Studentský film - Kouření zabíjí - crowfunding kampaň

Studentský film - Kouření zabíjí

Studentský film v Itálii? Pád letadla? Domorodci? "To není možně..." Ale je! S vaší pomocí to dokážeme. Přečtěte si o projektu více :)

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

,,Vše, co se přehání, se ti může vymstít.''

Tímto pravidlem by se měl řídit každý z nás. Marek je ale přliš velký bohém na to, aby se zbavil své pověsti notorického alkoholika a silného kuřáka. V opilosti se však vsadí, že kouření zanechá na 40 dní. Jako již zaběhlý sázkař si myslí, že má vyhráno, když se mu naskytne příležitost odletět na pracovní dovolenou - shodou náhod, letadlem plným cigaret. Osud mu ale nepřeje a díky pádu letadla končí Marek na opuštěném ostrově a kolem něj jsou právě jen a jen cigarety.Teď teprve začíná opravdový boj!

Zapálí si?

 Pro pravidelný přísun informací ohledně našeho filmu sledujte náš facebook

banner.jpg

 

Co je cílem filmu?

Náš film spadá žánrově do komedie a tak by měl v prvé řadě pobavit. Nechceme však diváka jen  chvilkově povzbudit, chceme ho také přimět k zamyšlení nad kouřením a jinými závislostmi. Nebudeme ve filmu hlásat, jak je kouření špatné, ale s lehkou recesí vám ukážeme, kam až může tato na první pohled nevinná závislost zajít.

Cílem našeho štábu je odprostit se od běžných norem studentských filmů. Nač přece omezovat kreativitu? Naše lokace jsou vzdálené a vybírané přesně na míru filmu. Provedení našeho filmu je komplikované, ale divákovi přinese nevšední zažitek. K úspěšnému dokončení díla však potřebujeme více - potřebujeme vás.

Kde se film bude odehrávat?

Tento film nechceme omezovat rozpočtem a proto jsme si pro reálné situace vybrali ještě reálnější lokace. Když Marek bude padat letadlem, bude opravdu v letadle. Když se marek probudí v písku a v exotice, bude vedle něj filmový štáb. Pro film jsme tedy vybrali lokace jaké si doopravdy zaslouží.

lokace.jpg

Kdo jsme?

Jsme skupina studentů mediální tvorby ze Střední filmové školy ve Zlíně a naším úkolem je natočit krátkometrážní film na libovolné téma. A jelikož nás obor baví a úspěšné zvládnutí maturity není naším jediným cílem, chceme natočit film, na který budeme hrdí.

Máme za sebou natáčení již několika studentských filmů, jejichž útržky jste mohli zahlédnout v našem promo videu. Pevně doufáme, že tento projekt předčí všechny naše minulé.

Proč potřebujeme podporu?

Vlastní pracovní nasazení na zhotovení tohoto filmu bohužel nestačí. A jelikož náš rozpočet přesahuje částku 100 000 Kč, je vítána každá pomoc bez rozdílu částky. Právě i díky vašemu příspěvku bychom mohli tento nápad zrealizovat.

A na co vlastně peníze potřebujeme? Především na dopravu do Itálie, zaplacení některých herců, zapůjčení techniky, pronájem letadla, camp v Itálii, kostýmy, catering a na některé rekvizity, které si nejsme schopni sami vyrobit.

Co vám můžeme nabídnout?

Přichystali jsme si pro vás 14 odměn rozdělených dle výše částky. Můžeme vám nabídnout jak merch, tak třeba i samotnou cestu do Itálie se štábem. Záleží pouze na vás, jakou částku jste ochotni přispět. 

Jak budou vypadat naše odměny?

odměny.jpg

Jak vypadá náš štáb?

Na fotkách vám představujeme základní složky našeho štábu. Svou ruku k dílu nám přikládají i někteří žáci z nižších ročníků, za což jim patří velký dík!

Artboard 3.png

Co si o tomto projektu myslíte?