Studentský robot na soutěž do USA - crowfunding kampaň

Novinky - Studentský robot na soutěž do USA

Pomozte nám zrealizovat naši cestu s robotem a reprezentovat tak celou Českou Republiku v Americe na mezinárodní soutěži RoboRAVE.

Technika
Ve středu v noci jsme šťastně dorazili domů ze soutěže. Souteže se zúčastnilo přes 1400 soutežícíh. ÚSPĚŠNÝ NÁVRAT ZE SOUTĚŽE Obrázek

Ve středu v noci jsme šťastně dorazili domů ze soutěže. Souteže se zúčastnilo přes 1400 soutežícíh z celého světa. Přímo v naší kategorii bojovalo o první místo 52 týmu. V konečném rozstřelu jsme skončili na celkovém 4. místě ! 

Připravujeme kompletní zprávu a dokumentaci ze soutěže. Máme okolo tisíce fotek a desítek videí. Všechny materiáli postupně zpracujeme a rozešleme všem startovačům do emailu. Se všemi startovači (500,- a výše ) se spojíme a domluvíme na schůzce/rozhovoru na Skypu. Během příštího týdne budeme rozesílat týmové samolepky a trička. Pohledy jsou všechny poslány. 

Děkujeme za Vaší PODPORU ! 

brzy Vás budeme informovat o dalších novinkách 

tým PFF

 

Odlet !!!

Ahoj startovači ! Jste skvělý ! I díky Vám jsme úspěšně dokázali sehnat veškerou potřebnou částku k odletu na soutěž do USA.

Ahoj Startovači !
Jste skvělý ! I díky Vám jsme úspěšně dokázali sehnat veškerou potřebnou částku k odletu na soutěž do USA. Už zítra v 07:00 odlétáme z Prahy směr Londýn> Dallas>Albuquerque

Trička a propagační materiály máme natisklé ! Těšte se na fotoreport z celé naší cesty právě zde.

Samolepky a fotografie rozešleme po našem návratu. Pohledy rozešleme z USA. Se všemi velkými sponzory se spojíme ihned po příjezdu ze soutěže. 

Tým PFF15 !