titulka2.jpg

Špatné básně knižně Knihy

Ilustrovaná sbírka té nejhorší poezie vychází poprvé a zřejmě i naposledy knižně.

Omlouváme se!
13. 7. 2017

Omlouváme se!

Jestli jste někdy k něčemu využili Českou poštu, asi už tušíte, o čem tento informační email bude.

Nechceme a nebudeme vás zatěžovat zbytečnými detaily nebo výmluvami, ať už na počasí nebo jiné neovladatelné jevy.
Jistě si pamatujete, že jsme si „stanovili závazné datum na 15. července“. Bohužel, i přes naši veškerou snahu, se nám tento termín nepodaří dodržet, za což se velice omlouváme a doufáme, že nám prodloužené čekání na knihu odpustíte.
V tuto chvíli jsou všechny nedoručené balíčky s odměnami na jedné z poboček ČP. Připravené k naložení a rozesílání by měly být v pondělí 17. července.
Na závěr snad můžeme jen dodat, že věříme, že Česká pošta rozešle všechny balíčky úspěšně, neporušené a co nejdříve. Vážně nechceme psát další email o tom, že se něco pokazilo.

A takhle vypadalo více než 660 zabalených balíčků.
(foto z konce června)

knihy2.jpg

knihy3.jpg

Připomínáme se!
19. 6. 2017

Připomínáme se!

Už víc jak měsíc jsme vám nic nenapsali, a tak jsme si řekli, že se vám připomeneme.

Za uplynulý měsíc se událo spoustu věcí. Některé důležité, jiné ještě důležitější.
Skončil nám Startovač. Spočítali jsme, kolik jste si objednali kterých odměn (například knih jste si objednali více než 800). Nechali jsme vytisknout všechny odměny, které nyní čekají na zabalení a odeslání... Bylo toho vážně hodně.
Také jste se nás ptali, kdy vám vaše odměny přijdou.
Vzhledem k objemu objednávky jsme si stanovili závazné datum na 15. července, ale věřte, že děláme všechno pro to, abychom mohli odměny rozeslat ještě dřív.

Tady malá ochutnávka a důkaz, že děláme, co můžeme.

hromada knih.jpg

obaly_startovac.png

zalozka_plakat_startovac.png

Děkujeme! #2
17. 5. 2017

Děkujeme! #2

Kniha se stále prodává, a tak jsme se rozhodli vám udělat radost podruhé. Děkujeme!!

Jedna z věcí, kterou se dá udělat lidem radost, je záložka. My jsme velmi pro záložky, dokonce jsme se rozhodli každému startérovi jednu dát ke každé knížce. Tuto záložku můžete dle libosti přemístit i do jiné knihy, kde poslouží zrovna tak dobře.

mockup_zalozka_2.jpg

Děkujeme!
7. 5. 2017

Děkujeme!

Chtěli bychom vám všem, kdo jste již přispěli, poděkovat za vaší podporu. Jste prostě skvělí, a tak jsme si pro vás připravili malé překvapení.

Navzdory očekávání jde naše špatná kniha stále na odbyt, z čehož máme velikou radost. A jelikož si myslíme, že radost je dobrá věc a měl by ji mít pokud možno každý, rozhodli jsme se připravit malé překvapení, abyste měli trochu té radosti i vy, kdo jste si naši knihu už koupili. Naše ilustrátorka připravila povedenou pohlednici, kterou přidáme ke každé do dnešního dne prodané knize.
A protože existují lidé, kteří čas od času posílají někomu poštou pohlednici, připravili jsme jako novou odměnu sadu pěti pohlednic  vhodných k posílání poštou. Jsou na nich skvělé ilustrace a ukrutně špatné básně.

Dárková pohlednice

Mockup_jedna pohlednice.jpg

 

Sada pěti pohlednic

Mockup_pět pohlednic.jpg

Vybráno189 310 Kč(379 %)

379 %
50 000 Kčpožadováno
694startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuŠpatné básně

Odměny

100 KčPohlednice

Posíláte rádi dopisy či pohledy svým kamarádům? My také! A proto jsme pro vás s naší ilustrátorkou připravili sadu pěti pohlednic se špatnými básněmi a skvělými ilustracemi.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

190 KčVýtisk knihy

Máte rádi kvalitní literaturu? My také! A proto jsme pro vás připravili sbírku toho nejlepšího, co česká i světová literatura nabízí.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčVýtisk knihy s nevkusným přebalem

Nemáte vkus? My také ne! A proto jsme pro vás připravili speciální přebal inspirovaný těmi nejnevkusnějšími díly červené knihovny.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčVýtisk knihy se vznešeným přebalem

Jste konzervativní a neschvalujete žádné knižní obálky po roce 1900? My také! A proto jsme pro vás připravili speciální přebal, který je inspirovaný poctivou literární klasikou, abyste mohli tuto knihu zařadit do své knihovničky mezi první vydání Bratrů Karamazových a Bible kralické.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčVýtisk knihy a tři placky

Nosíte rádi placky? My teda zas tolik ne, ale přesto jsme pro vás připravili tři placky, abyste jejich prostřednictvím mohli vyjádřit svou lásku ke kvalitní literatuře.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčVýtisk knihy a šest pivních podtácků

Máte rádi pivo? My také! A proto jsme pro vás připravili sadu šesti pivních podtácků s poezií vhodnou ke stolování.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčTři výtisky knihy

Máte ve svém okolí kamarády, kteří mají rádi Špatné básně, a chtěli byste jim udělat radost? Co třeba jim všem koupit naši knihu za zvýhodněnou cenu?

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčVýtisk knihy a plakát

Máte doma vylepený nějaký plakát, ale říkáte si, že byste jich klidně mohli mít víc? My také! A proto pro vás naše ilustrátorka jeden připravila.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčKompletní set

Máte rádi Špatné básně natolik, že byste chtěli všechny výše zmíněné bonusy? To máme radost! Odměna obsahuje výtisk, vámi vybraný speciální přebal, šest podtácků, tři placky a plakát.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčVýtisk a zarámovaná báseň na přání s ilustrací

Máte zbytečně moc peněz? My teda ne, ale jestli vy ano, tak pro vás rádi napíšeme špatnou báseň na míru a naše ilustrátorka ji opatří odpovídající ilustrací. Tento skvost pak pro vás zarámujeme.

Počet dostupných odměn: 1/4

Odměna nedostupná

10 000 KčKřtitel

Nechcete, aby naši knihu pokřtilo trio Dan Nekonečný, Zděněk Troška a Halina Pawlovská? My také ne! A proto vám dáváme možnost vzít zodpovědnost na sebe a stát se čestným hostem křtu a naším doživotním přítelem. Součástí odměny je výtisk, vámi vybraný speciální přebal, šest podtácků, tři placky a plakát.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

40 000 KčObličej na přebalu každé prodané knihy

Chcete, aby každá kniha byla opatřena přebalem s vaším obličejem? My teda ne, ale když nám zaplatíte tuto sumu, tak změníme názor! Součástí odměny je výtisk knihy, vámi vybraný speciální přebal, šest podtácků, tři placky a plakát.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

100 000 KčKámen, nůžky, papír

Hrajete rádi kámen, nůžky, papír? My také! A proto si s námi můžete jednu hru zahrát.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná