Plochodrážní magazín SpeedwayPro | crowdfunding kampaň

Plochodrážní magazín SpeedwayPro

Máte rádi rychlé stroje? A co když ty stroje nemají brzdy? Pokud je přesně tohle váš šálek kávy, bude vás zajímat i připravovaný SpeedwayPro magazín.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Akční pořad o ploché dráze, který by nabízel širokou škálu zákulisních informací, akci a vtip v České republice chybí. Přesně to a mnohem víc bychom Vám rádi nabídli prostřednictvím SpeedwayPro magazínu. 

 

Magazín o stopáži 10-13 minut by měl vycházet v horizontu tří týdnů až jednoho měsíce, přičemž se můžete těšit na aktuální přísun informací o dění z prostředí české ploché dráhy. Nabídneme vám několik rubrik, díky kterým budete moci nahlédnout do zákulisí plochodrážního sportu, dozvíte se o tažení státní reprezentace, zprostředkujeme vám názory expertů a nejednou se vrátíme k zajímavým událostem plochodrážní historie.

 

sp_buletin.jpg

Na plochodrážních oválech můžeme potkávat spoustu zajímavých sportovních osobností. Mluvíme přeci o skupině lidí, která sedá den co den na motocykly, které nemají brzdy a přesto se ženou po úzké dráze rychlostí mnohdy přesahující 100 km/h. V tomhle stylu bychom rádi vydávali i náš magazín. Chceme realisticky vyobrazit plochodrážní sport jako prostředí skvělých lidí, ze kterých se po usednutí na motocykl stávají šílenci. Prostředí plné nadšenců, díky kterým tak úžasný sport, jakým plochá dráha je, přežil dodnes.

 

timeline.jpg

SpeedwayPro je tým lidí, který se snaží zvednout povědomí o ploché dráze. Jedním z našich dalších kroků by mělo být pravidelné vydávání plochodrážního video-magazínu. Plochá dráha je totiž dynamický sport, který by měl dynamicky působit i před veřejností. A právě prostřednictvím našeho magazínu bychom chtěli mnohé změnit.

 

Na co použijeme peníze?

Natáčecí technika, střižny, cestování. To vše stojí nemalé peníze, které potřebujeme, chceme-li náš nápad zrealizovat. Jsme přesvědčeni o tom, že dokážeme vytvořit produkt, který bude zajímavý. Bohužel ale bez důležité finanční vzpruhy do začátku našeho projektu nemůžeme vystartovat.

 

Předem děkujeme za jakoukoli vaši případnou pomoc.

 

Proč nás podpořit?

Větší rozpočet nabízí zákonitě i lepší podmínky. Pro nás daleko více možností a pro vás daleko lepší zážitek ze sledovaní SpeedwayPro magazínu. Za finanční podporu navíc získáte vybrané odměny. Čekají na vás nejen produkty SpeedwayPro, ale i mnoho předmětů s motivy předních českých jezdců. 

 

 

pexeso.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 500 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jan Mroviec / Mrovi - obrázek
  • projekt od Jan Mroviec / Mrovi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Jste v tom s námi!

Poděkování v titulcích.

Počet dostupných odměn: 300/300

Nelze podpořit
300 Kč

Hoď nás na ruku!

Náramek SpeedwayPro a poděkování v titulcích.

Náramek

Počet dostupných odměn: 300/300

Nelze podpořit
500 Kč

SpeedwayPro set

Získejte set dárkových předmětů od SpeedwayPro. Zahrnuje náramek, plochodrážní pexeso a mini-plakát.

Náramek

Pexeso

Počet dostupných odměn: 299/300

Nelze podpořit
1 000 Kč

Balíček 1

Získejte tričko, půllitr a zapalovač s motivy našeho nejlepšího jezdce Václava Milíka!

Milík

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Balíček 2

Získejte tričko, čepici a propisku s motivy účastníka cyklu Grand Prix na dlouhé ploché dráze Hynka Štichauera.

Štichauer

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Balíček 3

Získejte čepici a propisku s motivy úřadujícího juniorského mistra republiky Eduarda Krčmáře.

Krčmář

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 500 Kč

Partnerem dílu

Staňte se partnerem konkrétního dílu a propagujte sebe nebo svoji společnost. Získáte možnost prezentace své společnosti formou reklamního předělu na začátku vybraného dílu a prezentovat Vás budeme i na našich sociálních sítích.

Počet dostupných odměn: 36/36

Nelze podpořit
5 000 Kč

Pojeď s námi na závody

Pojeďte s námi na vybrané závody a zažijte den po boku profesionálních závodníků.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
15 000 Kč

Buď naším sponzorem

Staňte se partnerem magazínu na celý rok a podpořte SpeedwayPro. Získáte možnost prezentace své společnosti v minimálně šesti dílech SpeedwayPro magazínu. Prezentovat Vás budeme i formou našich sociálních sítí.

Počet dostupných odměn: 300/300

Nelze podpořit
50 000 Kč

Hrdý partner

Staňte se strategickým partnerem SpeedwayPro magazínu. Získáte možnost prezentace své společnosti ve všech vydáních magazínu v roce 2017, na sociálních sítích a připravovaném webu SpeedwayPro. Mimo to od nás obdržíte vstupenky na 69. Zlatou přilbu města Pardubic a Grand Prix ČR v Praze.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
150 000 Kč

Připoj se k našemu týmu

Máte-li vážný zájem podílet se na tvorbě SpeedwayPro magazínu, je toto příležitost pro Vás. Získáte možnost promlouvat s námi do obsahu, přicházet s inovacemi a jako odměnu 20 % zisku z veškeré inzerce použité v jednotlivých dílech SpeedwayPro magazínu.

Splatnost: čtvrtletní

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit