SuperKalendář 2019 - crowfunding kampaň

SuperKalendář 2019

Mladí a talentovaní olomoučtí umělci se spojili se superhrdiny a rozhodli se společně z Olomouce zachránit svět.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Exkluzivní spojení Olomouce očima skvělého fotografa Lukáše Navary a grafika a retušéra Michala Boteka a superhrdinů v podobě studentů, kteří prostřednictvím cosplay rozdávají radost.

Přicházíme s kalendářem plným neobyčejných momentů, kterým chceme inspirovat. Svět superhrdinů je svět, kde je všechno možné. I proto věříme, že pomůžete náš projekt dovést k úspěšnému konci a jeho prostřednictvím poukázat na nezbytnost konání dobrých skutků. 

Pojďte s námi zjistit, komu superhrdinové zvládnou pomoct v reálném světě Olomouce. Přesně tam totiž bude náš kalendář umístěn. Krás města Olomouce si všimli i v prestižní firmě Lonely Planet, která mimo jiné vydává skvělé cestovatelské průvodce. Ve svém seznamu Top secret spots zařadili na první místo české město Olomouc. Tohle město, které je skrytou perlou Evropy, si ale zaslouží ještě více zviditelnit. A kdo k tomu může pomoct lépe, než všemocní superhrdinové?  

 IMG_20180523_0819454.jpg

 

Tento projekt děláme pro radost. Pro fanoušky světa superhrdinů i krásných měst. A protože kluci z OSC jsou praví superhrdinové (https://www.facebook.com/OSCUniverzalniSuperHrdinove/), pracují na projektu zcela zdarma. Pouze postprodukční práce, kterou má na starosti skvělý Michal Botek, ale budou trvat více než 2 měsíce. K tomu produkce projektu, práce fotografa, tisk, doprava. To vše něco stojí. Proto žádáme o pomoc Vás...

...Protože Superhrdinu v sobě může objevit každý. Zakoupením odměny se jím stanete minimálně pro nás. Navíc získáte kalendář na rok 2019 na kvalitním lesklém papíře včetně poštovného až do domu. Kalendář bude ve vyroben velikosti A2 ve spirálové vazbě s háčkem.  

Podpořte proto výrobu tohoto SuperKalendáře a pomozte tak superhrdinům rozdávat radost po celý rok 2019. Protože kdo by nechtěl mít doma superhrdinu..?

 

IMG_20180523_0841577.jpg

IMG_20180523_0848154.jpg

Co uděláme s vybranou částkou?

Díky vybraným prostředkům budeme moct nafotit a graficky dokončit kalendář, vytisknout jej a poslat přímo k Vám!

Pokud se nám zadaří...

Pokud vybereme 290.000 Kč, budeme moct dokončit tento projekt a kalendář se dostane do ruky 500 z Vás. 

Čím víc ale vybereme, tím více lidem se tento jedinečný kalendář dostane do ruky. Navíc budeme moct zvýšit náklady tisku a uspořádáme slavnostní vernisáž, kam budou pozváni všichni přispěvatelé a kde proběhne i křest kalendáře 

Ať už jste fanoušky krásné Olomouce nebo superhrdinů. Tento kalendář na rok 2019, který spojuje obojí, prostě musíte mít!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?