Spolubydlící - studentský film - crowfunding kampaň

Spolubydlící - studentský film

Natáčíme studentský film o životních rozhodnutích a vystoupení z komfortní zóny. Přispějte a přijďte se na něj podívat do kina!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

*scroll down for English, please*

Robertovi je 28 let a žije se svým spolubydlícím. Kdo z nás někdy za život spolubydlení nezažil, že? Možná je ale čas se vzchopit, postavit se na vlastní nohy, zvládnout všechnu práci a možná taky zavolat tý holce ze včera a zkusit být šťastný. Někdy je prostě čas už svoje spolubydlící opustit.

 

A právě o Robertovi točíme náš studentský film Spolubydlící. První klapka padla už na konci října a další natáčení nás ještě čeká v průběhu listopadu. Chceme ale, aby měl náš film nějakou úroveň a dostali jsme ho v lednu i na stříbrné plátno na festivalu Multifest (20. ledna 2020 v Bio Oko). Na všechnu tu super techniku, pražské lokace, benzín a catering pro celý tým naše studentské rozpočty nestačí a proto žádáme o pomoc Vás!

 

Aby to ale nebylo jen tak, přichystali jsme pro vás spoustu odměn, kterými můžete rychle a jednoduše vyřešit vánoční dárky aniž byste museli do obchoďáku. A ještě nám tím pomůžete natočit super film a dokončit studium.

 

A jak to funguje? Vyberte si odměnu, která se vám líbí, vyplňte kontakt a my vám po skončení kampaně doručíme dárek tak, aby to stihl včas pod stromek. 

 

Zajímá vás jak jsme na tom aktuálně s filmem a jak probíhají naše natáčecí dny? Sledujete nás na Instagramu a Facebooku.

***************************************************************************************************************

ROOMMATES

Hi, we are five students from Prague studying Multimedia and we are filming a short movie this semester. The movie is about a guy in his late 20s, living with his roommate, who needs to get out of his comfort zone to finally find hapiness.

But producing a high-quality film is not so easy and we need some financial support. Most of our perks are targeted at our Czech peers. But we prepared one perk for our friends and supposter abroad as well - we will be happy to send you a thank you postcard from Prague.

How does it work? As most crowdfunding projects - you can support us by buying a perk (the paying process is all in English, dont worry :) and we will deliver it to you during December. If we don't reach our target founding amount, you will get your money back. 

 

Film za film. Vyraž na libovolné promítání v Bio Oko.

Motivační diář DOLLER pomůže správně nastartovat nový rok.

Daruj vzpomínky a využij služeb Vyvolej.to. Fotky, plakáty, magnety, fotoalba i kalendáře z vašich fotech!

 Vyrazte na představení 4 sestry do Studia DVA! V hlavních rolích Ivana Chýlková, Berenika Kohoutová, Jana Stryková a Anna Šišková.

Velký výběr kávy i dalších nápojů v Kavárně dobrodruha si můžeš dát cestou do školy či školy hned vedle VŠE.

Pomoz planetě a místo igelitky si pořiď černou plátěnku s naším designem. 

bts-30.jpg

Veselé ponožky od Klubu pánů z Ponožkovic s námi strávili celé natáčení, pořiďte si je na Vánoce také a budete od nich zásobeni ponožkami 3 měsíce v rámci členství.

natacenibar-17.jpg

Robert si vždycky objednává Kapitána. A my pro vás máme rovnou celou flašku.

1447169384_bombardino-trentine-1l.jpg

Luxusní vaječnák z Itálie vylepší každé Vánoce.

thumb_1000_700_nw_1561930023rumovy-kalendar-1.jpg

Jste milovník rumu? Dopřejte si adventní degustaci těch nějlepších rumů z celého světa.

Slivovica-dub-sud-Zufanek.jpg

Slivovica z dubového sudu od Žufánka nemá šanci zklamat.

Co si o tomto projektu myslíte?