spuštění portálu stream+ | crowdfunding kampaň

spuštění portálu stream+

Portál stream+ slouží let'splayerům, vlogerům a amatérským filmařům k umístění jejich tvorby na internet.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V zahraničí se na internetu nachází komunity hráčů, vlogerů a různých kreativních lídí, kteří spolupracují a jejich videa jsou sledovaná i díky jejich spolupráci. V Česku je situace odlišná, komunita zde není tak vyspělá. To chceme změnit!

Co je naším cílem?
V České republice a na Slovensku se nachází spoustu kreativních lidí, kteří prozatím neměli šanci dostat se do šiřšího okruhu lidí. Pokud někdo natočí video a umístí ho na internet, získá pár diváků, ale tím to prakticky hasne.
Proto jsme se rozhodli spustit portál, kde bude moct každý své video umístit, založit si vlastní stránku se svojí tvorbou a sledovat, jak se mu daří. Každý schopný člověk si bude moct nahrát nové video nebo rovnou živě vysílat, zakládat série nebo vlastní pořady a projekty. Těmito kroky bychom chtěli zvýšit úroveň České/Slovenské komunity a nabídnout divákům nový způsob, jak se při sledování jejich videí bavit.
Naší cílovou skupinou jsou hlavně let'splayeři a vlogeři

Kdo jsme?
Jsme skupina vývojářů a grafiků, ačkoliv v našem týmu se nachází několik lidí z cílové skupiny - videomakerů, kteří si říkají "flyeyes software". flyeyes byl založen v roce 2011, během roku vydal několik aplikací pro školy, objednané na zakázku. Více informací o nás a naší tvorbě naleznete zde

Na co potřebujeme přispět?
Od návrhu k ostrému běhu je potřeba provést spoustu věcí, aby vše vycházelo. My jsme vývoj rozplánovali a plánu se úspěšně držíme. Prošli jsme si úspěšným navrhnutím webu a všech jeho částí, aplikaci jsme úspěšně dokončili a nyní jen testujeme, "zabrušujeme ostré hrany" a doplňujeme poslední texty a grafiku. Zkrátka, vše, co ještě musíme udělat, je náš portál spustit spustit. To si ale ještě žádá jisté finance. A o ty žádáme Vás.

Projekt jsme rozdělili do několika etap :
1. etapa (5000 kč)
V první etapě portál spustíme. Nic nám nebude bránit v cestě a konečně Vám budeme moct začít servírovat videa a články.
2. etapa (10000 kč)
Při dosažení cíle druhé etapy se naše tvorba posune dál - s výbavou můžeme jezdit natáčet reporty z různých akcí nebo rozhovory, prostě vyrazit "do terénu".
3. etapa (18000 kč)
Pokud nám pomůžete ke splnění cíle třetí etapy, začneme s výstavbou studia. Už nebudeme jen komentovat. Do studia bude možné zvát hosty a natáčet různé pořady a rubriky. A aby to nebylo málo, celou přípravu studia hodláme pojmout jako "reality-show".

Jak to všechno vypadá?

Snímek obrazovky pořízený 2013-06-25 20:16:45.png

Snímek obrazovky pořízený 2013-06-25 20:17:23.png

 

Nechcete, aby Vám něco uteklo?
Sledujte náš facebook, kde budou všechny informace formou odkazů na blog zveřejňovány (http://flyeyescz.tumblr.com). Na blogu průběžně informujeme o dění ve flyeyes, následujících plánech i aktuálním stavu vývoje všech projektů. Pokud nám chcete pomoct, zůčastněte se hlasování na našem facebooku (http://www.facebook.com/flyeyes.software). Na odezvě nám hodně záleží

Za celý tým flyeyesu vám děkuji za zájem. Pokud se chcete podělit o svůj názor nebo se chcete zeptat, napište komentář níže. Děkujeme :)

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 70 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 5 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Dan Janů - obrázek
  • projekt od Dan Janů
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

29 Kč

Pokušitel

Jméno v poděkováních (stránka na webu), děkovný email

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
69 Kč

Pomocník

Jako minule, ale Vaše jméno se objeví i v závěrečných titulcích :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
149 Kč

Zájemce

Nikoliv jméno psané textem, ale logo nebo logotyp, poděkování emailem samozřejmostí, nakloníte si karmu :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
449 Kč

Chce naší fotku ...

Zveřejnění a poděkování, nikoliv emailem, ale dopisem i s fotkou na památku

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
999 Kč

Trojitá devítka

Zveřejnění, poděkování dopisem s fotkou a pozvání do některého dílu našeho podcastu

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
1 499 Kč

Vlastní rubrika

Poděkování dopisem s fotkou a jedna specialitka - v našem čtrnáctideníku budete mít pojmenovanou rubriku - představte si výraz kamarádů, až to uvidí

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
4 999 Kč

Prostě investor

Zveřejnění a dopis s fotkou, velké logo na konci našich videí a... nechcete se s námi setkat osobně? Uvidíte všechen pokrok, vývoj a klidně pokecáme.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit