STUDENTSKÝ FILM MIMO DOSAH - crowfunding kampaň

STUDENTSKÝ FILM MIMO DOSAH

6 spolužáků, 3 skvělí herci, 1 společný film.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj!

Jsme partička šesti spolužáků se zápalem pro film a umění. Studujeme Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické, kde jsme se letos všichni sešli ve třetím ročníku na předmětu Audiovizuální komunikace, v rámci kterého točíme tento krátký studentský film.

Příběh je o klukovi, který se nešťastnou náhodou ocitl v komatu, ze kterého se během našeho desetiminutového snímku snaží dostat. Víc vám už ale neprozradíme, protože chceme, abyste dorazili v lednu na premiéru! Snad jen ještě to, že hvězdami našeho filmu jsou skvělí herci David, Veronika a Daniel, které jste mohli zahlédnout v teaseru, a se kterými se nám skvěle spolupracovalo. 

Natáčení už máme za sebou a musíme říct, že i přes jeho náročnost a veškeré komplikace jsme si ho hrozně užili! Nic však není zadarmo, zvlášť v dnešní době, a náklady na techniku, prostory, dopravu, rekvizity a catering se nám za těch pár měsíců nasčítaly tak, že Vás teď musíme požádat o pomoc. 

Pokud nás sledujete na Instagramu nebo na Facebooku, už nás dobře znáte, ale pro ostatní se stručně představíme. 

Ondra už přes 10 let natáčí videa na youtube a letos chtěl svojí tvorbu posunout zase o kousek dál a zkusit si odrežírovat film. Na place tedy nejvíce spolupracoval s herci a společně s kameramanem se stará o co nejlepší obraz.

Kameramanem je Marek, který rád fotí, proto mu byla tahle práce nejbližší. Na place si hrál s naším vypůjčeným Nikon Z7 (tímto děkujeme Nikonu <3), a do toho se snažil vymyslet co nejbizarnější shitty rigy se stativem.  

Hai Yen taky ráda fotí, ale Marek (ten floutek!) jí s kamerou předběhl, tak mu s ní alespoň pomáhala, a pak přebrala štafetu v podobě střihu. K tomu se stará o fotky a sociální sítě.

Na Elišku zbyl zvuk, což je většinou nejméně chtěná role, ale Eliška se s ním popasovala krásně, a ještě k tomu si z natáčení odnesla bonus v podobě slušných svalů, protože celé natáčení zvedala tágo jako v posilce. 

Produkční Olex a Yulija se staraly o všechno ostatní, a že toho nebylo málo! Díky nim jsme měli kde točit, čím točit a hlavně jsme neumřeli hlady! 

ODMĚNY

Jedinečná taška přes rameno s logem našeho filmu Mimo dosah

0a95716a-d498-40fd-ba16-e68d755bfd04_rw_1920.jpg

Klub Pánů z Ponožkovic

Pokud jste se dočetli až sem, zřejmě nám nějakým způsobem fandíte nebo Vás zaujal náš projekt. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás jakýmkoliv způsobem podporují v tom, co děláme, protože to děláme hrozně rádi! A pokud by nás chtěl kdokoliv podpořit jakoukoliv finanční částkou, díky které pokryjeme náklady za již proběhlé natáčení, budeme mu nesmírně vděční.

Jestli jsme Vás tedy zaujali a chcete se dozvědět víc, určitě koukněte na naše sociální sítě a doufáme, že Vás všechny uvidíme na premiéře 21.1.2019 v kině Aero! 

Tým MIMO DOSAH <3

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?