Strangers and Dragons - crowfunding kampaň

Strangers and Dragons

Strangers and Dragons je skupina lidí, kterou spojuje láska k fantasy. Cílem projektu je přiblížit mainstreamu, co jsou hry na hrdiny zač.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Projektem Strangers and Dragons chceme lidem vysvětlit, co jsou hry na hrdiny zač a ukázat jim, jak zábavné mohou být. Chceme inspirovat rodiče, aby viděli jak se mohou oni sami s dětmi nebo jejich kamarády bavit a nesedět přitom jen u počítačů a mobilů. Tyto hry totiž pomáhají rozvijet myšlení, fantazii a učí komunikaci a spolupráci s ostatními hráči. A to jsou vlastnosti, které se v dospělosti nikde neztratí.

V další řadě pak chceme příznivcům takových her nabídnout kvalitní zábavnou improvizační show. 

Základní cíl kampaně je vybrat 120 000Kč

Za 120 000Kč natočíme tři navazující série. Vylepšíme naše kostýmy, pořídíme si stálou místnost a zlepšíme audio vizuální zážitek. Krom toho si zaplatíme cestovné a jídlo.

200 000Kč

Pokud díky vám dosáhneme na takovou úžasnou částku, natočíme místo tří sérií rovnou pět. Díky tomu se budeme moct podívat do hloubky každé postavy. Natočíme epesní znělku na skladbu, kterou složil a nahrál Artemian. Nafotíme skvělé fotky.

Pokud překonáme i tento cíl, vymyslíme další. Nápadů máme spoustu!

Podpořit nás můžete nejenom měšcem, ale i sdílením. Děkujume a vážíme si vaší podpory!

Kdo jsme

Jsme skupina lidí, kterou spojuje láska k fantasy. Cílem projektu je přiblížit mainstreamu, co jsou hry na hrdiny zač, jak se hrají a to formou mini seriálů vytvořených z herních sezení. A jelikož jsme se seznámili až během natáčení, říkáme si Strangers and Dragons.

Proč hrát dračí doupě a podobné hry na hrdiny?

Dračí doupě (dungeon and dragons) je improvizační hra na hrdiny, ve které společně se svými přáteli budujete příběh a jediným limitem je vaše fantazie. Nepotřebujete k tomu počítač ani peníze.

Proč Startovač?

Každým dobrodružstvím se chceme posunout na novou úroveň. Výsledkem by měl být kvalitní skoro až filmový zážitek. Brzdí nás ale zázemí. Do teď jsme natáčeli ve sklepě. Přes zimu ale nemůžeme, protože v něm je vlhko a zima. Na jedno natáčení nám zapůjčil svoji místnost kněz Kirael (postava ze Strangers and Dragons), ale není to ideální. Potřebujeme stálou místnost s dobrou akustikou, která na nás bude čekat vždy připravená. Pak se nebudeme muset zdržovat s přenášením desítek krabic a vybavení.

Krom toho díky vám zlepšíme i audio vizuální produkci. Koupíme si lepší kostýmy a necháme vytisknout figurky na míru našim postavám. Dobrodružství na sebe budou navazovat a vytvoříme tak velký příběh na desítky hodin.

Všechny peníze využijeme do puntíku až po cesťák, ubytování a jídlo.

Co už máme za sebou

V roce 2018 se skupina sešla ve sklepě, aby natočila první dobrodružství s názvem Prokleté zlato.

Letos se ke skupině přidávají vypravěč Bunny a kameraman Petr Špetla z produkce Špetla Film a společně natočí dobrodružství "Záhada horského průsmyku".

Vánoční speciál

V průběhu Startovače budeme vydávat na vánoční dobrodružství, které se bude týkat vesnice Stromořezy. Už dvě epizody najdete níže.

ODMĚNY MŮŽETE KOMBINOVAT!

Garthovi kostky!!

Kostky ve váčku s naším logem. Navíc dostanete 15% slevu na nákup na Fantasyobchodě!!

 

Voucher na pravidla Dračí hlídky

kartičky předmětů od vypravěče Bunnyho

knihy od kněze Kiraela s podpisem a požehnáním od Stvořitele VYPRODÁNO

2,5l nasekaného extrudovaného polystyrénu v pytli z kterého si můžete stavět budovy viz. fotka níže

Podobizny na památku

Dostaneš unikátní podobiznu každého našeho hrdiny (6) na věc, kterou vy lidé v současnosti nazýváte FujiFilm Instax Mini. A bude podepsaná.

Fotoobraz

Dostaneš unikátní lakovaný obraz na dřevěné desce s rozměrem 40 x 60cm na kterém bude celá skupina Strangers and Dragons. (Obraz ti přijde po natáčení druhého dobrodružství, při prvním budeme fotit, při druhém podepisovat).

Fotka níže je ilustrační od výrobce.

Fotoobraz necháme vyrobit u Dastax.cz

NPC

Chceš mít vlastní podobiznu ve hře jako NPC? Není problém. Vypravěč Bunny vypracuje krásnou kartičku. Zároveň se tvé jméno objeví i na konci každé série.

Další fyzické odměny budeme přidávat v průběhu kampaně.

Co si o tomto projektu myslíte?