StreetWay - Vaše cesta k zážitkům - crowfunding kampaň

StreetWay - Vaše cesta k zážitkům

Už chybí jen krůček a budeme vidět všude! Pomozte nám dokončit jedinečnou aplikaci StreetWay!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je naším cílem a na co potřebujeme vybrat peníze?

Staňte se hrdým mecenášem vizionářského projektu, který osloví celý národ! Buďte u zrodu tohoto jedinečného projektu.

S Vaší finanční podporou dokončíme na vývoj velmi náročný webový portál, včetně mobilní aplikace pro systémy Android a iOS , který lidem pomůže vyhledat, ale také zprostředkovat tu správnou cestu k zážitkům. StreetWay tak bude mít každý vždy po ruce i na cestách a bude nápomocný ve chvílích, kdy to bude nejvíce potřeba. 

Stačí už jen málo k dokončení. Proto potřebujeme Vaši podporu, abychom mohli celý projekt dovést do zdárného konce. Za každou pomoc předem srdečně děkujeme!

Proč realizace StreetWay?

Také jste někdy přemýšleli co podniknout a chtěli někam zajít, ale nevěděli jste, kde je nějaká akce? Utekla Vám zajímavá událost, kterou by jste rádi navštívili a Vás to pak mrzelo? Se StreetWay se Vám to už nestane!

Projekt StreetWay vyplní mezeru v chybějícím vyhledávači akcí a událostí, který přehledně a jednoduše umožní vyhledávání ve zvolené lokalitě a termínu dle vašich požadavků. Šanci zviditelnit se dostanou i drobní organizátoři jednorázových akcí a tím podpoříme i regionální podnikání. Samozřejmostí bude propojení se sociálními sítěmi.

 Pomoc dětem s onkologickým onemocněním.

I to je cíl našeho projektu. Již nyní jsme zahájili spolupráci s nadačním fondem. Při úspěšném dokončení a zveřejnění projektu, bude StreetWay pomáhat pravidelnými příspěvky dětem a rodinám, které to potřebují. Chceme tím motivovat a upozornit veřejnost, že jsou stále mezi námi lidé, pro které je podpora nesmírně důležitá. Jsme lidé se srdcem na správném místě. Přidejte se k nám!

 Autoři projektu

Patrik a Pavel - dva kluci, kteří jako miliony lidí neradi ztrácí čas dlouhým vyhledáváním akcí a věcí na internetu po různých stránkách a tak si řekli, že zrealizují web s aplikacemi do telefonu, které usnadní život, ušetří čas a zároveň tím pomůžou lidem, kteří to potřebují. Chybí jen krůček k dosažení jejich plánů a snů. Podpořte prosím jejich projekt, s Vaší pomocí se to podaří!

 Aplikace a využívání StreetWay k vyhledávání bude ZDARMA!

Vstup do aplikace bude možný bez registrace, komukoli a odkudkoli. Uživatel se bude ale moci zaregistrovat a vytvořit si tak osobní stránku, kde bude mít možnost ukládat například oblíbené události. Na provoz aplikace budou přispívat jednotliví pořadatelé, podle míry rozsahu jejich inzerce. Strategie je nastavena tak, aby i drobní organizátoři měli možnost dosáhnout na zviditelnění v aplikaci. Aplikace bude svižná, přehledná, jednoduše a intuitivně ovladatelná. 

Nechcete jít sami? Stačí jeden klik a vybranou událost můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích. 

Náhled úvodní stránky 

Úvodní strana-ok.jpg

Jak StreetWay funguje?

Do vyhledávače zadáte město a nebo si zapnete gps lokaci a zadáte si okruh vyhledávání do určité vzdálenosti a to nejdůležitější, co hledáte. 

StreetWay Vám dokáže rychle, přehledně a jednoduše vyhledat například kulturní akce, restaurace, pizzerie, bistra, kavárny, cukrárny, bary, diskotéky, festivaly , události, penziony/hotely,  wellness a mnoho dalšího. To vše pro Vás denně aktualizujeme a přidáváme do naší databáze. Šetřete svůj čas a nemarněte jej dlouhým hledáním.

Se StreetWay budete mít všechny párty i podniky a jejich služby či aktuální program přehledně na jednom místě! Myslíme i na naše zahraniční kolegy a přátele, tudíž web a naše aplikace bude obsahovat rozhraní v českém, německém a anglickém jazyce.

nAHLED.jpg

13510668_1157122840976790_1920580877_n.jpg

Zobrazení jídel

13487590_1157123180976756_1701960634_n.jpg

 Zobrazované akce a údálosti

13487715_1157123097643431_1471704029_n.jpg

Možnost vložení loga na úvodní stranu 

 

13522447_1157123190976755_2081220704_n.jpg

Například máte hlad a nevíte kam zajít ? Na tyto situace je tu StreetWay, který Vám po uvedení města nebo načtení Vaší současné polohy zobrazí nabídku zadané kulinářské speciality v nejbližších restauracích či bistrech i s cenovými relacemi, to zda je podnik kuřácký nebo nekuřácký, zda je v podniku k dispozici wifi připojení, dětský koutek, parkování zdarma nebo jestli je nutná rezervace a spoustu dalších informací. 

Nechce se Vám ještě po jídle domů a chcete se jít někam ještě bavit ? Opět Vám pomůže StreetWay.

StreetWay Vám také vše dokáže zobrazit na mapě a dokáže vás navigovat až do místa určení. Nikde nemusíte zdlouhavě hledat.

Za Vaší podporu předem děkujeme.

Co si o tomto projektu myslíte?