Studentský film - KOK$ - crowfunding kampaň

Studentský film - KOK$

Film o hlavním hrdinovi a co vše se může pokazit při výrobě a prodávání drog. Ne vždy jsou peníze ta správná cesta. Jak to tedy dopadne?

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

POPIS

Film KOK$

KOK$ bude Thriller o hlavním hrdinovi Denisovi. Velkou roli ve filmu budou hrát drogy, od toho se také odvyjí název - KOK$.

Denisovi je 15 let. Je úplně normální kluk, až na to, že se zrovna společně s matkou stěhuje, to je pro něj těžká životní situace. Denis nastupuje na novou školu a tam potká nového spolužáka Maxe, který se stane jeho nejlepším přítelem. Max se bude naivně pokoušet Denise z problémů vytáhnout, ale stáhne ho ještě hlouběji... Ne vždy jsou peníze všechno.

Podaří se Denisovi usadit v nové škole? Kolik si vydělají peněz? Co vše se může pokazit? A jak to s nimi nakonec dopadne? Všechno bude obsažené ve filmu.

Film bude podložen vyprávěním Denise a děj bude opravdu bohatý.

Délka filmu se bude pohybovat kolem 30 minut.

                    

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Možná se ptáte, přoc byste měli přispět právě na tento projekt. Tak za prvé proto, že filmů tohoto typu je velmi málo. Chceme poukázat na dnešní, velmi diskutovaný problém, a to jsou drogy. Ve filmu uvidíte průběh života hlavního hrdiny a jak se mu postupně začne hroutit svět právě díky drogám. Za druhé, pokud nás podpoříte, dostane bohaté odměny. Například už za 100 Kč Vás zmíníme v titulcích a obdržíte e-mail a dopis s poděkováním. A za třetí, budete mít dobrý pocit. Jelikož jsme ještě studenti, nemáme prostředky na zrealizování. Pokud nás ale podpoříte, pomůže nám to, a může to nás, i naši tvorbu velmi rozvinout. Film může fungovat i jako prevence pro mládež, aby nespadli tak hluboko, jako hrdina ve filmu.

CO POŽADUJEME?

Jak jistě víte, zhotovení filmu je velice náročné. Hlavně finančně.

Od vás investorů požadujeme jen 15 000 Kč. Myslíme, že na takový film to není mnoho.

Za přispění získáte samozřejmě různé benefity a odměny.

Budem rádi za každou korunu!

 

NA CO VYUŽIJEME PENÍZE?

- Zaplacení půjčovné na techniku.

- Zajištění lokací.

- Sehnání rekvizit.

- Zaplacení komparzu a občerstvení.

- Zajištění dopravy štábu a herců.

- Zaplacení licencí na audio.

                                       

O NÁS

Jsme skupina mladých filmařů. Tvoříme krátké filmy o délce 5 - 30 minut. Každý z nás začínal na vlastní pěst, ale před rokem jsme se spojili a tvoříme společně! Takže abychom se představili - jmenujeme se Adam, Kuba a Filip. Každý z nás má u projektů určité role. O těch se dozvíte více v biu.

Triko KOK$

 

Triko KOK$

 

Triko KOK$

 

 

 

MNOHOKRÁT DĚKUJEME VŠEM, CO PŘISPĚJÍ!

Co si o tomto projektu myslíte?