STOLNÍ FOTBALISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA | crowdfunding kampaň

Novinky - STOLNÍ FOTBALISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Podpořte Českou juniorskou reprezentaci ve stolním fotbale na cestě pro trofej z Mistrovství světa 2017 z německého Hamburku.

Ostatní

Největší soutěž ČR Czech Leonhart Open 2017 a česká juniorská reprezentace nemohla chybět
Juniorští reprezentanti na Czech Leonhart Open 2017 Úspěšní Obrázek

Uplynulý weekend Českou republiku ovládli stolní fotbalisté. Juniorská reprezentace nemohla chybět a během weekendu sbírala cenné kovy. Mladí stolní fotbalisté do své sbírky přidali 6 medailí z kategorií jednotlivců i dvojic . 

Více v odkazu na facebook :

https://www.facebook.com/pg/stolnifotbal.foosforlife/photos/?tab=album&album_id=993578790741856

 

Podpořte i vy českou juniorskou reprezentaci zbývá nám 19 dní !!!! 

Děkujeme 

 

Přinášíme Vám první profily sportovců. Krátké rozhovory s mladými reprezentanty ČR.
Profily reprezentantů juniorského národního týmu ČR Obrázek

 Juniorští Reprezentanti v rozhovorech  

Dnes pro Vás přinášíme první krátké rozhovory se členy juniorské reprezentace ČR. Reprezentanti se pravidelně připravují na World Cup 2017 v Německém Hamburku. Poznej i ty naše národní sportovce, kteří budou hájit české barvy na největší soutěži světa již letos v dubnu.

 Jméno: Vojtěch Holub

Věk: 18 let

Pozice: útočník

Hraje od: 2014

Klub: FoosForLife CZE

resized_Vojta.jpg

CO TĚ NEJVÍCE BAVÍ NA STOLNÍM FOTBALU?

POZNÁVÁNÍ SUPER LIDÍ PO CELÉM SVĚTĚ, SE KTERÝMI BYCH SE JINAK NESETKAL, KAMARÁDI, SAMOTNÁ HRA, A ZÁBAVA, KTERÁ JE S TÍM SPOJENÁ

JAKÝ JE TVŮJ DOSAVADNÍ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH?

 KAŽDÉ UMÍSTĚNÍ NA STUPNI VÍTĚZŮ JE PRO MĚ CENNÉ, MEZI TY NEJLEPŠÍ VŠAK ŘADÍM 1. MÍSTO NA MISTROVSTVÍCH SVĚTA V BERLÍNĚ A SALZBURGU V JUNIORSKÝCH JEDNOTLIVCÍCH DO 19. LET DÁLE 1. MÍSTO JD, 3. MÍSTO JS WCS ROBERTO SPORT 2014 2. MÍSTO JS, 3. MÍSTO JD WCS GARLANDO 2014 3. MÍSTO JS WCS GARLANDO 2015 WORLD CUP TURÍN 2015 3 MÍSTO JD, JUNIORSKÉ NÁRODNÍ TÝMY, WARM-UP DVOJICE BERLIN OPEN MASTER SERIES 2. MÍSTO MUŽSKÉ DVOJICE CZECH LEONHART OPEN MČR 2016 1. MÍSTO MUŽSKÉ DVOJICE

 JAK ČASTO A JAKÝM ZPŮSOBEM TRÉNUJEŠ?

 TRÉNUJI DVĚMA ZPŮSOBY, INDIVIDUÁLNĚ A S TÝMEM. SÁM TRÉNUJI DOMA, KDE MÁM STŮL LEONHART. S TÝMEM ZASE V CENTRU STOLNÍHO FOTBALU V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM. MÁME PRAVIDELNÉ TRÉNINKY MEZI SEBOU A TAKÉ TRÉNUJEME MLÁDEŽ A POŘÁDÁME PRO NĚ RŮZNÉ AKTIVITY. DÁLE JE TRÉNINK I MIMO STŮL, KTERÝ OBNÁŠÍ NAPŘÍKLAD VIDEOANALÝZU, TAKÉ CVIČENÍ (NAPŘÍKLAD POSILOVÁNÍ PŘEDLOKTÍ ATD.)

 CO TI OSOBNĚ STOLNÍ FOTBAL PŘINÁŠÍ?

MOŽNOSTI. BÝT V NĚČEM DOBRÝ, POZNÁVAT NOVÉ LIDI, UŽÍVAT SI, NAUČIT SE NOVÝM JAZYKŮM, CESTOVAT PO CELÉ EVROPĚ, ZÍSKÁVÁNÍ NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ I DO ŽIVOTA.

 JAKÉ JSOU TVÉ CÍLE PRO ROK 2017? V ROCE 2017

 JE PRO MĚ PRIORITA PRÁVĚ WORLD CUP V HAMBURKU. JE TO NEJPRESTIŽNĚJŠÍ TURNAJ SEZÓNY, KE KTERÉMU SMĚŘUJE CELÁ NAŠE PŘÍPRAVA. CHCI ZDE PODAT LEPŠÍ HRU NEŽ DOPOSUD. V JEDNOTLIVCÍCH, VE DVOJICÍCH S RADKEM A S NAŠÍM JUNIORSKÝM TÝMEM SE SNAŽIT UKÁZAT TO NEJLEPŠÍ.

 

Jméno: Radek Drda

Věk: 26 let

Pozice: univerzal

Hraje od: 2007

Klub: FoosForLife CZE

Trenér CZE Juniorská reprezentace, Národní rozhodčí

resized_Radek.jpg

Co tě nejvíce baví na stolním fotbalu?

Stolní fotbal se už pro mne stal životním stylem. Užívám si cestování, vítězství, super přátel a skvělé atmosféry, kterou společně s FoosForLife týmem máme. Ten pocit když můžeš zvednout nad hlavu týmovou trofej za první místo.

Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?

 

Velmi si cením vítězství v Mezinárodním mistrovství Evropy dvojic 2015/2016 v Polské Wroclawi a vítězství na Mistrovství republiky 2016 v soutěži dvojic. Mezi mé úspěchy považuji FoosForLife projekt a vše co se s projektem spojuje. Jsem velmi rád, že máme silný tým přátel, kteří spolu hrajou v reprezentaci ČR, cestujou po Evropě a zažívají skvělý pocit vítězství.

 

Jak často a jakým způsobem trénuješ?

Trénuji vždy před soutěží přípravou u stolního fotbalu a fyzickou přípravou. Většinou 3-4 x týdně. Velmi důležitý je rozbor zápasu a psychická příprava na těžký zápas.

Je spousta aspektů, které ovlivňují výkon a výsledky. Snažím se připravovat po všech směrech a vždy myslet na vítězství.

  

Co ti osobně stolní fotbal přináší?

Stolní fotbal a vše s ním spojené je můj život. Pocit volnosti při cestování, úspěchy týmu, super lidi, nové životní nápady a příležitosti. Noví kamarádi, možnosti a zkušenosti. Je to skvělá zábava, která se pro mě stala sportem ve kterém, jsem dobrý. Přátelé z okruhu stolního fotbalu jsou super lidi a společně vytváříme na soutěžích neuvěřitelnou atmosféru.

 

Jaké jsou tvé cíle pro rok 2017?

Nejdůležitější turnaj se nám rychle blíží. World Cup 2017 v Německu je pro mne nejdůležitější turnaj roku 2017.  Reprezentuji Českou republiku v kategorii týmů, jednotlivců i dvojic. Mám velké ambice, poctivě se připravuji a na tomto turnaji se budu rvát, aby mé výsledky byly v TOP příčkách ve finálové listině.  !!! Společně za Vítězstvím !!!

 

 

Jméno: David Navrátil

Věk: 17 let

Pozice: obránce

Hraje od: 2014

Klub: FoosForLife CZE

resized_David.jpg

 

Co tě nejvíce baví na stolním fotbalu?
- Ta atmosféra, která je stále kolem, zábava a celkově ti lidi. Všichni jsou přátelští, rádi pomůžou. A v zápasech ta soustředěnost, kterou člověk potřebuje, aby vyhrál.

Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?
- 1. místo na WS v Salzburgu v junior classic doubles a 3. místo s juniorkou reprezentací.

Jak často a jakým způsobem trénuješ?
- Trénuji alespoň 2x týdně a pokaždé když mám čas. Většinou trénuji v centru anebo ve škole.

Co ti osobně stolní fotbal přináší?
- Už je součástí mého života, jsem rád, že mám co dělat. Poznávám díky tomu nové přátele a nové země.

Jaké jsou tvé cíle pro rok 2017?
- Tak hlavně se chci zlepšit a získat co nejlepší umístění na turnajích jak v ČR, tak po celé Evropě.

 

 

Jméno: Jakub Ondryáš

Věk: 15 let

Pozice: útočník

Hraje od: 2015

Klub: FoosForLife CZE

resized_Jakub.jpg

Co tě nejvíce baví na stolním fotbalu?

Nejvíce poznávání nových lidí, cestování po Evropě, atmosféra na turnajích.

 

Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?

Dvě bronzové medaile s juniorskou reprezentací, zlatá medaile v juniorských dvojicích B na mistrovství světa 2015 v Berlíně.

 

Jak často a jakým způsobem trénuješ?

Trénuji třikrát týdně, vždy minimálně 3 hodiny, trénuji společně s ostatními juniorskými reprezentanty pod vedením Radka Drdy a Honzy Žanty, díky kterým jsem se k fotbálku dostal.

 

Co ti osobně stolní fotbal přináší?

Hodně zkušeností nejen do hry ,ale i do života, poznávat nové lidi, zážitky na celý život, Díky stolnímu fotbalu můžu cestovat po světě.

 

Jaké jsou tvé cíle pro rok 2017?

 Obsadit první příčky na mistrovství ČR v juniorské kategorii, avšak můj největší cíl je World Cup 2017, který bude největším turnajem mého života. Na největším turnaji světa chci dát vše do hry a umístit se mezi TOP hráče v juniorské kategorii.

 

Jméno: Ladislav Škrobák

Věk : 13 let

Pozice: brankář

Hraje od: 2015

Klub: FoosForLife CZE

resized_Ladislav.jpg

Co tě nejvíce baví na stolním fotbalu?

Nejvíce mě baví hrát s kamarády v centru stolního fotbálku FoosForLife, kde si užijeme spoustu zábavy a srandy. Je tam super atmosféra.

 

 Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?

Stolní fotbálek hraji velice krátce. Doposud jsem vyhrál ve FoosForLife klubu turnaj. Mezi úspěch považuji i to že jsem se mohl k FoosForLife týmu připojit. Velmi si cením že můžu s juniorskou reprezentací ČR jet na world cup 2017 do Německa na který se poctivě připravuju.

 

Jak často a jakým způsobem trénuješ?

Trénuji dvakrát týdně pod vedením Radka Drdy, Vojtěcha Holuba a Jana Žanty, kteří mi ukazují spoustu způsobu hraní a velmi mi pomáhají, abych se zlepšoval.

 

Co ti osobně stolní fotbal přináší?

Možnost se podívat do světa a poznat spoustu lidí. Stolní fotbálek je super způsob trávení volného času.

 

Jaké jsou tvé cíle pro rok 2017?

Vyhrát s juniorským týmem ČR World Cup 2017.Jsem rád že se společně s nejlepšími hráči České republiky můžu podívat na největší soutěž světa . V roce 2017 se chci podívat se na ostatní turnaje po Evropě, kde potkám spoustu nových přátel.

 

Jméno: Ondřej Chovanec

 Věk:    14 let

Pozice: brankář

Hraje od : 2015

Klub: FoosForLife CZE

resized_Ondřej.jpg

Co tě nejvíce baví na stolním fotbalu?

 Úžasná věc je, že se stolním fotbalem se podívám po celé Evropě. Rád poznávám nové místa a lidí. Je to skvělá komunita lidí s velice přátelskou atmosférou na turnajích. Stolní fotbal mám moc rád.

  

Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?

Můj největší dosavadní úspěch je, že jsem ve světovém žebříčku juniorských dvojic na 14. místě. Výhra v krajské soutěži juniorů. Důležitý úspěch je pro mne z mistrovství světa 1. místo juniorských dvojic kategorie B. Moc si cením každého úspěchu a trofeje.

  

Jak často a jakým způsobem trénuješ?

Trénuju 3x týdně a snažím se cvičit hlavně techniku a rychlé střely. Rád mám videoškolu a rozbory hry.

  

Co ti osobně stolní fotbal přináší?

Osobně mi to přináší mnoho různých zkušeností, jak do fotbálku tak, i do normálního života. Samozřejmě také cestování po světě, díky kterému se učím cizím jazykům.

  

Jaké jsou tvé cíle pro rok 2017?

Můj cíl je zodpovědně se připravovat a soutěžit po ČR ale hlavně Evropě. Prioritní je pro mne World Cup 2017 v Německu .

 

 

!!! SPOLEČNĚ ZA VÍTĚZSTVÍM !!!

Vojtěch Holub společně s Dominikem Rárou jsou aktuálními krajskými mistry soutěže mistrovství republiky ve stolním fotbale 2017
Členové juniorské reprezentace ČR  na vítězné vlně Obrázek

Dne 28. 02. 2017 se ve Valašském Meziříčí odehrálo krajské kolo soutěže MČR středních škol ve stolním fotbalu. Vojtěch Holub člen  juniorského reprezentačního výběru ČR pro rok 2017 nezaváhal a společně s Dominikem Rárou zvítězili a postoupili do finálového kola v Praze. Reprezentanti už za 14 dní odjíždějí do Prahy na Mistrovství České republiky, kde se budou pečlivě připravovat na nadcházející World Cup 2017.  !!! Společně za vítězstvím !!!

  • Splněno 15 740 Kč (18 %)
  • 18 %
  • 85 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

FoosForLife Team - obrázek
  • projekt od FoosForLife Team
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Pro team korunka ke korunce

Podpoř projekt pro radost. Za odměnu uvedeme tvé jméno na našich stránkách a facebooku

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Fanda reprezentačního týmu ČR

dostaneš elektronickou formou poděkování s osobním věnováním reprezentace a fotkou České reprezentace přímo z finálové arény z World Cupu 2017

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Vítězná foto u tebe doma

A4 fotografie reprezentace České republiky přímo z finálové arény z World Cupu 2017 společně s unikátním certifikátem podporovatele reprezentace České republiky

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Balíček ALL IN ONE !!!

Vše v jednom !!! Skvělý vak na záda přímo z kolekce pro Českou reprezentaci ve stolním fotbalu s vlajkou České republiky, Nálepku World Cup 2017 a A4 fotografii týmu ČR z finálové arény z World cupu 2017

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Suvenýr z World Cupu 2017

Krásný suvenýr z World Cupu 2017 čepice či hrníček, který ti vždy připomene momenty vítězství. A4 fotka týmu České republiky z finálové arény na památku k tomu nesmí chybět

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Česká cool polo košile

Cool volnočasová polo košile České reprezentace s vlajkou a vašim jménem společně s čepicí World Cup 2017

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 400 Kč

Trénuj jako šampión

Trénuj jako šampión a zažij den společně s Českou reprezentací (trénink, zábava, společná večeře, motivační seminář a video škola)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 700 Kč

Hrdý Český fanoušek

Tento národní sportovní dres České reprezentace s tvou jmenovkou musíš mít doma,společně s A4 fotografii reprezentace České republiky přímo z finálové arény z World Cupu 2017

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Podpoř a buď vidět

Ve video dokumentu z mistrovství světa tvé jméno či logo firmy, společně s krátkou reklamní upoutávkou vaší firmy

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
7 000 Kč

SPONZOR TÝMU ČESKÉ REPREZENTACE

SPONZOR TÝMU !!! Logo vaší firmy na banneru, automobilu a ve video dokumentu

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
12 000 Kč

Společně za vítězstvím s národním týmem ČR !!!

Společně za vítězstvím s národním týmem ČR. Budeš s námi na cestě za našimi sny. Přímo v reprezentační káře České reprezentace, VIP vstup a sedadlo ve VIP ve finálové aréně. Zažij atmosféru vítězství společně s reprezentanty. Sportovci z více než 36 zemí světa a tisíce hráčů. Buď součástí neopakovatelných momentů vítězství a buď s českou reprezentací přímo u toho.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
15 000 Kč

REPREZENTANTI NA VAŠÍ AKCI !!!

Soukromá akce s českými reprezentanty . Reprezentanti v plném složení na vaší soukromé či firemní akci. Exhibice, spousta zábavy včetně foto a video reportáže. Neopakovatelná atmosféra například i jako team building pro vaše zaměstnance

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit