Startovač - financování projektů

#STOPTABU příběhy pomáhají - crowfunding kampaň

Novinky - #STOPTABU příběhy pomáhají

Pomoc lidem, kteří si prošli traumatizující situací. Orientace na témata, která jsou pro naši společnost stále TABU. Znásilnění,šikana,domácí násilí..

Ostatní

Poděkování

Děkuju moc všem, kteří se rozhodli projekt podpořit. Poděkování Obrázek

Blížíme se do konce doby, kdy je možné projekt podpořit a ačkoli je jasné, že se potřebná částka nenaplní, tak bych vám tímto chtěla moc poděkovat za vaši podporu - ať už finanční, nebo jakoukoli jinou.

Nebudu se tvářit tak, že mě nemrzí, že to nevyšlo. Neznamená to samozřejmě konec projektu, ale vše bude daleko komplikovanější a pro mě (nejen finančně) náročnější :( ... Ale jedeme dál!

Pokud byste to s podporou projektu mysleli vážně, tak budu moc ráda, pokud se rozhodnete projekt přímo podpořit na

transparentním účtu 2001562071 / 2010

A nebo se mi ozvěte na info@stoptabu.cz kdyby vás cokoli napadlo :) 

Jelikož si vaší podpory vážím, tak nad 200Kč dostanete vždy placku a samolepku (pokud pošlete adresu ;) ) a nad 1000Kč můžeme dát kafčo nebo trénink :)

A pro všechny přikládám nepovedené záběry z nátáčení:

Skutečně si toho nesmírně vážím, že jste se rozhodli podpořit tento projekt a budu ráda, pokud mu i nadále zachováte přízeň :)  

Kde je problém?

Všichni mi říkají - jak je možné, že projekty které jsou skutečně na palici, dokáží vybrat i vyšší částky, ale tento ne... Proč? Protože ho nelze propagovat na žádné sociální síti. Kde je problém? Obrázek

Tady je o tom celý článek, abyste to třeba lépe pochopili ;) Ono bohužel pokud máte už přímo v názvu projektu "tabu", které se nelíbí ani Instagramu ani Facebooku, tak jste dost nahraní :/ :D Ale bojujeme dál!