Stejné šance na on-line vzdělání pro všechny děti - crowfunding kampaň

Stejné šance na on-line vzdělání pro všechny děti

Projekt na podporu on-line vzdělávání a volnočasových aktivit pro děti ze sociálně slabších rodin

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Na co potřebujeme finance?

Všechny získané prostředky z této kampaně bychom chtěli využít k financování online vzdělávání, doučování a alespoň 10 tabletů, které bychom mohli půjčit dětem ze sociálně slabších rodin. Zvláště v dnešní době je to velmi důležité. Do nynějška jsme tyto děti podporovali my sami, teď by potřebovaly i vaši pomoc. Pokud se nám podaří získat finance, víme, že dokážeme zajistit podporu konkrétním dětem do konce kalendářního roku. Do projektu můžeme zapojit děti bez ohledu na místo jejich bydliště.

Kdo jsme?

Učitelky, které mají rády svoji práci. Úči, které ví, že není důležité děti zahltit informacemi, ale poskytnout jim podporu a motivaci k učení, usnadnit jim rozvoj formou zážitků a být jejich průvodci. Moc bychom si přáli, aby učení provázela radost a ne stres, aby na naše online vyučování chodily děti s obtížemi, které způsobují jejich individuální odlišnosti, ne škola a učitelé. 

  Alena - speciální pedagog, 25 let praxe, workoholička, učitelka matematiky, českého jazyka a fyziky, specialista na práci s dětmi s poruchami učení a chování a podpory pro rodiče

Jana - učitelka matematiky a angličtiny, vrchní šéfová příměstských táborů, nadšenec, který nezkazí žádnou legraci

Jolana - učitelka v mateřské škole, logopedka, oblíbená teta Jolča, která naučí správně mluvit i vaší žížalu

Proč to děláme?

Škola není jen budova. Škola je vzdělání, podpora osobního růstu, sdílení zkušeností....              Chceme dětem umožnit uplatnění jejich dovedností. Chceme, aby je učení bavilo. Chceme jim pomoci k tomu, aby si vážily samy sebe. Chceme, aby byl jejich život naplněn optimismem, vírou ve vlastní schopnosti a schopnost řídit si svůj osud.                                                                              Víme, že nemůžeme pomoci všem, ale můžeme strhnout lavinu, která s sebou vezme zastaralé metody a zavede nové, podnětné, dětem i rodičům prospěšné.

Co vám nabízíme jako odměnu?

 

 

Kde si o nás můžete přečíst?

http://vzdelavani.cvakcentrum.cz/

https://www.facebook.com/cvakcentrum/?ref=bookmarks

Co si o tomto projektu myslíte?