Studentský robot na soutěž do USA | crowdfunding kampaň

Novinky - Studentský robot na soutěž do USA

Pomozte nám zrealizovat naši cestu s robotem a reprezentovat tak celou Českou Republiku v Americe na mezinárodní soutěži RoboRAVE.

Technika

Ve středu v noci jsme šťastně dorazili domů ze soutěže. Souteže se zúčastnilo přes 1400 soutežícíh.
ÚSPĚŠNÝ NÁVRAT ZE SOUTĚŽE Obrázek

Ve středu v noci jsme šťastně dorazili domů ze soutěže. Souteže se zúčastnilo přes 1400 soutežícíh z celého světa. Přímo v naší kategorii bojovalo o první místo 52 týmu. V konečném rozstřelu jsme skončili na celkovém 4. místě ! 

Připravujeme kompletní zprávu a dokumentaci ze soutěže. Máme okolo tisíce fotek a desítek videí. Všechny materiáli postupně zpracujeme a rozešleme všem startovačům do emailu. Se všemi startovači (500,- a výše ) se spojíme a domluvíme na schůzce/rozhovoru na Skypu. Během příštího týdne budeme rozesílat týmové samolepky a trička. Pohledy jsou všechny poslány. 

Děkujeme za Vaší PODPORU ! 

brzy Vás budeme informovat o dalších novinkách 

tým PFF

 

25. duben 2015

Odlet !!!

Ahoj startovači ! Jste skvělý ! I díky Vám jsme úspěšně dokázali sehnat veškerou potřebnou částku k odletu na soutěž do USA.

Ahoj Startovači !
Jste skvělý ! I díky Vám jsme úspěšně dokázali sehnat veškerou potřebnou částku k odletu na soutěž do USA. Už zítra v 07:00 odlétáme z Prahy směr Londýn> Dallas>Albuquerque

Trička a propagační materiály máme natisklé ! Těšte se na fotoreport z celé naší cesty právě zde.

Samolepky a fotografie rozešleme po našem návratu. Pohledy rozešleme z USA. Se všemi velkými sponzory se spojíme ihned po příjezdu ze soutěže. 

Tým PFF15 !

  • Splněno 17 400 Kč (116 %)
  • 116 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 16 Startérů

Autor projektu

Jiri - obrázek
  • projekt od Jiri
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

HIGH FIVE !

Týmová samolepka a poděkování na propagačním posteru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Samolepka + fotka

Týmová samolepka , poděkování na propagačním posteru + fotka z USA s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Samolepka + pohled + propagace

Týmová samolepka , pohled z USA s věnováním, poděkování na propagačním posteru + Vaše jméno (logo firmy) na robotovi, dále Vám nabízíme krátký pokec na Skypu, kde Vám představíme našeho robota důkladněji.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
1 300 Kč

Samolepka + pohled + propagace + týmové tričko

Týmová samolepka , pohled z USA s věnováním, poděkování na propagačním posteru + Vaše jméno (logo firmy) na týmových tričkách a robotovi + speciální týmové tričko přímo pro Vás, dále Vám nabízíme pokec na Skypu, kde Vám představíme našeho robota důkladněji.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
3 500 Kč

Týmový balíček, představení robota, osobní schůzka

Domluvíme se přes telefon nebo email na přesném místě, kde vám předáme osobně týmové tričko a samolepky. Dále Vám představíme a popíšeme našeho robota. + Vaše jméno (logo firmy) na týmových tričkách, robotovi a veškerých propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Veliký sponzoring

Domluvíme se přes telefon nebo email na přesném místě, kde vám předáme osobně 2Xtýmové tričko a samolepky. Dále Vám důkladně s prezentací představíme a popíšeme našeho robota. Veliké logo Vaší firmy bude umístěno na veškerých propagačních materiálech ( postery, trička, robot, banery, videa + veškeré další budoucí prezentace)

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit