Plochodrážní magazín SpeedwayPro - crowfunding kampaň

Plochodrážní magazín SpeedwayPro

Máte rádi rychlé stroje? A co když ty stroje nemají brzdy? Pokud je přesně tohle váš šálek kávy, bude vás zajímat i připravovaný SpeedwayPro magazín.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Akční pořad o ploché dráze, který by nabízel širokou škálu zákulisních informací, akci a vtip v České republice chybí. Přesně to a mnohem víc bychom Vám rádi nabídli prostřednictvím SpeedwayPro magazínu. 

 

Magazín o stopáži 10-13 minut by měl vycházet v horizontu tří týdnů až jednoho měsíce, přičemž se můžete těšit na aktuální přísun informací o dění z prostředí české ploché dráhy. Nabídneme vám několik rubrik, díky kterým budete moci nahlédnout do zákulisí plochodrážního sportu, dozvíte se o tažení státní reprezentace, zprostředkujeme vám názory expertů a nejednou se vrátíme k zajímavým událostem plochodrážní historie.

 

sp_buletin.jpg

Na plochodrážních oválech můžeme potkávat spoustu zajímavých sportovních osobností. Mluvíme přeci o skupině lidí, která sedá den co den na motocykly, které nemají brzdy a přesto se ženou po úzké dráze rychlostí mnohdy přesahující 100 km/h. V tomhle stylu bychom rádi vydávali i náš magazín. Chceme realisticky vyobrazit plochodrážní sport jako prostředí skvělých lidí, ze kterých se po usednutí na motocykl stávají šílenci. Prostředí plné nadšenců, díky kterým tak úžasný sport, jakým plochá dráha je, přežil dodnes.

 

timeline.jpg

SpeedwayPro je tým lidí, který se snaží zvednout povědomí o ploché dráze. Jedním z našich dalších kroků by mělo být pravidelné vydávání plochodrážního video-magazínu. Plochá dráha je totiž dynamický sport, který by měl dynamicky působit i před veřejností. A právě prostřednictvím našeho magazínu bychom chtěli mnohé změnit.

 

Na co použijeme peníze?

Natáčecí technika, střižny, cestování. To vše stojí nemalé peníze, které potřebujeme, chceme-li náš nápad zrealizovat. Jsme přesvědčeni o tom, že dokážeme vytvořit produkt, který bude zajímavý. Bohužel ale bez důležité finanční vzpruhy do začátku našeho projektu nemůžeme vystartovat.

 

Předem děkujeme za jakoukoli vaši případnou pomoc.

 

Proč nás podpořit?

Větší rozpočet nabízí zákonitě i lepší podmínky. Pro nás daleko více možností a pro vás daleko lepší zážitek ze sledovaní SpeedwayPro magazínu. Za finanční podporu navíc získáte vybrané odměny. Čekají na vás nejen produkty SpeedwayPro, ale i mnoho předmětů s motivy předních českých jezdců. 

 

 

pexeso.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?