Česká rodina na Svatojakubské cestě | crowdfunding kampaň

Česká rodina na Svatojakubské cestě

Pomozte nám podpořit ideu,že dobrodružství příchodem dětí do rodiny zdaleka nekončí a natočit amatérský supr film ze Svatojakubské poutě bez příkras!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

         Nejsme slavní, ani známí, jsme vcelku normální rodina, super věc je, že odvážná rodina:-)  Máme krásný společný cíl, inspirující spousty lidí! Chceme společně s dětmi projít Svatojakubskou cestu a natočit o tom amatérský supr film bez příkras! 

 

,,Jonášku! Babičce ani muk!"

         No...jelikož děti chceme vést k upřímnosti a pravdomluvnosti, bohužel, jsem tuto větu ve skutečnosti nikdy nepoužila, ale...chuť je ohromná! Živě totiž vidím protočené oči v sloup všech našich babiček, prababiček a tetiček, až jim povím, co že to chci s manželem a dvěma dětmi (jejich malými miláčky), podniknout za "bláznivou" tůru v cizí zemi. Takže použiji spíš:,, Neboj babi´´ a vysvětlím, že kousíček na jih po Evropě to bude pro jejich miláčky bezpečné, a připomenu moji všem známou, zodpovědnou povahu :-) A slíbím, že se nám cestou nestanou nějaké nepředvídatelnosti?! Nemůžu. Určitě se totiž stanou, ale jsem si jistá, že je šikovně vyřešíme. 

          Pojďme společně dokázat, že dvě malé děti  nejsou překážkou v cestování a zažití trochu toho dobrodružství. 

 

Co vlastně je ta Svatojakubská cesta?

       Symbolizuje misijní cestu sv.Jakuba takřka před 2000 lety z Jeruzaléma na Pyrenejský poloostrov. Tento světec, jež se stal patronem poutníků, byl v roce 44 po Kr. uvězněn a sťat mečem. Legenda praví, že jeho ostatky byly pohřbeny na místě, kde působil jako misionář, na místě, kde dnes stojí město Santiago de Compostela.       

      Bezpočet různých variant Svatojakubské cesty vede celou Evropou do Santiaga de Compostela. Pro nás byla nejlepší ta začínající v Portu- Camino Portuges. 

      Tisíce poutníků se ročně vydává na tuto cestu, pro mě symbolizuje poznání sebe sama, překonání hranic.

 

A možná dojdeme až na konec světa!

      Cabo de Sao Vincente byl pro Španěly až do 15. století považován za konec světa. Od Santiaga je vzdálený ještě 4 dny chůze. Byla by to myslím dokonalá tečka za naší cestou...ale teď je ještě všechno před námi...

Je tu spousta otazníků...třeba:

             ? Jak vlastně namotivovat 6 letého kluka, aby ušel průměrně 10 km denně po dobu 1 měsíce? Honí se mi hlavou dost nápadů, ale bude to stačit? 

                 ? Když poneseme 10 kg těžkou Elišku a rady pro poutníky zní, zabalte si pouze 10% své tělesné hmotnosti? Znamená to pro mě 5kg do batůžku a pro Jakuba max.9?!  

                ? Budeme mít každý večer kde uložit rodinu ke spánku, když se hostely na cestě nedají zabukovat? 

 To jsou jen základní otázky, které na mě křičí, ale vyvstává jich ještě daleko daleko víc...

 No taky jste tak děsně zvědaví, jak tohle dopadne? Jak to zvládneme?

 

Natočíme amatérský film!!!

          Bude to zdokumentování poutě s mužem, malým klukem a ještě menší holčičkou. Bude to skutečně surová ukázka toho, jak se dá takový, pro někoho bláznivý výlet uskutečnit. Slibuji, že si ve filmu nebudeme na nic hrát, vše necháme autentické. Sama jsem zvědavá jaké emoce se nám budou během měsíční cesty střídat :-) 

 

Co je náš cíl?

        Není to zdaleka jen pobavit naší rodinu a posunout jí o kus dál, ale hlavně ukázat dalším lidem, že dvě malé děti nejsou překážkou k vykročení ze všedního stereotypu, že se dvěma malými dětmi se krásně dá zažít trochu toho dobrodružství a hlavně podpořit a inspirovat lidi, aby začali brát život s lehkostí a hravostí, i když to kolikrát opravdu není jednoduché.

 

Proč potřebujeme vás?

         Skromnost během cesty, naše úspory...nestačí to na odstartování cesty v termínu, který jsme si vytyčili . Ano vyrazíme nejspíš, i kdyby startér nevyšel ( tedy...moc v to doufám), ale nebudeme mít potřebné vybavení k natočení amatérského filmu, ke každodennímu sdílení našich zážitků na facebooku a posílání našich radostí a určitě i nějakých strastí ( jsem zvědavá jaký bude jejich poměr :-) ) do světa, k lidem, kteří nás budou sledovat, podporovat a my je na oplátku bavit a vytahovat ze všedních dnů. Zapálila jsem se do tohoto projektu teď a kdo ví, co bude příští rok? Hlavně děti rostou jako z vody a na nějaké delší lebedění v nosítku bude za rok naše malinká Eliška už spíš pěkný buclík a bude chtít v té době spíš sbírat kamínky a na všechno neustále říkat "NE" a "JÁ SAMA" :-D Navíc z Jonáška se za rok stane velký školák a bude nejspíš muset na jaře sedět v lavici a ne absolvovat s rodiči měsíční pouť. Proto moooc doufám, že startér vyjde a vy budete stejně natěšení a zvědaví jako já a podpoříte tento jedinečný projekt :-)

 

Odměny

Máme našlápnuto! Šlapejte v tom s námi :-) Placka jako krásný doplněk.

23514636_1976572169228099_19057523_o.jpg

 

Magický hrníček v akci :-) Zatím černočerná tma...

23514899_1976572329228083_1693962576_o.jpg

Naší kočce je to kouzlo dost podezřelé..."To chci vidět, pche...a mimochodem...černá je stejně nejlepší".

23514792_1976572319228084_868272907_o.jpg

A ejhle...něco se děje...psst...Kočka Maruška radši zdrhla:-)

23514760_1976572199228096_706129206_o.jpg

 

23555255_1976572189228097_446721636_o.jpg

 

23484516_1976572185894764_880350475_o.jpg

Tady v přímém přenosu vyhrála bílá nad černou...až na to ouško, to si nechal magický hrníček stylově v původní černé :-)

23484823_1976572179228098_520170770_o.jpg

 

Vak...hmmm parádní praktický doplněk...a mimochodem...barvu si můžete zvolit i jinou ;-) 

vzorník barev.jpg23514516_1976572159228100_619508556_o.jpg

 

Masér v akci

Ochutnávka z umění mého muže, toto konkrétně je těhotenská masáž shiatsu. Tady masíruje mě a naše Eliška byla tenkrát ještě v bříšku:-) Vy na podobnou masáž vůbec nemusíte být těhotní a stejně si budete slastí vrnět...uvidíte;-) podobná masáž píšu proto, že Jakub pracuje dost individuálně, takže každou masáž či ošetření dělá přesně na míru každému zvlášť a nikdy jí neudělá tak jako tomu před vámi. Ještě má v ,,repertoáru´´ krom shiatsu také Aromamasáž, Masáž lávovými kameny, Reflexní terapii, Sportovní masáž, lymfatickou masáž, Indickou masáž hlavy...krásný výběr nemyslíte? :-)

 

 

Co se stane, když bude crowdfunding neúspěšný? 

V první řadě Vám peníze budou vráceny v plné výši! ale hlavně budu dost smutná, protože pokud peníze nevybereme, nebude žádné natáčení, ani každodenní sdílení a možná, že se cesta ani neuskuteční.

Pokud máte v hlavě nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat na email: familyway@seznam.cz

moc ráda vám vše objasním :-)

 

Předem vám děkuji za vaši podporu! Je to úžasné, děkuji za důvěru a moc si vážím každého finančního příspěvku! 

Díky, jste báječní! ♥

                             

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 64 300 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 30 Startérů

Autor projektu

Věruška - obrázek
  • projekt od Věruška
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Podpora je vidět v menším :-)

Placka(25 mm) s naším logem, takže budeš moci hrdě ukazovat, že jsi nás podpořil/a :-)
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Podpora je vidět ve větším :-)

Placka( 37 mm) s naším logem, takže budeš moci hrdě ukazovat, že jsi nás podpořil/a :-)
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kouzelná přání!

Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + film natočený na naší pouti do Santiaga ke stažení + Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)
+ PŘÁNÍ za sebe či za své blízké ...napíšeš nám přání a my je s láskou a úctou za Tebe v cíli naší cesty vyslovíme. Jako důkaz čin natočíme a po návratu domů ti ho pošleme k pokoukání:-)

Počet dostupných odměn: 28/30

Nelze podpořit
800 Kč

Udělej si ,,kafčo´´a kouzli s námi :-)

Pro milovníky kávy nebo čaje do hrnku, je tu připravený supr kouzelný hrníček, normálně tmavý, obrázek tak na první pohled není vidět...,,abraka dabra´´ horká voda ,,hu´´ a obrázek obrázek je ,,tu´´:-)
Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + film natočený na naší pouti do Santiaga ke stažení + Pohlednici se supr logem, kterou můžete třeba poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kamínek pro štěstí z cesty

Unikátní kamínek ze svatojakubské poutě pro štěstí, jen pro tebe nebo jako supr dárek pro někoho blízkého. Kamínek bude nabitý spoustou pozitivní energie. Přestěhujeme ho k vám domů :-) !
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení
+ samozřejmě pohlednici se supr logem:-)

Počet dostupných odměn: 14/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

Už je to tak...je tu pro vás vak :-)

Supr bavlněný vak s logem ,,Máme našlápnuto´´jako praktický pomocník i moderní doplněk garderoby
+ velkou placku jako doplněk
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení
+ Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Pohlednice ze Santiago de Compostela

Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + Online film z naší cesty do Santiago de Compostela + Pohlednice odeslaná ze Santiago de Compostela přímo vám.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
2 000 Kč

Přivezeme ti co nám cvrnkne do nosu:-)

Přivezeme ti dárek z cesty...bude to pečlivě vybrané a zakoupené překvapení jen a jen pro tebe...a nebo pro tvé blízké :-D. V balíčku bude také výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení, pohlednice se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 500 Kč

Kalendář splněných snů!

Kalendář bude krásný, nástěnný a velký formátu A3 na rok 2019. Bude plný přírody, dětí, zvířat a zajímavých lidí- navíc součástí kalendáře budou rady a tipy v péči o sebe, své zdraví a stravování, vztahující se k určitým měsícům + V balíčku bude také výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení + pohlednice se supr logem :-)

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
3 000 Kč

Masáž od Jakuba

Jakub je zkušený profesionální masér a terapeut. Budeš mít na výběr širokou škálu masáží, od indické masáže hlavy, masáže lávovými kameny, aroma masáže, až třeba po shiatsu, což zdaleka není celý seznam:-) znám svého muže a vím, že ti Jakub masáž udělá s láskou a precizností jemu vlastní, je to prostě profík :-)
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažen + Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

El camino pro plyšáky

Vyšlete s námi svého plyšáka a každý týden se budete těšit z min. 3 fotografií z cesty, který jen tak nějaký plyšák nezažije :-)Místa, kde bude váš plyšový mazlíček vyfocen, budou jistojistě zajímavá, ne-li kouzelná :-) Na konci poutě tak budete mít krásné album. Bude mít dokonce svůj vlastní,, Kredenciál´´ poutníka. Vzhledem k tomu, že místo v báglech je opravdu omezené, mazlížci nesmí být větší než 10x10 cm :-)
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažení
+ Pohlednici se supr logem

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
8 000 Kč

Přednáška u vás doma

Protože moc rádi povídáme o našich zážitcích a zkušenostech, tak už teď se moc těšíme na soukromé povídání u vás. V rámci ČR za vámi dorazíme domů, do školy, kanceláře,na loď, na sešlost, party, seminář... :-)
+ placku na klopu + Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažen + Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)+ poděkování v závěrečných titulcích filmu:-)

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
20 000 Kč

Hrdý sponzor a host na premiéře a afterparty

Kdo by s námi rád sdílel premiéru našeho prvního filmu Kejlíci na Svatojakubské pouti, tato odměna je pro něj skvělou příležitostí! Buďte naším hostem na premiéře filmu i následné after party, i s vaším doprovodem! Zajistíme vám jedny z nejlepších míst ke sledování filmu a na baru budou čekat dobroty co jen se do vás vejde.
+ VAŠE LOGO NA BATOHU a poutnímTRIČKU
+ DVD s podpisy
+ jméno v závěrečných titulcích.
+ Výběr z nejlepších fotografií z naší pěší tůry online ke stažen
+ Pohlednici se supr logem, kterou můžete poslat svým blízkým z vašich cest :-)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit