Startovač - financování projektů

Strangers and Dragons - crowfunding kampaň

Novinky - Strangers and Dragons

Strangers and Dragons je skupina lidí, kterou spojuje láska k fantasy. Cílem projektu je přiblížit mainstreamu, co jsou hry na hrdiny zač.

Film & Video
Udělejte si popcorn, nachystejte korbel piva a pojďte na to! Vychází druhý díl vánočního speciálu! Obrázek

Druhý díl vánočního speciálu je zde a s ním i nové odměny.

Máme pro vás novou odměnu ve formě tištěných pravidel Dračí hlídky, podle kterých jsme hráli dobrodružství s názvem Záhada horského průmyslu. Dračí hlídka a poděkování Obrázek

Kampaň běží už třetím dnem a díky vám jsme vybrali už 11% z celkové částky. Mockrát vám děkujeme za vaši podporu a pokud jste nás ještě nesdíleli, tak to prosím udělejte.

Zároveň pro vás máme novou odměnu ve formě tištěných pravidel Dračí hlídky, podle kterých jsme hráli dobrodružství s názvem Záhada horského průmyslu. Pravidla vyjdou v dubnu 2020.

Poděkování najdete na našem FB

https://www.facebook.com/strangersanddragons/videos/795023824295297/

Máme pro vás nové odměny, ale představíme vám i našeho elfa Tima. Taerntim - ostrostřelec Obrázek

Taerntim pochází ze zapadlého elfského sídliště hluboko ve hvozdech. Celé toto společenstvo stálo bokem veškerého dění a o okolním světě se dozvídalo snad jen z hrdinských příběhů, knih a občasných zkazek poutníků. Taerntim byl zlatý mladík. Všemi oblíbený, ve všem se mu dařilo... až sám sebe a své okolí přesvědčil, že ho ve světě čekají veliké skutky, hodně hrdinských příběhů. A pak se setkal s naší skupinu a střelil kozu do oka. Když střílí je tak strachem nejen pro nepřátelé, ale i své okolí.