale nikoliv už mé :)
https://www.facebook.com/nakladatelstvi.lux/


Srdečně vás zdraví

 

Michal Štěpánek


PS: Ještě jednou díky!

Kniha v tiskárně a křest již brzy! Jedna třetina za námi! Obrázek

Drazí přispěvatelé,
moc vám děkuji za vaši podporu. 1/3 kampaně je za námi a 1/3 se vybrala! To vypadá opravdu nadějně! Jste skvělý! Knížka je touto dobou v tiskárně a nabývá pozvolna tvaru :)
Věřím, že nebudete litovat a knížka vám spolu s dalšími odměnami udělá radost!

V sobotu 3.3.2018 ve Společenském sále Šmidigerovy knihovny se koná křest v rámci festivalu Pro Tibet!
Pokud můžete, přijďte! Krom křtu a čtení ukázek z knížky vás čeká promítání dokumentů, výstava a další... Program zde: https://www.facebook.com/events/247879908946423/

 

Srdečně zdraví

Michal