STOP!  - studentský film - crowfunding kampaň

STOP! - studentský film

Prevence proti šikaně v podání mladých filmařských nadšenců. Jsme sice mladí, ale není nám jedno, co se kolem nás ve škole děje.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Instagram
stop_studentskyfilm

Facebook
https://www.facebook.com/groups/stopstudentskyfilm/

O filmu

Studentka Ema Malá se ve škole potýká se šikanou. Jedná se o citovou šikanu od jejich spolužáků a jejího třídního učitele Moravce. Není to žádná laciná zábava. Snažím se sdělovat aktuální témata stravitelnou kvalitní tvorbou (jinak přece toho Oskara jak Roman Polański nedostanu!)

Postavy

Ema Malá, Moravec, Horák, Lukáš Kučera, Ondřej Beneš, Kája, Adéla Králová, Matěj Hájek, Hugo Kříž, Patrik Bureš, Petr Dostál

Hlavní postava - Ema Malá

Na co půjdou peníze

Vybrané peníze využijeme na zapůjčení a pořízení kvalitní techniky, zakoupení části kostýmů, na dopravu a na catering. Film nedokážeme pokrýt ze svých finančních zdrojů, proto Vás prosíme o pomoc, aby tento projekt mohl vzniknout.

Lokace

Základní škola, zastávka, šalina (pro nebrňáky tramvaj), byt, park, les

 

Tělocvična

Třída
Třídu si upravíme tak, aby prostředí působilo smutně.

 

A co dál?

Tímto filmem chceme dát vědět o šikaně, která tu bohužel je a také bude. Spousta žáků si neuvědomuje, že tím co říkají, někomu jinému ubližují. Chceme tento film sdílet jako výukový materiál pro školy a využít jej k prevenci. Chceme šířit mezi žáky film a trochu diskutovat o tomto tématu. Chceme ukázat žákům i jinou podobu šikany než jen fyzickou.

Kdo za to může?

Režie - Lukáš Polanský - YouTube Lukas film

Produkce - Petr Polanský

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?