SQUASH na OLYMPIÁDU - crowfunding kampaň

Novinky - SQUASH na OLYMPIÁDU

Cílem projektu je vybrat prostředky na pomoc kampani Světové squashové federace a prosadit tak squash do programu Olympijských her v Paříži 2024.

Ostatní
100% však není konec Cílová čáska dosažena Obrázek

A je to tady, za 13 dní se  díky vám podařilo poskládat celou cílovou částku!
Popravdě jsme takovou rychlost nečekali a je vidět, že vám na squashi opravdu záleží.
Ale nekončíme, prosím, pozvěte své squashové kamarády a pokusme se vyjádřit HROMADNOU podporu této myšlence. Stačí stokoruna, ale ať je nás co nejvíce.
Veškerý výnos z kampaně bude odeslán mezinárodní asociaci.

Petr Koukal vzkazuje

pozdrav 3 násobného aktivního účastníka Olympiády, bývalého českého reprezentanta v badmintonu Petr Koukal vzkazuje Obrázek

Z vlastní zkušenosti vím, jak velkou změnu v životě sportovce způsobí účast na olympiádě. A také jak důležitý je to moment pro celý sport, jeho vnímání veřejností a jak zásadně to může pomoci jeho popularizaci. S tím je samozřejmě také spojené téměř okamžité rozšíření členské základny a celkové podpory sportu jako takového.

Přál bych squashi a všem jeho hráčům, aby dostali šanci a ukázali celému světu, jak skvělý, náročný a současně zábavný je to sport. Proto držím palce projektu Squash na Olympiádě 2024!

 

Jsme za polovinou!

x

Pouhé 3 dny po startu kampaně, jsme se dostali přes 70.000 Kč, tedy přes polovinu cílové částky! Díky všem 50 rychlým startovačům.

Ale polovina nestačí. Jedeme dál!