Podpořte První Vydání CD PROJECT JARA-J/Support this first edition cd PROJECT JARA-J - crowfunding kampaň

Podpořte První Vydání CD PROJECT JARA-J/Support this first edition cd PROJECT JARA-J

Moc bych si přál vydat své první samostatné cdéčko a to jako výběr stylů,který dělám:ambient,electronic body music,industrial,ambi-fly-happy trance.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jmenuji se Jaroslav Junek je mi 37 let, jsem z Prahy. Project Jara-J vznikl na začátku roku 2010 jako amatérský projekt máleho domacího studia a to jako flaschback po x letech,protože jako malý kluk jsem hrával na klávesy.Project je tvořený zatím jen jedním členem, tedy mnou. Rád bych tvořil v budoucnu hudbu pro začínající, ale i současné kapely, film a do pozadí reklam.

PROJECT JARA-J paradoxně vznikl v době mé nezaměstnanosti. Myslím upřímně, že to v naší republice směřuje do pěkné pardon...prdele, a proto i některé mé songy se podle toho často vyvíjí. Dost často se setkávám s tím, že při žádosti o práci dostane přednost cizinec před Čechem, ale nedávno jsem se setkal i s MOBINGEM na pracovišti,nebo prací na černo a s ruznými protizakonnými praktikami zaměstnavatelů.Je to smutné a strašné, kolik lidí chce pracovat, ale díky našim zákonům vlastně nedostane příležitost. Proto je tu taková nezaměstnanost. Samozřejmě že hudbu dělám dál i když již pracuji, ale o to je to náročnější. Pracuji jako technik-údržbář budov. Jinak jsem již pracoval v technické údržbě restaurací,hotelů, klubů, sportovních areálů a ve správě nemovitostí.

Doma mám hračky jako studiové monitory, korg kaossilator, syntezátor Novation, midi klávesy, software převážně Steinberg, sampler a dj mix track,bicí pady alesis a samozřejmě noťasy. A pořád to rozšiřuji.V současné době jsem registrován u Osy, abych měl ochranu autorských prav a nikdo jiný nemohl vydávat mé songy za své.......-:)

Během dvou let jsem se dostal do českých i zahraničních rádií,kde si moje songy oblíbili a neustále se ptají kdy vydám cd,ale znáte to, nic není zadarmo a vydání cd není zrovna levná věc a ze svého platu to prostě nikdy nedám dohromady.

 

Nedávno mě oslovila německá kapela TWILIGHT-IMAGES, která dělá Alternative / Dark-Electro/EBM/Industrial/Synthpop/Electro, zda bych jim neudělal remix na jejich CD, které budou vydávat s názvem SYNTHOPHONIA. Remix songu TERROR TV bude pod názvem TERROR.TV feat.Project Jara-J jako BONUS TRACK.Dalo mě to dost práce,protože jsem dostal k dispozici jen zpěv ve wave,takže jsem složil vlastně úplně novou skladbu a ještě ve 115bpm než je původní 137bpm, ale o to je to lepší, že songy nejsou stejné a posluchač si jejich cd může vychutnat naplno.

Myslím, že se to povedlo a já to mohu brát za svůj první hudební uspěch-:)Jinak mám rozpracované  i další projekty,remixy i featy s ruznými hudebníky,kapelami, a to převážně v Německu a USA,ale i v ČR.Nedávno jsem udělal feat s českou kapelou The snuff a stojí to fakt za to.Bylo by bezva ten song vydat.Dokonce jsem udělal remix Depeche Mode,ale žádost o povolení u EMI mně byla zamítnuta a dodnes neznám

příčinu.

Mám asi přes 50 songů, které neustále piluji. Co jestě napsat.Vyrůstal jsem na elektronice,rocku a Depeche Mode, ale taky na ulici-:) můj styl je electronic body music,industrial,elektro,ambient a z části, jak já říkám „ambiflyhappytrancedance“, prostě taneční věci,ale nebráním se jakémukoliv hudebnímu žánru.Moje klipy, videa, která mně moc nejdou, najdete na YOUTUBE a Florida-industrial.net z části.Vše pod názvem ProjectJaraJ,nebo normálně PROJECT JARA-J.No a jestli je někde nejaká kapelka či hudební project, kterému se mé věci líbí a chtěl by je ješte více vypilovat,nazpívat či pak vydat jako spoluautor, nebo jako své, pokud budu veden jako skladatel, nechť se ozve a můžeme společně začít něco tvořit.

Získané peníze budou použity na :

The mastering:  by Krischan from rotersand.germany

The CD manufacturing by Hofa Media  incl. Cover Print and case.

Distribution:poponaut.de

http://www.poponaut.de/

A závěrem bych Vás všechny chtěl pozvat na svoji první live produkci,která proběhne 5.10.2013 v Praze v restauraci-klubu NA HRÁDKU ŠLIKOVA 15 PRAHA 6 VE 20.00,KDE SI TO NATOČÍM NA DVD A ZÁROVEŇ VYHLÁSÍM,KDYŽ SE POVEDE ZÍSKAT FINANCE NA CD ODMĚNU PRO ČLOVĚKA, KTERÝ SI NA PŘÁNÍ NECHÁ SLOŽIT SONG,KTERÝ VYJDE NA MÉM CD.

První oficiální veřejná produkce,která se bude také natáčet na DVD-3 kameramani.Přijdte si zapařit na live Project Jara-J(Jára Junek) kde mě jako host, doprovodí skvělý bubeník z kapely The Snuff - Matyáš Verner.Proběhne cca hodinový koncert,pak menší přestávka a pak se pokusím o dj set cca taky hodinku.TAKŽE 2 HODKY SKVĚLÉ MUZIKY,SVĚTEL,VIDEO PROJEKCE A PAŘBY.VSTUP DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ.PODPOŘTE MOJI TVORBU .DÍKY a těším se na vás.JAROSLAV JUNEK

https://www.facebook.com/pages/Project-Jara-J-official/325513757513915?ref=hl

 S pozdravem

Jára Junek

jara.junek@email.cz

I would wish so much to release my first CD, as a collection of my music styles: ambient, electronic body music, industrial, electro, ambi-fly-happy trance.

50 CZ

Publication of your donation,Your name will be published on my official Facebook site of Project Jara-J with thanks for your donation.Number of rewards is not limited

150 CZK

Electronic version of CD,You will get the electronic version of the CD including the booklet with my thanks and signature.Number of rewards is not limited

250 CZK

Original CD,The original CD with my thanks and signature will be sent on your address. Number of rewards: 100/100

3 000 CZK

The song according to your wish,I will compose the song based on your wish, according to your music style, which you like including the permission of author´s right, which allows you to use the song without any problem. For commercial use you can use the song on the internet. You can use the song for example on your website or for internet commercial, in your internet movie, youtube, etc.Number of rewards: 2/2

5 500 CZK

Your song will be released on CD,AS A BONUS TRACK ON MY NEW CD WILL BE RELEASED YOUR SONG. Based on your wish, according to your music style, which you like, I will compose a song for you. And I will arrange the permission of author´s rights, which allows you to use the song for any commercial use including, of course, dedication and thanks on CD cover.Number of rewards: 1/1

 In case the project will not be finalized successfuly, you will get your money back.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?