Startovač - financování projektů

Svět v hledáčku - crowfunding kampaň

Svět v hledáčku

Kniha pro všechny začínající filmaře. Sto stran stručně vysvětlených základů spolu s praktickými radami a názornými obrázky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Svět v hledáčku?

Je kniha pro začínající filmaře, ať už kameramany nebo režiséry a měla by sloužit jako odrazový můstek pro další samostudium, případně studium na filmové škole.

Kdo je autorem?

Jmenuji se Petr Špetla. Kamera mi přirostla k ruce asi v osmnácti, kdy jsem dostal možnost pracovat na prvním celovečerním filmu. Práce kameramana se mi líbila, je to komplexní řemeslo, které v sobě snoubí všechno, co jsem od života chtěl – kreativitu, cestování a úplný opak monotónní práce.

Moje videa pro sportovní komunitu SebeRevolta a Adama Raw patří k nejsledovanějším sportovním promo videím na českém Youtube, stejně tak videoklipy pro rappera Revoltu.

Mým hlavním projektem je nyní celovečerní film Gravitation o sportovní špičce České republiky.

V čem je kniha jiná od ostatních na trhu?

Na sto stránách najdete všechny základní informace včetně zajímavostí a praktických rad. Každé vysvětlení navíc doplňuje minimálně jeden obrázek z mé vlastní tvorby. Vše je vysvětleno stručně a jasně. Díky tomu bude čtenář lehce vstřebávat informace.

Proč Startovač a proč 40 000,- Kč?

Rád bych knihu posunul na trochu jinou úroveň, než v jaké ji můžu sám dodat. Peníze potřebuji na návrh obálky od profesionálního grafika Radima Měsíce, korekturu textu, sazbu, přidělení ISBN a výtisk minimálně 100ks knihy. 

Startovač zároveň bude sloužit i jako průzkum trhu zda-li bude o takovou aktivitu zájem.

Zakoupením knihy přes Startovač, ať už v tištěné nebo elektronické verzi se stanete její součástí. Kniha bude mít speciální stranu s poděkováním všem startovačům, kteří si ji zakoupili. Kromě toho ušetříte, jelikož pro Startovače bude mnohem levnější, než po vydání v eshopu.

Jak mohu přispět?

Přispět můžete převodem z účtu, kartou a nebo pomocí SMS. Nemusíte se bát, že byste v případě neúspěchu kampaně přišli o peníze. Vše vám Startovač vrátí. Výjimkou je SMS, ale v případě, že se tak stane, knihu vám v elektronické verzi pošlu sám.

Kdy knihu dostanu?

Kniha se bude dodělávat v průběhu kampaně. Elektronickou verzi dostanete během několika dní od skončení kampaně a tištěnou přibližně do 14 dní od chvíle kdy dostanu peníze od Startovače.

Ukázky ze současné verze knihy:

Startovač 1.jpg

Startovač 2.jpg

Startovač 3.jpg

Startovač 4.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?