Spravedliví – Studentský film - crowfunding kampaň

Spravedliví – Studentský film

Pomozte dokončit náš absolventský film a třeba si i zahrajte v jeho připravované celovečerní verzi.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Drazí Startéři,

jmenuji se Lenka a jsem režisérkou a zároveň scenáristkou filmu Spravedliví – to je absolventský projekt nás, studentů Ateliéru Audiovizuální tvorba na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Jde o krátký film, který už je nějaký pátek obhájený před státnicovou komisí, k naší spokojenosti mu ale pořád chybí pár posledních úprav.

Především bych ráda to naše dítko poslala v celovečerním střihu do kin, jakožto silné drama z vesnického prostředí. Z vybraných peněz proto doplatíme zapůjčenou techniku, něco investujeme do postprodukčních triků a původní hudby, no a to co zbyde půjde na produkční zajištění celého projektu.

Nerada se chvástám, proto za sebe raději dál nechám mluvit videa a fotky z natáčení. A kdybyste chtěli vidět víc, mrkněte třeba na náš Facebook, který jsme v průběhu tvorby pořádně zásobovali. S dotazy se pak obracejte na produkční Verču (machatovaveronika@seznam.cz).

Na závěr bych chtěla poděkovat všem potenciálním přispěvatelům. Vaší pomoci si moc vážím a slibuji, že sama dohlédnu na to, aby pro vás Spravedliví nebyli zklamáním.

Mějte se hezky

Lenka

A o čem to bude? 

O obyčejných lidech ze vsi, kterým tajemný cizinec (Lukáš Melník) obrátí život naruby ve chvíli, kdy jim nabídne zlaté cihly. Výměnou za život jednoho z nich. Jak se s tím vypořádá hlavní hrdinka příběhu v podání Sarah Haváčové? Na to už se budete muset podívat sami. 

Čeká vás napínavé drama o délce 20minut. Ve vedlejších rolích pak najdete třeba Norberta Lichého a Karla Zimu.

Scénář a režie: Lenka Záthurecká

Kamera: Michal Bouška

Střih: Michal Orsava

Produkce: Veronika Machátová

Kostýmy: Agáta Molčanová

Hudba: Pavel Vrtěl

a spousta dalších.

12366449_1661522540767713_6392692970171385053_n.jpg

tak.png

13479419_10206678647906206_1871929600_n.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?