Společenská hra Auto-MAT | crowdfunding kampaň

Společenská hra Auto-MAT

Pomozte nám s prevencí silničích nehod a šířením základních informací o první pomoci, a formou deskové hry si otestujte své znalosti ze čtyř okruhů.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

DOPRAVNÍ HRA AUTO-MAT

Všichni jsme účastníky silničního provozu, ať už jako řidiči, chodci či cyklisté a denně jsme tak vystaveni různým dopravním situacím. 

Prevence osvětou je jedním ze způsobů, jak nehodám předcházet. V této době se prevenci věnuje spousta velkých firem, existují různá školení, letáky, billboardy nebo TV kampaně. 

My jsme si pro šíření informací vybrali formu deskové hry, která vás nejen pobaví, ale zopakujete si pravidla silničního provozu, naučíte poskytnout základní první pomoc, dozvíte se dopravní zajímavosti ze světa a osvěžíte technické znalosti. 

Cílem tohoto projektu je vyrobit prvních 1.000 kusů hry Auto-MAT (z nichž bude část darována dětským zájmovým organizacím, školám či nemocnicím) a a spolu s vámi se pokusit zlepšit situaci na silnicích. Děkujeme za váš zájem a případnou podporu! 

PROČ VZNIKL PROJEKT AUTO-MAT?

V roce 2017 v R pi dopravních nehodách zemelo 507 lidí. Dalo se nkterému z tchto úmrtí pedejít lepí znalostí dopravních pedpisnebo vasnm poskytnutím první pomoci?

Podle posledních przkumpiznalo 82% echstrach, e první pomoc nezvládnou poskytnout a tetina by se o to ani nepokusila (www.skoleniprvnipomoci.cz).

Umli byste pi dopravní nehoddobe zaregovat? Resuscitovat malé dítě nebo vas rozpoznat nastupující srdení píhodu? Víte, k emu slouí ABS nebo ... teto trochu odlehíme, v jaké zemi dostanete pokutu za zneitné auto?

Na vechny tyto otázky a spoustu dalích vám odpovíme, nemusíte se uit, staí si zahrát.

JAK PROJEKT VZNIKAL?

Hra Auto-MAT není ádná “rychlokvaka”, vznikala déle nerok.
Po tuto dobu jsme vyplnili desítky test
, sbírali a vymýšleli otázky, které nám pily zajímavé nebo jsme na nsami neznali správnou odpověď, absolvovali jsme kurz první pomoci, dozvdli se spoustu zajímavostí ze svta i zdravovdy, zopakovali si znaky i pednosti
na k
iovatkách a zjistili, e akoliv jsme aktivní idii, nikdo z nás by napoprvé testy
z auto
koly pravdpodobnneudlal.

CO JE TO AUTO-MAT?

Auto-MAT je desková hra určená pro hráče přibližně od 12ti let, kteří už jsou aktivními účastníky provozu (např. jako cyklisté) a nebo se v budoucnu chystají získat řidičské oprávnění, popř. oprášit své znalosti z autoškoly. A aby nebyla jen naučná, zařadili jsme do otázek i spoustu zajímavostí nejen z ČR. 

Hra je určena pro dva a více hráčů a trvá cca hodinu, při více hráčích hodinu a půl.

Cílem hry je dostat se co nejrychleji na vyznačené parkoviště, cestou ale musíte zodpovědět správně nejméně deset otázek z různých okruhů, zvolit nejrychlejší trasu a po celou svou jízdu respektovat dopravní značení. 

 

PROČ HRÁT AUTO-MAT?

Bhem hodinky si zopakujete základní znalosti z okruh:
PRAVIDLA SILNI
NÍHO PROVOZU, ZDRAVOVDA, TECHNIKA a ZAJÍMAVOSTI&ZNAKY.

Jak ujsme nastínili výše, zábavnou formou se dozvíte, jak rozpoznat zaínající infarkt nebo mozkovou píhodu, jak postupovat pi resuscitaci, jakje rozdíl mezi protiokovou
a stabiliza
ní/stabilizovanou polohou a kdy je pouít, jaká je eská specialita v povinné vbavnebo kdo má pednost pi erpání pohonnh hmot.

A protoe si myslíme, e tyto informace jsou dleité, ádáme vás o pomoc pi jejich ení.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 7 750 Kč (5 %)
  • 5 %
  • 150 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Karel, Karolina, Vendula - obrázek
  • projekt od Karel, Karolina, Vendula
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Mini partner

Při úspěšné realizaci a výrobě hry získáte reflexní přívěsek s tématickým potiskem a naše velké díky i na facebookových a webových stránkách hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Malý partner

Při úspěšné realizaci a výrobě hry získáte reflexní set s tématickým potiskem a naše velké poděkování i na facebookových a webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Malý partner v triku

Při úspěšné realizaci a výrobě hry získáte tričko s originálním potiskem (na výběr v pánské, dámské a dětské variantě) a naše velké poděkování na facebookových a webových stránkách hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Střední partner

Při úspěšné realizaci a výrobě hry získáte tričko s originálním potiskem (ve variantách: dámské, pánské, dětské), reflexní doplňky a naše velké poděkování na FB a webu hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Velký partner

Při úspěšné realizaci získá partner jednu hru a dárek na motivy hry (reflexní set: batůžek nebo vesta, reflexní pásky a přívěsek, vše s logem hry), naše veké poděkování bude zvěřejněno na FB, Instagramu a webu hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Bronzový sponzor

Tato odměna je vhodná pro firmy nebo živnostníky. Při úspěšné realizaci bude logo sponzora umístěno na krabici hry, sponzor obdrží 5 her a 5 reflexních setů (batůžek nebo vesta, reflexní pásky a přívěsek, vše s logem hry, po dohodě je možné umístit na reklamní předměty i logo sponzora). Poděkování bude zveřejněno na webu, Facebooku a Instagramu hry a je možné si domluvit na webu i banner s proklikem na webové stránky sponzora.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
25 000 Kč

Stříbrný sponzor

Tato odměna je vhodná pro firmy nebo živnostníky.
Při úspěšné realizaci bude logo sponzora umístěno na krabici hry, sponzor obdrží 10 her a 10 reflexních setů (batůžek nebo vesta, reflexní pásky a přívěsek, vše s logem hry, po dohodě je možné umístit na reklamní předměty i logo sponzora).
Poděkování bude zveřejněno na webu, Facebooku a Instagramu hry a je možné si domluvit na webu i banner s proklikem na webové stránky sponzora.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
50 000 Kč

Zlatý sponzor

Při úspěšné realizaci bude na herním plánu umístěno logo nebo přímo budova sponzora (např. benzínová stanice Tankuj, potraviny U Nováka), bude zmíněno i na jedné hrací kartě, logo sponzora bude také umístěno na krabici hry, sponzor obdrží 10 her a 20 reflexních setů (batůžek nebo vesta, reflexní pásky a přívěsek, vše s logem hry, po dohodě je možné umístit na reklamní předměty i logo sponzora).
Poděkování bude zveřejněno na webu, FB a Instagramu hry a je možné si domluvit na webu i banner s proklikem na webové stránky sponzora. Platí pro 1000 ks.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit