Studentský film Děti ráje - crowfunding kampaň

Studentský film Děti ráje

Pomozte nám dotočit náš studentský film! Jsme studenti FAMO v Písku a sháníme peníze na dotočení našeho filmu Děti ráje s tématikou 80. let.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Film je zasazen do osmdesátých let, v nichž můžeme sledovat příběh, který se odehrává kolem mladé Alexandry (Marie-Luisa Purkrábková) v průběhu 24 hodin. Saša se probudí po divoké párty a k jejímu překvapení není doma sama. V domě nachází Alberta (Jiří Roskot), který ji připravuje snídani a tváří se jako by se nic nedělo. Saša si vůbec nepamatuje, že by s někým přišla domů, natož pak s Albertem, kterého vůbec nezná. Po krátkém rozhovoru posílá Alberta domů, který si naštvaný jde sbalit věci do pokoje. V tu chvílí však přichází Sašiny rodiče (Pavel Kříž a Lucie Benešová)….

 

Náš facebook: https://www.facebook.com/filmdetiraje/

_X5A1043.jpg

Na co peníze potřebujeme?

Věříme, že náš scénář a natočený materiál jsou kvalitní a téma 80. let vizuálně zajímavé. K tomu aby jsme náš film dotočili, potřebujeme mnoho rekvizit, kostýmů stejně tak potřebujeme dobový nábytek, lokace a je toho mnohem víc. Samozřejmě nesmíme zapomenout na techniku, protože chceme, aby náš film vypadal výborně i na velkém plátně! Spoustu z těchto položek bohužel nedokážeme sehnat zadarmo… Díky tomu bychom Vás všechny rádi poprosili o Vaši pomoc.

_X5A0886.jpg

Proč a kdy?

Jedná se o jeden obraz, který plánujeme natočit na konci září, ale potřebujeme i splatit svoje účty z natáčení, a proto zachraňte náš film!

 

Co za to?

Nabízíme Vám vstupenky na slavnostní premiéru filmu Děti ráje, kde budete moci potkat kromě nás i spoustu jiných zajímavých tvůrců, kteří se podíleli na filmu. Po premiéře bude samozřejmě následovat Afterparty s DJ’s a welcome drink.

_X5A0942.jpg

Pro firmy?

Firemním sponzorům můžeme nabídnout reklamu ve formě roll-upu na premiéře, nebo rovnou logo v titulcích filmu.  Nebráníme se i možné spolupráci v natáčení firemních spotů/reklam.

 

20451804_10211157162579079_5551196014920364568_o.jpg

Něco o nás

Jsme studenti Filmové akademie v Písku a spolu točíme už od svého prvního školního cvičení. V současné době máme za sebou čtyři společná cvičení a nastupujeme do třetího ročníku na FAMO. Jsme vášniví filmaři, a proto se snažíme našim projektům věnovat úplně všechno, a to i naše peníze, které jako studenti moc nemáme. Prvním společným filmem byl „Medvídek“, který jsme natočili za podpory Národního ústavu duševního zdraví. Film se umístil na třetím místě na filmovém festivalu Klapka v Kladně a zúčastnil se i mnoha festivalů v zahraničí (Egypt, Španělsko). Ve filmu jsme poukázali na existenci zákeřné nemoci Alzheimeru. Následoval film „Hon“, kde jsme zobrazili téma moru a čarodějnictví v 18. století. Film se dostal do soutěžních kategorií na festivalech v zahraničí (Skotsko, Velká Británie, Egypt).  Natočili jsme spolu i dokument „Teplo je život?“ o spotřebě uhlí na území ČR za účelem vytváření tepla v našich domácnostech. Dokument slavil úspěch na festivalech ve Slovensku, Kanadě a Egyptě.  V našem posledním filmu „Touha“ jsme se přenesli do doby 90. let a vyzkoušeli si práci s dialogem.

 

Náš tým!

Herci

Alexandra: Marie-Luisa Purkrábková

Albert: Jiří Roskot

Matka: Lucie  Benešová

Otec: Pavel Kříž

Aneta: Anna Poláková

_X5A0982.jpg

Štáb

Scénář a režie: Ruy Okamura

Kamera: Filip Kratochvíl

Výtvarník: Kristína Krafčíková

Střih: Daniel Suchý

Zvuk: Ferdinand Petrš & Marek Fialka

Produkce: Vojtěch Nedvěd

Žánr: Dobové drama

Dokončení: říjen 2017

 

_X5A1018.jpg

 

V závěru chceme především poděkovat, že jste dočetli až sem, a poprosit Vás o podporu. Budeme velice vděční za všechno. Rádi Vás uvidíme na premiéře, v titulcích, nebo když za-sdílíte náš projekt.

 

Co si o tomto projektu myslíte?